Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

Labas smile.gif
Rytoj teks vesti pamokas pirmokams, tai norėčiau paklausti, gal žinot iš kur galėčiau gauti įdomių užduočių vaikams? blush2.gif Reikia ir lietuvių kalbai, ir matematikai smile.gif
Atsakyti
laba diena....atleiskit gal visai ne cia pataikiau nes esu tik studijuojanti ...nebezinau jau net kur kreiptis pagalbos...baigiu nuprotet..3 kursas db o pridave rasto darbu netoli 30 doh.gif plius egzai ir pan...o dar mazi vaikai namie praktika ant nosies o parasyt reik kiek..siaubas kazkoks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2010 10 20, 20:20)
Pavyzdžiui dabar, buvau suradusi žaidimą apie trupmenas - dalino picą. ir spėkite ir padėjo parašyti kontrolinį darbą?  doh.gif Taip niekaip ir neįkirto, jog reikia pirma dalinti, o ne

Gal galėtum pasidalinti nuoroda žaidimo apie trupmenas?
O su tais testais ir kontroliniais tai uh doh.gif Išmokom kartotinio palyginimo uždavinius, tai teste dabar įvardinimai ir atsakymai tik kartai. Visiškai neskaito klausimų. Nu nežinau, jau nemažai metų dirbu, bet kuo toliau tuo geriau. unsure.gif Gal aš jau senstu ir nesugebu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 10 21, 17:36)
Visiškai neskaito klausimų. Nu nežinau, jau nemažai metų dirbu, bet kuo toliau tuo geriau.  unsure.gif Gal aš jau senstu ir nesugebu. verysad.gif


Aš gavau iš kitos mokytojos trečiokų klasę (buvusi mokytoja išėjo į dekretines atostogas), tai neturėjo jokio supratimo apie tekstinius uždavinius doh.gif Perskaitydavo ir sakydavo: "Nesuprantu". Nemokėjo atsakyti į mano užduotus klausimus apie uždavinį: nei ką žinom, nei ką reikia sužinoti. Nerašė vardinimų, veiksmų numeracijos, atsakymų doh.gif Dabar jau geriau, bet vis dar ne visi įsiskaito į klausimus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 21 spalio 2010 - 15:53
QUOTE(laurija @ 2010 10 20, 15:59)
sveikos, visai nebeturiu laiko paskaityti

artėja atostogos, kokios nuotaikos? kaip dirbsite atostogų metu?

Ir aš užsivertus darbais, neturiu kada nei prieiti prie forumo. Kitą savaitę atostogaujam, tai bus daugiau laiko mirksiukas.gif . Mūsų mieste mokyklose bus išjungtas šildymas, tai mokytojos dirbs namuose. Aišku tik ne mes doh.gif . Valdžia sugalvojo, kad reikia kažkuo išsiskirti iš kitų, tai per atostogas bus galima tėvams vaikus atvežti į mokyklą, jei neturi kur palikti. O mes turėsim juos užimti doh.gif . Dabar liepia ieškoti šildytuvų, nes, kaip patys sako, paskubėjo su info tėvams apie priežiūrą, o dabar kelio atgal nėra ax.gif . Ačiū Dievui, kad pasiskirstėm ir tik po vieną dieną ten kiurksosim su 8 vaikais doh.gif , bet veiklą vistiek reikės sugalvoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 21, 17:42)
Ir aš užsivertus darbais, neturiu kada nei prieiti prie forumo. Kitą savaitę atostogaujam, tai bus daugiau laiko  mirksiukas.gif . Mūsų mieste mokyklose bus išjungtas šildymas, tai mokytojos dirbs namuose. Aišku tik ne mes  doh.gif . Valdžia sugalvojo, kad reikia kažkuo išsiskirti iš kitų, tai per atostogas bus galima tėvams vaikus atvežti į mokyklą, jei neturi kur palikti. O mes turėsim juos užimti  doh.gif . Dabar liepia ieškoti šildytuvų, nes, kaip patys sako, paskubėjo su info tėvams apie priežiūrą, o dabar kelio atgal nėra  ax.gif . Ačiū Dievui, kad pasiskirstėm ir tik po vieną dieną ten kiurksosim su 8 vaikais  doh.gif , bet veiklą vistiek reikės sugalvoti  g.gif


originali jusu valdzia wub.gif mes tai posedziausim ir panasiai
Atsakyti
Galu gale mergaites parsinesiau namo knygute "Skaitymo testai' (vidiniam vertinimui pradinese klases) Jeigu kam reikia sakykite nuskanuosiu, nes kaip supratau tai dauguma turbut turite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 22, 14:43)
Galu gale mergaites parsinesiau namo knygute "Skaitymo testai' (vidiniam vertinimui pradinese klases) Jeigu kam reikia sakykite nuskanuosiu, nes kaip supratau tai dauguma turbut turite ax.gif

4u.gif reikiaaaaa
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 22, 13:43)
Galu gale mergaites parsinesiau namo knygute "Skaitymo testai' (vidiniam vertinimui pradinese klases) Jeigu kam reikia sakykite nuskanuosiu, nes kaip supratau tai dauguma turbut turite ax.gif

ir aš norėčiau 4u.gif
Atsakyti
Mums visko reikia biggrin.gif
Pagaliau penktadienis ! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Mes per atostogas mokysimės apie edienynus doh.gif Gal pradinukams dar nereiks, naiviai tikiuosi rolleyes.gif
Vėliau įkelsiu kelis vaikų darbelius, nes dabar einu sausainių kept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 22, 14:43)
Galu gale mergaites parsinesiau namo knygute "Skaitymo testai' (vidiniam vertinimui pradinese klases) Jeigu kam reikia sakykite nuskanuosiu, nes kaip supratau tai dauguma turbut turite ax.gif



Ir aš norėčiau, bet negaliu dar patekti verysad.gif

Atsakyti
valio atostogos. thumbup.gif pirmadieni vaziuojam i kazkokia edukacine kelione i moletus.kitas dienas i darba eiti nereik. valio biggrin.gif tikros atostogos
Atsakyti