Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 23, 09:31)
Jums gerai, kad duoda, kas priklauso  ax.gif

Va ir man taip buvo pasakyta, užčiaupė burną ir nutilau, o tuo metu sūnus dar ir invalidumą turėjo, tai vistiek nepadėjo  doh.gif

4u.gif nieko nuostabaus, aš pas gydytojus negaliu. Dvi savaites su ausu uždegimu vaikštau ir onkologiniam neleidžai. Pasakė atostogu metu, o jei sergi eik lauk, į tavo vietą šimtai laukia.
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 10 23, 10:11)
4u.gif nieko nuostabaus, aš pas gydytojus negaliu. Dvi savaites su ausu uždegimu vaikštau ir onkologiniam neleidžai. Pasakė atostogu metu, o jei sergi eik lauk, į tavo vietą šimtai laukia.

Nu žiauru... Kokie pas Jus vadovai dirba: žmonės čia? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2010 10 23, 10:11)
4u.gif nieko nuostabaus, aš pas gydytojus negaliu. Dvi savaites su ausu uždegimu vaikštau ir onkologiniam neleidžai. Pasakė atostogu metu, o jei sergi eik lauk, į tavo vietą šimtai laukia.

O aš praeitą žiemą ėjau į darbą su sulaužyta ranka (gerai, kad kairė), nes šefas buvo labai nepatenkitas, kad reikes kažko ieškoti vadavimui ir apskritai mina buvo tokia, kad pati pasisiūliau dirbti, nors širdyje verkiau doh.gif
Atsakyti
Pas mus tai, jei jau turi vykt į kokį seminarą darbo metu, tai liepia pačiai susiieškoti kas dirbs. O svarbiausia, kad nėra ko ir prašyti, nes nėra kam. Tai ir neinam į jokį, kuris vyksta darbo metu. Bandom per atostogas susirinkt privalomas dienas, bet, kad nelabai pavyksta doh.gif
Atsakyti
Mes tai nuo pernai metų dalyvaujame OLWEUS patyčių prevencijos programoj, tai kas antrą savaitę būna užsiėmimai mokytojams, kassavaitę vedam klasės valandėles apie patyčias ir gausim pažymėjimus už daugybę valandų, taip kad nesukam galvos dėl seminarų blush2.gif , o be to, sako, kad jau nesvarbu seminarai, nebent pati nori - juk niekur jie nefigūruoja (jokių savianalizės lapų ir t.t.) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2010 10 23, 13:59)
Mes tai nuo pernai metų dalyvaujame OLWEUS patyčių prevencijos programoj, tai kas antrą savaitę būna užsiėmimai mokytojams, kassavaitę vedam klasės valandėles apie patyčias ir gausim  pažymėjimus už daugybę valandų, taip kad nesukam galvos dėl seminarų  blush2.gif , o be to, sako, kad jau nesvarbu seminarai, nebent pati nori - juk niekur jie nefigūruoja (jokių savianalizės lapų ir t.t.)  ax.gif

Na, atestuojantis vis dar jų reikia
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2010 10 23, 14:16)
Na, atestuojantis vis dar jų reikia

Galbūt ax.gif Pas mus vistiek sustabdyta atestacija (bent jau į metodininkes), kadangi "susiklostė tokia padėtis, kad vaikų mažėja, tai dėl atleidimų ........." doh.gif
Atsakyti
na mes ir ilgai kovojome kol pripazino mamadienius.dabar kazkaip jau valdzia apsiramino ir lengvai duoda.as pasakiau jei neduos atostogu metu eisiu vidury menesio.tada joms reik ieskot kas dirbtu. o dabar mes susikureme darbo taryba.tai zinokit tikrai efektinga.valdzia spaudziam is visu pusiu.
Atsakyti
Mergaites paaiskinkit man kas yra mamadienis???? Kam ir kiek ju priklauso?? ax.gif ax.gif Pas mus darbe niekas apie tokius nesneka g.gif
Atsakyti
mergaites gal galit patart kur man ieskot pavyzdzio kaip parasyt plana 4klasei temom:rikiuotes ir tvarkos pratimai. pratimai su sokdynem. krepsinio zaidimo veiksmai.pusiausvyros ir akrobatikos pratimai.reikia tik dvieju is visu situ.atrodo nera sunku,bet kai nezinau ka jau 4klasej jie moka tai net nezinau ka rasyt o antradieni jau reik pristatyt i kolegija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2010 10 23, 16:58)
Mergaites  paaiskinkit man kas yra mamadienis???? Kam ir kiek ju priklauso?? ax.gif  ax.gif Pas mus darbe niekas apie tokius nesneka g.gif

Mamadienis - laisva darbo diena tėvams per mėnesį, jei šeimoje yra du ir daugiau vaikų iki 12 metų. Per mėnesį viena diena priklauso nuo pilnų darbo valandų. Jei mokytojas dirba ne visas 5 darbo dienas, tuomet tokios laisvos dienos kažin ar gaus. Tokios dienos niekas nesiūlo (darbdaviui siūlyti nepriklauso, nes ją duoti nėra privaloma). Duodama remiantis darbuotojo prašymu, prie kurio pridedamos vaikų gimimo liudijimų kopijos.
Apie tai galite plačiau pasiskaityti http://www.socmin.lt...x.php?852987815
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengute: 23 spalio 2010 - 16:31
QUOTE(*paprasta* @ 2010 10 23, 17:18)
mergaites gal galit patart kur man ieskot pavyzdzio kaip parasyt plana 4klasei temom:rikiuotes ir tvarkos pratimai. pratimai su sokdynem. krepsinio zaidimo veiksmai.pusiausvyros ir akrobatikos pratimai.reikia tik dvieju is visu situ.atrodo nera sunku,bet kai nezinau ka jau 4klasej jie moka tai net nezinau ka rasyt o antradieni jau reik pristatyt i kolegija doh.gif

Pabandyk pavartyti knygą L.Bobrovos ir P.Ivanovo „Pradinukų kūno kultūra “ arba kūno kultūra IV klasei tikrai kils idėjų mirksiukas.gif
Atsakyti