Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(Mergelė @ 2010 11 04, 21:25)
Vakar maniškis parsinešė iš mokyklos dėl fotografavimos. Ar sutinku, kad mano vaikas būtų fotografuojamas. Ar jūs irgi renkate iš savo mokinių tokius sutikimus?



Mūsų mokykloje tai daroma. Mes surenkam informaciją, kas iš tėvų prieštarauja , kad jo vaiko nuotrauka ( jei, pvz., per šventes kokias fotografuojama) būtų publikuojama viešai, t.y. patalpinama į mokyklos svetainę ar dar kur. Atsiranda tėvų, kurie prieštarauja.
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2010 11 05, 12:14)
Mūsų mokykloje tai daroma. Mes surenkam informaciją, kas iš tėvų prieštarauja , kad jo vaiko nuotrauka ( jei, pvz., per šventes kokias fotografuojama) būtų publikuojama viešai, t.y. patalpinama į mokyklos svetainę ar dar kur. Atsiranda tėvų, kurie prieštarauja.


Pas mus lygiai taip pat daroma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 11 05, 12:29)
Pas mus lygiai taip pat daroma smile.gif


Gal turit surinktą tekstą?
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2010 11 05, 13:29)
Pas mus lygiai taip pat daroma smile.gif

O pas mus reikėjo tėvų sutikimų tik tada, kai atvažiavo fotografuoti vaikų Lietuvos tūkstantmečio knygai. O dėl šventinių foto ar išvykų - to nėra buvę. Jau ir taip mokytojas savo nuosavu fotoaparatu fotografuoja, tai dar ir tėvai gali reikšti nepasitenkinimą mastau.gif Tegul tik džiaugiasi savo klasės mokytoja.
Atsakyti
Nu man jau šiadien diena, greičiau ji baigtųs. doh.gif Vienas kitam galvą praskėlė su durim mokykloj. Kitas dar iki dabar buvo negrįžęs namo, sėdėjo pas draugą, ieškojau, ačiū die, suradau. Grįžtu namo iš parduotuvės, ogi mano aštuometukas išbarstęs grikinę pagalvę. Visos grindys pilnos grikių. doh.gif doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2010 11 05, 16:00)
O pas mus reikėjo tėvų sutikimų tik tada, kai atvažiavo fotografuoti vaikų Lietuvos tūkstantmečio knygai. O dėl šventinių foto ar išvykų - to nėra buvę. Jau ir taip mokytojas savo nuosavu fotoaparatu fotografuoja, tai dar ir tėvai gali reikšti nepasitenkinimą  mastau.gif Tegul tik džiaugiasi savo klasės mokytoja.


Aš irgi taip galvoju. drinks_cheers.gif mes galim iš vis nefotografuoti ir nebus jokių nuotraukų, jokių prisiminimų.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 05, 17:05)
Nu man jau šiadien diena, greičiau ji baigtųs.  doh.gif Vienas kitam galvą praskėlė su durim mokykloj. Kitas dar iki dabar buvo negrįžęs namo, sėdėjo pas draugą, ieškojau, ačiū die, suradau. Grįžtu namo iš parduotuvės, ogi mano aštuometukas išbarstęs grikinę pagalvę. Visos grindys pilnos grikių. doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
Aš irgi taip galvoju. drinks_cheers.gif  mes galim iš vis nefotografuoti ir nebus jokių nuotraukų, jokių prisiminimų.

