Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

Gal išbandėte Natūralus balzamas AUKSINIS ĮDEGIS, kokie būtų atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Pradėjau ir aš naudoti aliejų (tumanų) odai vietoj kremų. Bet kadangi esu dar "žalia" šioj srity, noriu paklausti: maždaug kokį kiekį aliejaus, būtent tumanų, reikėtų tepti ant veido odos? Bijau padauginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2012 05 15, 09:45)


Kokių 4-5 lašų tikrai užteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arkana @ 2012 05 15, 09:45)
Sveikos merginos,

Pradėjau ir aš naudoti aliejų (tumanų) odai vietoj kremų. Bet kadangi esu dar "žalia" šioj srity, noriu paklausti: maždaug kokį kiekį aliejaus, būtent tumanų, reikėtų tepti ant veido odos? Bijau padauginti  g.gif


Man aliejaus veidui dviejų lašiukų pilnai užtenka tepant ant drėgnos odos. Ir tai dar kartais nesusigeria iki galo. Bandykit ir atsitaikysit mirksiukas.gif
O aliejus tikriausiai tamanų, ne tumanų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2012 05 15, 11:21)
Man aliejaus veidui dviejų lašiukų pilnai užtenka tepant ant drėgnos odos. Ir tai dar kartais nesusigeria iki galo. Bandykit ir atsitaikysit mirksiukas.gif
O aliejus tikriausiai tamanų, ne tumanų smile.gif



Teisingai, tamanų aliejus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2012 05 15, 11:21)
Man aliejaus veidui dviejų lašiukų pilnai užtenka tepant ant drėgnos odos. Ir tai dar kartais nesusigeria iki galo. Bandykit ir atsitaikysit mirksiukas.gif
O aliejus tikriausiai tamanų, ne tumanų smile.gif


Oho. Aš su dviem niekaip neišsiverčiu. Kiek bandžiau taikyti, tai 2-3 naudojant vis pritrūksta. Individualu čia, matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 16, 09:17)
Oho. Aš su dviem niekaip neišsiverčiu. Kiek bandžiau taikyti, tai 2-3 naudojant vis pritrūksta. Individualu čia, matyt smile.gif


Elegantiškai sninga, o tepi ant drėgnos odos? Tada tikrai reikia mažiau, geriau pasiskirsto ir geriau susigeria smile.gif Bet aišku, kaip rašiau, reikia atsitaikyti. Ir tas kiekis tikrai labai individualu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2012 05 16, 10:36)
Elegantiškai sninga, o tepi ant drėgnos odos? Tada tikrai reikia mažiau, geriau pasiskirsto ir geriau susigeria smile.gif Bet aišku, kaip rašiau, reikia atsitaikyti. Ir tas kiekis tikrai labai individualu mirksiukas.gif


Taip, aišku, ant drėgnos odos. Kai bandžiau du ar tris, toks jausmas, kad paskiausiai tepamoms vietoms nebelabai kas kliūna. O man ir šiaip greitai susigeria. Kelios minutės tik smile.gif
Atsakyti
na va negaliu atsidziaugti kn gaminiais smile.gif naudoju dbr arbatmetmedziu hidroliata, levandu hidroliata ir regeneruojanti krema tamanu bigsmile.gif veidukas pagaliau svyti po visu spuogu ir randukai lygeja rolleyes.gif o sausa odyte lepinu sviestmedziu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikuute @ 2012 05 22, 19:50)
na va negaliu atsidziaugti kn gaminiais smile.gif naudoju dbr arbatmetmedziu hidroliata, levandu hidroliata ir regeneruojanti krema tamanu bigsmile.gif veidukas pagaliau svyti po visu spuogu ir randukai lygeja  rolleyes.gif  o sausa odyte lepinu sviestmedziu rolleyes.gif


Kaip šaunu 4u.gif

O hidroliatą naudojat paprastų arbatmedžių, ar citrininių? Ir gal galima apie tą kremą plačiau papasakot? KN jį galima pagamintą įsigyti, reikia užsakyti, ar jūs pati pamokos metu gal pasigaminot?
Atsakyti
arbatmedzius naudoju paprastu o kremuka pirkau jau pagaminta, parduotuve kaune savanoriu pr. klauskite konkreciau kas domina smile.gif
kremukas pagaminta biokosmetikos akademijoj ax.gif jau susimaisiau tarp gamintoju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikuute: 23 gegužės 2012 - 15:18
QUOTE(Vikuute @ 2012 05 23, 16:14)
arbatmedzius naudoju paprastu o kremuka pirkau jau pagaminta, parduotuve kaune savanoriu pr. klauskite konkreciau kas domina smile.gif
kremukas pagaminta biokosmetikos akademijoj  ax.gif jau susimaisiau tarp gamintoju g.gif


Na, aš dėl kremo dėl to ir paklausiau, kad pirmąkart išgirdau apie tokį produktą. KN tokio kaip ir neturi, todėl norėjau pasitikslinti.
Atsakyti