Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

user posted image

Kvapų namai - aukščiausios kokybės aliejų, gėlių vandenų (hidroliatų) boutiq'as. Jis atstovauja įvairių šalių mažiesiems gamintojams, kooperatyvams, kurie gamina aliejus, hidroliatus laikantis senų tradicijų - rankomis, nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Kvapų namai turi ir sertifikuotų produktų smile.gif

user posted image
dvi pagrindinės Kvapų namų produktų kategorijos:

1. Kvapai: eteriniai aliejai, absoliutai, atarai, eliksyrai, sinerginiai mišiniai, dervos, smilkalai, istoriniai kvepalai, parfumerija, aromatinės žvakės, gėlių vaškai, rožių aliejus, kvepalų kūrimas, distiliavimo aparatai ir distiliavimas, garintuvai, aromaterapija nėščiosioms, kvapų kontempliacijos, seminarai...

2. Kosmetika: kosmetiniai ir masažiniai aliejai, hidroliatai, augalų distiliatai, gėlių vandenys, gyvoji kosmetika, natūrali ekologiška kosmetika, gasulo molis, mastika, šampūnai, natūralios kosmetikos gamybos priemonės, kosmetikos gamybos pamokos, receptai, aromaterapija...

asortimentas "smulkiau":

1. Baziniai aliejai
2. Eteriniai aliejai
3. CO2 ekstraktai thumbup.gif
4. Hidroliatai
5. Ekologiški Bema kremai nuo saulės ir Ekologiški Bema šampūnai
6. Alūnas
7. Kvapieji eliksyrai (kavamedžio žiedų, vanilės, rožių, jazminų ir nerolio wub.gif )
8. Istoriniai Egipto kvepalai
9. Mastika
10. Gasulo/rasulo molis

Kvapų namuose galima rasti natūralių indiškų smilkalų, natūralių žvakių iš sojų vaško, eterinių aliejų garintuvų, varinių distiliavimo aparatų ir dar daug visko rolleyes.gif Pavargusiems nuo sintetinių kremų - jau pagaminti aliejų mišiniai smile.gif
kremų, losjonų, lūpų balzamų gamybos pradžiamokslius išeiname ir, be abejo, toliau tobulėjame čia. Kvapų namai taip pat organizuoja teorinius bei gamybinius seminarus, skaito paskaitas - plačiau galima pažiūrėti čia. Penktadieniais galima apsilankyti nemokamose kvapų kontempliacijose smile.gif
Kvapų namų kontaktai ir platinimo vietos cool.gif

informacija dalinamės jau 8-oje temoje, paskutinė 7-oji yra čia
sutrumpinimai: Kvapų namai - KN, eteriniai aliejai - EA cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 01 liepos 2011 - 14:16
HellsBells, ar KN yra kakavos sviesto?

Neišeina jis man iš galvos po pauostymo, fantastiškas kvapas wub.gif
Atsakyti
Ir as cia su klausimu.. Uzmaciau KN puslapyje jojobos alieju. Kainos ziuriu labai jau "ispudingos" biggrin.gif Kuo toks ypatingas kur 50 ml kainuoja net 40 lt (arba 100 ml 77 lt)? blink.gif kodel tiek daug skiriasi nuo to uz 25 lt/50 ml ? Kad skiriasi salys tai matau, bet kas cia tiek kaina iskelia? g.gif abu ekologiski kaip suprantu..
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 01, 15:37)
HellsBells, ar KN yra kakavos sviesto?

Neišeina jis man iš galvos po pauostymo, fantastiškas kvapas  wub.gif


nera sad.gif Musu kakava is Dramblio Kaulo Respublikos, o ten niekaip tie politiniai neramumai nesibaigia po prezidento rinkimu. Lyg ir buvo jau salies sandeliuose sudetas derlius "atrakintas" (kakava- strategine DKK preke), bet deja, deja - nevyksta dar prekyba. kitur tokios ypatingos neradom- vis ne tas ir ne tas...

QUOTE(Palomina @ 2011 07 01, 16:38)
Ir as cia su klausimu.. Uzmaciau KN puslapyje jojobos alieju. Kainos ziuriu labai jau "ispudingos"  biggrin.gif  Kuo  toks ypatingas kur 50 ml kainuoja net 40 lt (arba 100 ml 77 lt)?  blink.gif  kodel tiek daug skiriasi nuo to uz 25 lt/50 ml ? Kad skiriasi salys tai matau, bet kas cia tiek kaina iskelia?  g.gif abu ekologiski kaip suprantu..


