Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(laurindre @ 2010 10 24, 20:35)
Junkis mirksiukas.gif tik sezonas jau baigesi bigsmile.gif

Būtent verysad.gif Bet ir prieš naująjį sezoną juk galima daug ką aptart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 22, 11:07)
Šiaudai, mulčiavimas nušienauta žolyte padeda, bet žliūgė kaip tikras parazitas prasimuša per visokius mulčus. Labai sunku tada, nei tuos mulčus nukrapštyt norisi, nei apravėt žmoniškai eina... doh.gif

Šiais metais savo pomidorus mulčiavau nušienauta žole labaaaaai storu sluoksniu, tai šiaip taip tą žliūgę uždusinau. Tik kažin ar amžiams...

Mulčiavau ir aš šilnamį ir daržą, man nei vienos žolytės nebuvo.Prieš mulčiavimą reikia labai gerai nuravėti daržą, o tada dedu nupjautą žolę. O vat kai rudeni nebegalima dėti tai daržas mano vien žlugės doh.gif
Atsakyti
sveikutes.nu zinokit jau pradeddu nerimauti del cesnaku unsure.gif ar ne peranksti as juos sukisau(spalio 10) g.gif neprades jie man augti?
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 11 04, 16:25)
sveikutes.nu zinokit jau pradeddu nerimauti del cesnaku unsure.gif ar ne peranksti as juos sukisau(spalio 10) g.gif neprades jie man augti?

Nepergyvenk, viskas bus gerai smile.gif Jie įsišaknys ir kitąmet duos gerą derlių 4u.gif Aš irgi panašiu laiku sodinu, bet kiekvienais metais užsiauginu dauuug česnakų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 11 04, 18:01)
Nepergyvenk, viskas bus gerai smile.gif Jie įsišaknys ir kitąmet duos gerą derlių  4u.gif  Aš irgi panašiu laiku sodinu, bet kiekvienais metais užsiauginu dauuug česnakų  4u.gif

aciukas,nuraminot biggrin.gif
Atsakyti
siandien ryte 9 silumos, o dienai zada 12, tai ar ne pavasaris? geles lauke naujus lapus leidzia. tai kazi ar nesudygs pasetos darzoves, jei ir toliau balandzio orai mus "dziugins"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausra.ryte: 09 lapkričio 2010 - 08:48
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 09, 09:48)
siandien ryte 9 silumos, o dienai zada 12, tai ar ne pavasaris? geles lauke naujus lapus leidzia. tai kazi ar nesudygs pasetos darzoves, jei ir toliau balandzio orai mus "dziugins"


kaune jau 10, del to ir minejau, kad seti geriau pavasari smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 11 09, 11:29)
kaune jau 10, del to ir minejau, kad seti geriau pavasari smile.gif

teisi ko gera busit, bet ne minties nebuvo, kad taip silta gali buti. bus kaip bus esu pasejusi levandas, rugstynes ir laiskinius svogunus, tai del situ nieko - anksti pavasari bus galima seja pakartoti. o va jei cesnakams kas nutiks, tai bus labai gaila ir be to zieminiu pavasari nepasesi.
na, ziaurokai gamta pokstauja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 09, 10:40)
teisi ko gera busit, bet ne minties nebuvo, kad taip silta gali buti. bus kaip bus esu pasejusi levandas, rugstynes ir laiskinius svogunus, tai del situ nieko - anksti pavasari bus galima seja pakartoti. o va jei cesnakams kas nutiks, tai bus labai gaila ir be to zieminiu pavasari nepasesi.
na, ziaurokai gamta pokstauja unsure.gif


na cesnakai ir pas mus pasodinti, bet kl toks, kas kada sejo, nes vieni spali kiti rugseji sukiso smile.gif o oras silta, na ir lyja visa diena.
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 09, 10:40)
o va jei cesnakams kas nutiks, tai bus labai gaila ir be to zieminiu pavasari nepasesi.


Dėl rūgštynių bėdos nebus, jos tikros piktžolės, ne taip lengvai išnaikinsi dar... O dėl česnakų, nepergyvenk irgi, lauke jiems nieko nenutiks, geriau įsišaknys - geresnis derlius bus smile.gif
Aš dar "gudriau" padariau - savo česnakus į šiltnamį šiais metais sukišau ir nesuku galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 09, 09:52)
Aš dar "gudriau" padariau - savo česnakus į šiltnamį šiais metais sukišau ir nesuku galvos smile.gif

o kokie privalumai česnakus auginti šiltnamyje? greičiau užauga?
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 09, 11:52)
O dėl česnakų, nepergyvenk irgi, lauke jiems nieko nenutiks, geriau įsišaknys - geresnis derlius bus  smile.gif

as pirmi metai, kai cesnakus taip auginu ir apskritai sodininkauju, tai ir kyla begale klausimu. gerai jei taip su cesnakais, tiesiog bijojau, kad jie nesugalvotu sudygti, kai taip silta, pagalvos, kad pavasaris lotuliukas.gif
Atsakyti