Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(yuki @ 2010 11 09, 12:09)
o kokie privalumai česnakus auginti šiltnamyje? greičiau užauga?


Greičiau neužaugs, na, gal keliom dienom... Tiesiog šiais metais kitur jiems vietos neturėjau... visur tulpėm užkišau.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 11 09, 10:29)
..., del to ir minejau, kad seti geriau pavasari smile.gif

...arba gruodžio mėnesį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 09, 14:30)
Greičiau neužaugs, na, gal keliom dienom... Tiesiog šiais metais kitur jiems vietos neturėjau... visur tulpėm užkišau.. tongue.gif

aišku, atai galvojau, mažu čia kokia gudrybė. pirmąkart bandau laimę su česnakais.

QUOTE(edinka @ 2010 11 09, 22:44)
...arba gruodžio mėnesį  mirksiukas.gif

vadinasi, dabar pasodinus gal pasiseks, nes moteriškės, iš kurių pirkau, tokiom blink.gif akim klausė, ar dar nepasodinau blink.gif smile.gif
Atsakyti
Kai toks oras-tai pats tas sodinti cesnakus smile.gif svarbu isisaknytu gerai..

Jau kaip laukiu as pavasario-noriu atgal darzan biggrin.gif Namie dustu ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar auginat darže, ar šiltnamyje pekinų (Kinų) kopūstus? Esu kažkada bandžiusi, bet nepavyko..
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 16, 20:22)
Mergaitės, ar auginat darže, ar šiltnamyje pekinų (Kinų) kopūstus? Esu kažkada bandžiusi, bet nepavyko..

pernai ir man nepavyko, o siemet sejau liepos gale, tai dar ir dabar is darzo parsinesam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 11 16, 23:45)
pernai ir man nepavyko, o siemet sejau liepos gale, tai dar ir dabar is darzo parsinesam rolleyes.gif


Ir man pasiteisnino pekino kopustu seja liepos menesi... zinia ne tokie kaip parduotuviniai uzaugo, bet uzaugo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 11 16, 23:45)
pernai ir man nepavyko, o siemet sejau liepos gale, tai dar ir dabar is darzo parsinesam rolleyes.gif


oho, reikės ir man bandyti sėti liepos mėnesį.. O sėklas iškarto į daržo žemę sėjot, ar daigus sodinot? Gal galit plačiau aprašyti eigą? Ačiū.


QUOTE(Muka @ 2010 11 17, 08:37)
Ir man pasiteisnino pekino kopustu seja liepos menesi... zinia ne tokie kaip parduotuviniai uzaugo, bet uzaugo  4u.gif


bandysim.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 18 lapkričio 2010 - 22:31
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 18, 22:30)
oho, reikės ir man bandyti sėti liepos mėnesį.. O sėklas iškarto į daržo žemę sėjot, ar daigus sodinot? Gal galit plačiau aprašyti eigą? Ačiū.

pasejau darzo kamputi, niekuo nedengiau, kai ugtelejo persodinau ir uzmulciavau zole. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 11 18, 23:33)
pasejau darzo kamputi, niekuo nedengiau, kai ugtelejo persodinau ir uzmulciavau zole. 4u.gif


o vabalai neapgraužė?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 18, 22:58)
o vabalai neapgraužė?


kiek atsinesiau, tai nebuvo apgrauzti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 11 19, 00:44)
kiek atsinesiau, tai nebuvo apgrauzti unsure.gif


supratau... biggrin.gif Ačiū už patarimus.. 4u.gif

Na ką gi, bandysiu dar kartą auginti ir turiu nuojautą, kad šį kartą pavyks... bigsmile.gif
Atsakyti