Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

QUOTE(Mėlyni kalnai @ 2012 04 29, 21:15)
Nepykit, bet čia kaip pas gydytoją nuėjus vaistų išgirsti, kad reikėjo nesusirgti.... na taip, reikėjo naudoti kremus nuo saulės, bet kai ryte lyjant išeini iš namų tai dažniausiai nesitiki, kad dieną švies saulė ir pan...

Aš negalvoju, kad kažkokia priemonė per naktį nubalins mano odą (ne natūralios kosmetikos parduotuvėse į mane irgi dažnai kaip į ateivį žiūri, kai pasakau, kad norėčiau pabalinti įdegį), aš tiesiog džiaugčiausi, jei priemonė turėtų tokį šalutinį poveikį. Beje, prie kažkurio hidroliato (hamamelių lyg) parašyta, kad šviesina veido odą, tik nesu tikra, ar tokia prasme šviesina, tai ir klausiu patarimų.

ačiū už mintį apie salierų ae  4u.gif

o kodel jus taip bijote vitamino D? ax.gif
Atsakyti
aš nieko nebijau, man tiesiog negražu įdegusi oda, aš esu pakankamai šviesiaodė ir šviesiaplaukė, man negražu, kai oda pasidaro tamsesnė už plaukus. Aš džiaugiuosi tuo, kad įdegis šiaip blunka, bet jei galiu, norėčiau jam padėti smile.gif
o šiaip kepti saulėje malonumo nejaučiu - man komfortabili temperatūra yra gan žema
Atsakyti
4u.gif Jūsų įdegusi oda parūpino vitamino D, ir ne tik, išsiskyręs melatoninas saugo odą nuo žalingo saulės poveikio ir vėžio kartu. Jei jau įdegėt, gal neskubėkit atplovinėti, per porą savaičių natūraliai prabluks, ir toliau stipresnę apsaugą naudokit. O jei be galo norisi nusibalint, prauskitės su natūraliomis rūgštimis - kefyru, išrūgom, keliais lašais citrinos sulčių į prausimosi priemonę ar medų, priemonėmis su vaisių rūgštimis (AHA). 4u.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate savo kudikiams si krema nuo saules: NATUR&SUN SPF 50 UVA kūdikiams, kokie atsiliepimai butu? dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gerule @ 2012 05 01, 08:58)
Gal kas naudojate savo kudikiams si krema nuo saules: NATUR&SUN SPF 50 UVA kūdikiams, kokie atsiliepimai butu? dekui  4u.gif


Aš naudoju sau, bet ten kitas tos pačios firmos kremas - ne kūdikiams skirtas. Maniškis su SPF 30. Vienas dalykas, kuris nelabai patinka - kad kremą reikia labai stipriai įtrinti, kitaip lieka tokie balti plėmai. O gerai jį įtrinti sunku ir reikalauja daug laiko. Tai ir nenusprendžiu, ar kartot smile.gif Nes tūbelė jau įpusėjo, o šiai vasarai tiek neužteks. Gal teks pabandyti kažką naujo.
Papildyta:
QUOTE(Mėlyni kalnai @ 2012 04 29, 21:15)
Beje, prie kažkurio hidroliato (hamamelių lyg) parašyta, kad šviesina veido odą, tik nesu tikra, ar tokia prasme šviesina, tai ir klausiu patarimų.


Aš hamamelių hidroliatą naudojau apie metus. Šviesina = skaistina, palygina spalvą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 01 gegužės 2012 - 22:29
Beje, kad jau buvo kalbėta apie įdegį, tai noriu pasidalinti viena naudinga nuoroda. Tiesa, ji anglų kalba.
Atsakyti
Kuris aliejus būtų tinkamiausias paakiams? Renkuosi tarp tamanų, arganų ir sviestmedžio. Svarbiausia, kad neapsunkintų per daug.
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2012 05 02, 15:34)
Kuris aliejus būtų tinkamiausias paakiams? Renkuosi tarp tamanų, arganų ir sviestmedžio. Svarbiausia, kad neapsunkintų per daug.

tik jau nesirinkit tamanu savo paakiams schmoll.gif jei pateks i akis, tai graus labai..

arganas tinka paakiams, sviestmedis irgi tinka, tik kadangi jis yra kietas, tai reikia tepti tarp pirstu susildyta, nes kitaip sunkiai tepasi.. beje, man sviestmedis pasviesina paakius smile.gif
dar paakiams tinka migdolu aliejus, avokadu..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 05 02, 17:25)
tik jau nesirinkit tamanu savo paakiams  schmoll.gif  jei pateks i akis, tai graus labai..

arganas tinka paakiams, sviestmedis irgi tinka, tik kadangi jis yra kietas, tai reikia tepti tarp pirstu susildyta, nes kitaip sunkiai tepasi.. beje, man sviestmedis pasviesina paakius  smile.gif
dar paakiams tinka migdolu aliejus, avokadu..


Dėkuj 4u.gif Bandysiu tada turbūt sviestmedį. Jis, kaip supratau, ir minimalų SPF turi, tai vasarai labai tiks, o jei dar pašviesintų wub.gif
Atsakyti
Ka patartumet labai besikemsanciai odai? Jokiu kremu apskritai negaliu tepti, arganu aliejus kemsa, kokosu kemsa...
Atsakyti
QUOTE(Pievagele @ 2012 05 04, 12:32)
Ka patartumet labai besikemsanciai odai? Jokiu kremu apskritai negaliu tepti, arganu aliejus kemsa, kokosu kemsa...


Aš tai naudoju emulsiją spuoguotai odai (nes mane nors nestipriai, bet truputį paberia) ir sviestmedžių aliejų. Sviestmedžių ryte, emulsiją vakare. Mano poros irgi labai linkusios kimštis, kremai taip pat netinka, bet šis derinukas labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 04 gegužės 2012 - 11:36
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 04, 13:35)
Aš tai naudoju emulsiją spuoguotai odai (nes mane nors nestipriai, bet truputį paberia) ir sviestmedžių aliejų. Sviestmedžių ryte, emulsiją vakare. Mano poros irgi labai linkusios kimštis, kremai taip pat netinka, bet šis derinukas labai thumbup.gif

As naudojau irgi emulsija spuoguotai odai, bet va baigesi jau jos galiojimas, panaudojau kokius 2 menesius, tikrai patiko, nes apmazino spuogelui ir tikrai nekimso, bet dabar kadangi laukiuosi ir saulute kepina, nesinori tepti to misinuko, gali manau sureaguot ir atsirast pigmentiniu demiu g.gif rudeniop vel pirksiu.
Na reikes isbandyti tuomet sviestmedi, dekui uz patarima ax.gif
Atsakyti