jojobos aliejus yra is dvieju tiekeju, abiem pasitikim. vieno tokia kaina, kito kitokia - bet abu aliejai mums patiko, tad ir turim abu. Afrikieciu brangesnis, toks lyg turtingesnis, kvapas ryskesnis. nors didesne kaina nera ypatingumo rodiklis. Argentinos ekologiskas, pigesnis, irgi geras- isbandem. zodziu, geriausia ateiti - paciupineti, pauostyti, pasitepti.
Ekologiskumas. deja, kaip daznai su Afrika kalbant apie ekologiskus sertifikatus - jie tiesiog neturi lesu juos susitvarkyti ir pereiti ta afrikietiska biurokratija. o mums, vakarieciams, gi popieriu reikia, kitaip netikim smile.gif gal kada ir tures, Afrika po truputi pratinasi prie musu vakarietisku poreikiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HellsBells @ 2011 07 01, 18:05)
nera sad.gif Musu kakava is Dramblio Kaulo Respublikos, o ten niekaip tie politiniai neramumai nesibaigia po prezidento rinkimu. Lyg ir buvo jau salies sandeliuose sudetas derlius "atrakintas" (kakava- strategine DKK preke), bet deja, deja - nevyksta dar prekyba. kitur tokios ypatingos neradom- vis ne tas ir ne tas... 

Einu verkti verysad.gif

Aš KN kai pauosčiau, tai man po šiai dienai kvapas neišeina iš galvos - tas sviestas mažų mažiausiai fantastiškas wub.gif Turiu iš AN, bet ten greičiau sviesto parodija, palyginus us tuo ką uosčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 01, 17:47)
Einu verkti verysad.gif

Aš KN kai pauosčiau, tai man po šiai dienai kvapas neišeina iš galvos - tas sviestas mažų mažiausiai fantastiškas wub.gif Turiu iš AN, bet ten greičiau sviesto parodija, palyginus us tuo ką uosčiau bigsmile.gif

pritariu... bet deja, deja, seniai jau KN jo nebeturi. Belieka laukti.
Atsakyti
Staripsnis apie aliejus, pasisako ir R.Daunoravičienė iš KN: http://www.moteris.l...nt_veido_tepti/
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 07 01, 23:26)
pritariu... bet deja, deja, seniai jau KN jo nebeturi. Belieka laukti.


Et... Ir aš žadėjau vasarą įsigyti ax.gif Na bet lauksim.
Papildyta:
QUOTE(kregzde @ 2011 07 02, 10:22)
Staripsnis apie aliejus, pasisako ir R.Daunoravičienė iš KN: http://www.moteris.l...nt_veido_tepti/


Skaičiau straipsnį. P. Rūtos pasisakymas patiko, o pačiame straipsnyje trūksta nuoseklumo, vientisumo. Viskas labai į vieną suplakta.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 07 02, 18:17)
Skaičiau straipsnį. P. Rūtos pasisakymas patiko, o pačiame straipsnyje trūksta nuoseklumo, vientisumo. Viskas labai į vieną suplakta.


Na toks pusėtinas straipsnis, įmečiau, nes pasisakė KN atstovė ir tiek, bent pati radau šiek tiek naudingos info.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Kažkada rašiau, tai dabar va jau galiu patvirtinti, kad man tamanai tepti veidui netinka (gryni, nemaišyti), pradėjo labiau berti, nenaudoju gal savaitę ir veido oda apsitvarkė. O šiaip žaizdelėms patepti, tai pasaka jis wub.gif
Atsakyti
KN emulsija SPUOGUOTAI ODAI
kaip Jums? ar teisybė, kad padeda?smile.gif)

turiu gryną tamanų aliejų, tai man regis... spuogų, inkštirų negydo, tačiau žaizdeles, randelius - super.
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2011 07 03, 20:16)
KN emulsija SPUOGUOTAI ODAI
kaip Jums? ar teisybė, kad padeda?smile.gif)

turiu gryną tamanų aliejų, tai man regis... spuogų, inkštirų negydo, tačiau žaizdeles, randelius - super.

naudoju kartais, ne kiekviena vakara, bet kelis sykius per savaite. Tepu ant hidrolatu purksto veido ir itrinu kol susigeria. Man tai patinka, ryte oda svaresne atrodo, spuogukiu apmazeje arba apsitrauke.
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2011 07 03, 21:16)
turiu gryną tamanų aliejų, tai man regis... spuogų, inkštirų negydo, tačiau žaizdeles, randelius - super.

Gal galima placiau? smile.gif tiktu naikinti demeles likusias po spuogo? pas mane ant smakro yra tokiu smulkiu radonu bjaurybiu ir ant kaktos kelios...nezinau kaip jas issinaikinti. ten ne spuogelis, bet grynai rausvos demeles... doh.gif
beje, kokia kaina/kiekis?


Cia sitas? http://kosmetika.aro.../produktas/419/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olivia.: 03 liepos 2011 - 21:07