kai baigiasi moklo metai tai ir prašymai atsiranda: mokytoja, norėtume , kad įrašytumėte visas vaikų foto per mokslo metus į CD diską. Na ir ką, rašom. Neturim supratingų tėvų šiais laikais.
Atsakyti
Gerai mūsų valdžia pasakė per posėdį, kai kalbėjom apie adaptaciją. lotuliukas.gif Sako tuoj ne vaikai adaptuosis mokykloj, bet mokytojas prie vaikų. Aš manau, kad neužilgo taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 05, 17:16)
Gerai mūsų valdžia pasakė per posėdį, kai kalbėjom apie adaptaciją.  lotuliukas.gif Sako  tuoj ne vaikai adaptuosis mokykloj, bet mokytojas prie vaikų. Aš manau, kad neužilgo taip ir bus.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 05, 18:16)
Gerai mūsų valdžia pasakė per posėdį, kai kalbėjom apie adaptaciją.  lotuliukas.gif Sako  tuoj ne vaikai adaptuosis mokykloj, bet mokytojas prie vaikų. Aš manau, kad neužilgo taip ir bus.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2010 11 05, 17:05)
Nu man jau šiadien diena, greičiau ji baigtųs.  doh.gif Vienas kitam galvą praskėlė su durim mokykloj. Kitas dar iki dabar buvo negrįžęs namo, sėdėjo pas draugą, ieškojau, ačiū die, suradau. Grįžtu namo iš parduotuvės, ogi mano aštuometukas išbarstęs grikinę pagalvę. Visos grindys pilnos grikių. doh.gif  doh.gif  doh.gif

doh.gif console.gif birthday.gif 4u.gif Pasistenk nusiraminti ir pailsėti, nors gal ir lengva patarti, nes pačiai tokių dienų būna... O aš tai pusę dienos kankinausi su SNORO banku. Mūsų švietimo skyrius perėjo į snorą, tai ir algas mums dabar ten pervedė (aišku galėjom likti kokiam nori banke, bet kai labai gerą reklamą padarė atėję atstovai, tai ir perėjau blush2.gif ). O dabar susimokėti mokesčius - tai žaliavau gražiai, kol susiradau visokius duomenis reikalingus, dar kol įkandau elektroninės bankininkystės niuansus, tai beveik ir man galva skilo doh.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Mergelė, na ir dienelė doh.gif 4u.gif

mergaitės, reikia patrimo blush2.gif
Pirmadienį pradėsiu dirbt (3-4kl). Gal galit patarti, kaip pravesti pirmą pamoką, kad vaikams patiktų. Labai jie mylėjo savo mokytoją ir nenori naujos. Bet juk ir mokytojos eina į dekterą biggrin.gif
Tai gal galit kažką patarti iš patirties ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2: 05 lapkričio 2010 - 18:36
QUOTE(vai2 @ 2010 11 05, 20:35)
Mergelė, na ir dienelė doh.gif  4u.gif

mergaitės, reikia patrimo blush2.gif
Pirmadienį pradėsiu dirbt (3-4kl). Gal galit patarti, kaip pravesti pirmą pamoką, kad vaikams patiktų. Labai jie mylėjo savo mokytoją ir nenori naujos. Bet juk ir mokytojos eina į dekterą biggrin.gif
Tai gal galit kažką patarti iš patirties ax.gif


Panašią situaciją ir aš turėjau. Stengiausi daug bendrauti, išklausiau jų pasakojimus apie mokytoją buvusią, ką jie veikdavo. Ir dabar karts nuo karto primenu kokia jų mokytoja gera ir kaip juos myli. Sakiau, kad ir aš norėčiau su jumis susidraugauti. Galit kartu parašyti mokytojai laišką, nusiųsti piešinius. Jokiu būdu nedrausk vaikams kalbėti apie jų mokytoją buvusią. Jie vis lygins kaip jų mokytoja sakė, ką darė. Paskui praeis ir vis mažiau kalbės apie buvusią mokytoją. Gal sugalvok kokį konkursą, į kurį jie visi įsijungtų. Gal kokį projektą grupėmis. Pasikalbėkit, ko jie norėtų.

Šiandien turiningai praleidom laiką su mokiniais - važiavom kepti duonos. Klausėsi išsižioję, vaišinosi lašinukais kaip kokiais saldainiais, laimingi grįžo parsiveždami po kepalėlį duonos drobiniame maišelyje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 05 lapkričio 2010 - 18:51