Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios II

QUOTE(kice @ 2010 06 25, 21:16)
o ju kainyna matete? etiketes? kur nurodytas isgavimo budas, rafinavimas arba ne? Tai ne moterele pilstanti aliejuka savo virtuveleje, tai rimta firma, su sertifikatais ir t.t. smile.gif


baisiai įdomu, kur pavyko pamatyti aliejus.com sertifikatus smile.gif Kainynas ir etiketės dar ne sertifikatai. O dėl rafinavimo panos teisingai sako, nereikia pykti smile.gif

QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 26, 11:30)
Merginos vis raso, kad turi jie ir tokiu.


nežinau, kunigunda78 rašė, kad tikrai prastesnė šios parduotuvės aliejų kokybė, o aš ja tikiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 28, 07:51)
nežinau, kunigunda78 rašė, kad tikrai prastesnė šios parduotuvės aliejų kokybė, o aš ja tikiu  cool.gif


nu logiska, man atrodo. kaip taisykle, kai mazesne kaina, zemesne ir kokybe. stebuklu retai buna smile.gif
(nebent pavyksta padaryti koki 'deal'a perkant dideli kieki, sumazinus tarpininku skaiciu ir pan.. nu bet cia daugiau isimtys nei taisykle).
Atsakyti
Sveikos,
o vietoj distiliuoto vandens gal galima i kremus naudoti virinta? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 06 28, 10:08)
nu logiska, man atrodo. kaip taisykle, kai mazesne kaina, zemesne ir kokybe. stebuklu retai buna smile.gif


juo labiau, kad aliejai pradėjo mada darytis, o prekybininkai stengiasi nepraleisti šanso užsidirbti smile.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 06 28, 10:38)
Sveikos,
o vietoj distiliuoto vandens gal galima i kremus naudoti virinta? mastau.gif


kodėl ne hidrolatą, nuovirą? smile.gif Distiliuotas vanduo šiaip jau nebrangus - kelis litus kainuoja. Kas liks, galėsi į lygintuvą ar purkštuvą lyginamiems drabužiams supilti cool.gif Bet vistiek nesuprantu, kokia nauda odai iš distiliuoto vandens smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 28, 12:02)
juo labiau, kad aliejai pradėjo mada darytis, o prekybininkai stengiasi nepraleisti šanso užsidirbti smile.gif
kodėl ne hidrolatą, nuovirą? smile.gif Distiliuotas vanduo šiaip jau nebrangus - kelis litus kainuoja. Kas liks, galėsi į lygintuvą ar purkštuvą lyginamiems drabužiams supilti  cool.gif Bet vistiek nesuprantu, kokia nauda odai iš distiliuoto vandens smile.gif

o nuovira kaip daryt? tiesiog uzplikyti kokias vaistazoles? mastau.gif siaip noriu kunui pagaminti krema labai lengva: vanduo plius alyvuogiu aliejus+vaskas. Ir viskas. nemegstu aliejuotu koju, tai noriu kazka lengvesniu kas isigers gerai.. o naudot hidrolata biski brangoka jei ketinu gamint kokis 100ml. ...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 28, 11:11)
o nuovira kaip daryt? tiesiog uzplikyti kokias vaistazoles? mastau.gif siaip noriu kunui pagaminti krema labai lengva: vanduo plius alyvuogiu aliejus+vaskas. Ir viskas. nemegstu aliejuotu koju, tai noriu kazka lengvesniu kas isigers gerai..  o naudot hidrolata biski brangoka jei ketinu gamint kokis 100ml. ...


užpilti vaistažoles vandeniu, tą indą įstatyti į kitą indą su vandeniu, o pastarąjį pavirti 15 min. Ir palaikyti bent pusvalandį, o geriausia - per naktį. Taip paruoštas nuoviras geriau laikosi nei paprastai ruošiamas, bet irgi negarantuočiau, kad rūgimo kokio nebus...

per kiek laiko planuoji 100 ml sunaudoti?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 28, 12:18)
užpilti vaistažoles vandeniu, tą indą įstatyti į kitą indą su vandeniu, o pastarąjį pavirti 15 min. Ir palaikyti bent pusvalandį, o geriausia - per naktį. Taip paruoštas nuoviras geriau laikosi nei paprastai ruošiamas, bet irgi negarantuočiau, kad rūgimo kokio nebus...

per kiek laiko planuoji 100 ml sunaudoti?


Hmm, gal per koki menesi... mastau.gif idesiu dar kokio konservanto... ar islaikys mensi toks kremas "ant istraukos"?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 28, 11:27)
Hmm, gal per koki menesi... mastau.gif idesiu dar kokio konservanto... ar islaikys mensi toks kremas "ant istraukos"?


negarantuoju. Kur tik yra vandens apskritai - paties vandens, hidrolato, ištraukos, jau ir terpės mikroorganizmams vešėti... Tavo vietoje daryčiau pusę - 50 ml, o kai sunaudočiau, pasidaryčiau dar. Čia ir yra vienas smagiausių dalykų gaminantis pačiai - gali pasidaryti šviežutėlę porciją reikalingos priemonės su kokia tik pageidauji sudėtimi 4u.gif

ir tų ištraukų visokių būna. Yra firmų, bet jos savo komercinių paslapčių neišduos, kurios praktiškai negendančias susibrandina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 28 birželio 2010 - 11:48
Dekui, Satura 4u.gif
Atsakyti
kazkaipo man siandien nepavyko kuno kremas. Dariau is kokosu aliejaus (2 saukstai), ersketroziu ir argano al (po puse sauksto), 4 saukstai Rasos mineralinio vand. emulsinio vasko apie ketvirtadali sauksto...
g.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 05 24, 17:47)
Aciukas 4u.gif Butinai paskaitinesiu. O ar tiesa, kad tame paciame alune yra aliuminio? Anksciau naudojau kristala, kurio sudetis 100 % ammonium alum. Na, veiksmingumas neipatingas, bet galvojau bent naturalus. O kai paskaiciau kad jame aliuminio yra tai blink.gif


Aš kažkur skaičiau, kad ammonium alum yra sintetinė druska (toks yra "Thai" dezodorantas), o potasium alum - natūrali kalio alūno druska.
Papildyta:
Norėjau Jūsų, gaminusių veido kremus paklausti, su kuo juos plakate, kai jungiate abi fazes? Kažkur radau parašyta , jog su teflonine šluotele unsure.gif (bet nelabai supratau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 08 liepos 2010 - 10:06
mano vakarykstis kremas gavosi toks purus purus kaip bulviu piure mastau.gif toks gali buti? mastau.gif
Atsakyti