Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

Tai labai grazus ir kilnus zodziai, bet manau mamos, kurios su tuo susiduria kiekviena diena, aukojasi zino sia situacija daug geriau. Juk isties mums lengva duot patarimus, kai musu tai asmeniskai neliecia. As taip pat galiu daug moralizuoti, jog gyvybe yra neikainojama, jog siela dziaugiasi, kad gyvena, bet tai tera tokie abstraktus dalykai, o kasdienybe yra daug liudnesne... Juk tokiu budu suluosinami keli gyvenimai: vaiko, mamos, tevo, kitu vaiku. Juk jam reik nuolatines prieziuros, tad mama negali normaliai dirbti, poilsiauti su seima, pagrindine seimos asis yra tas kudikis. Manau, jei yra galimybe taip nesugadinti sau ir brangiausiems zmonėms gyvenimo galima vaukučiui suteikti geresni gyvenima... Juk jis visada gyvena mamos sirdyje, jo siela iskart patenka i dangu ir stebi savo seima. Gyvendami zemeje esame priversti rupintis ir materialiais dalykais, o ne vien dvasios, nors aisku tai bandome derinti.
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 00:45)
Krysta...bet tu taip ir nepaskaitei kur rašiau apie žmogaus vidų..ką tu apie tai manai??? Aš suprantu kad išorėj žmogaus gaila jei jis neįgalus...bet gal jam sieloj - viduj gera, kad jis gyvena...nors ir ne su tobulu kūnu...ka galvoji apie tai???

1. Kai pabūsi šalia tokio vaiko kelias dienas, kelias valandas, pabandysi maitinti per zondą, nusiurbinėsi seiles, kad nepaspringtų, vartysi ar kelsi o jis rėks nuo kiekvieno tavo prisilietimo, kai suprasi, apie kokius apsigimimus rašau, tada galėsi papasakoti man apie jų sielą. Taip pat apie sielas ir džiaugsmus esančių šalia artimųjų, apie pamirštų vaikų, kuriems nebelieka laiko, džiaugsmą, tada papasakok...
2. Aš dar rašau apie tai, kad labai greitai smerkiam kiekvieną, pasakiusį ne taip, kaip mes įsivaizduojam esant teisinga. Ir ypač tai pasakytina apie kiekvieną, prisidengiantį Dievo žodžiu, Biblija, pasiskaityk apie tai, ar smerkiamas gali būti nors vienas. Ir neberašyk "kaip ji gali taip pasakyti", nes tu nesuprasi til, kol neatsidursi jos vietoj, pagyvensi jos gyvenimą, nesakyk "niekada nedaryčiau", nes dabar sėdėdamos prie kompiuterio daugybę situacijų galim pamodeliuoti ir papasakoti apie savo kilnumą. Tavo poziciją aborto klausimu supratom - esi prieš, saugotum gyvybę bet kokiu atveju. Taip tau atrodo dabar. Bet jei kažkuris galvoja kitaip, elgiasi kitaip, tai yra jo reikalas, jo gyvenimas... Visada galima sakyti savo nuomonę, bet ne visada tinka smerkti...
Atsakyti
ash niekaip negaliu suprasti, kodel pasisakymas priesh aborta yra vienareikshmishkai vertinamas kaip visu kada nors gyvenime aborta pasidariusiu moteru smerkimas...
gyvenimas nera vientisas malonumas. ir negali buti, nes nebeturetume siekiu, nebeturetume tikslu. kanchia gyvenime yra prasminga, nes priverchia perkainoti vertybes, ishmokti pamoka ir uzhsibrezhti naujus tikslus.
ish kur tas isitikinimas, kad nuzhude uzhsimezgusia gyvybe, kuri galbut gali buti netobula, kazhka pagerinsim? juk visi zhinom, kad medicinos mokslas nera tikslusis mokslas ir jokiu 100proc. garantiju neduoda. net ta pati 18 chromosoma gali reikshti labai didelius, bet ir labai nezhymius apsigimimus...
turiu drauga, kurio sesuo autiste... ir jis paskyre savo gyvenima dvasishkai neigaliems zhmonems ginti nuo ishnaudojimo, specialiai tam studijavo teise...
machiau vaiku aikshteleje drauge su sveikais vaikais zhaidzhianti dauno sindroma turinti vaikuti - puiku, meilu, besishypsanti, mylima ir mylinti... vien savo buvimu verchianti sveikus vaikus suvokti, kad yra ir kitokiu, likimo nuskriaustu zhmoniu...

naujos gyvybes abortavimas del medicinishkai irodytu apsigimimu yra etishkai lygiai taip pat prieshtaringas kaip eutanazija... o mirejos teiginys, kad tik kokybishka (sveikatos prasme) gyvybe yra vertinga, praktishkai pazhodzhiui atkartoja hitlerines rases gryninimo teorijas....

nei man, nei jokiam kitam zhmogui neduota spresti, kokia gyvybe vertinga, o kokia ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 05 balandžio 2006 - 09:21
cia galima gincytis iki nuprotejimo. kartais tai man primena ginca kas pirmiau atsirado vista ar visciukas. juk niekas nei patvirtino nei atmete dvieju teoriju apie zmogaus atsiradima. tiesiog - religija turi savo teorija, mokslas- savo.
ir, brangiosos, tos kurios, remiates biblija. na issakete savo nuomone, argumentus- gerai. bet kam tas kategoriskumas,pasmerikimas.o kur atleidimas? na, pasidziaukite, tuo kad teismo dienoje, tokia nuodeme jums bus neprikabinta. o tos kas jas turi- gaus ir atpilda.
as susilaikau nuo kategorisku pasisakymu. abortas - negali buti planavimo priemone, bet ir uzdrausti to negalima. yra atvejai, kai jis atrodo neisvengiamas: isprievartavimai,sunkus apsigimimai, pavojus motinos gyvybei.
ar kudikis nori gyventi ar ne, jis pats nepasakys. bet ar bus jis per prievarta mylimas? ar musu valstybe juos myles, ar jus, taip kategoriskai nusiteikusios?
stai zavisi visi, kad mamuke seniau 16 vaiku pagimde. o ar zinote, kad jau po 4 vaiko, tik suzinojusi kad vel nescia lekdavo laukais ir skandintis puldavo?
viena kolege, tik susilauke vaikelio, tai dabar visoms tik ir porina, kaip kiekvienai vaiko reikia, stebisi, kad kiti kate ar suni globoja. arba senes kokios jaunai seimai vis prikisa kad vat, ko laukiat gimdyt reikia ir dar viena po kito. nu, bet juk ne paslaptis, kad ne kiekvienai motinystes laime duota ir pasirinkti patiems valia.
o dar keblesne padetis su tomis, kurios kaip noretu vaikelio. o stai vyras ima ir sprunka i krumus naujiena suzinojes ar dar grasina jei ji pagimdys. sakot spjaut i toki. spjaus, bet vaiko tai ji ne sau vienai norejo. ir ne kiekvienai uztenka paguodos, kad kitos tokiose situacijose susitvarko.ir kodel vyrui tokia nuodeme nekabinama? jis mat pasirinkti gali?
kiekvienas atvejis individualus.
o siap viskas visada priklauso nuo to kokie moraliniai skersvejai sklando salyje.kai religijai duodama daugiau itakos tai ir raganos kurenamos. dabar gi zmogaus teises ir laisves pasirinkimo laikas. tad ir moteris turi tureti galimybe rinktis. tai juk nereiskia agitacija.
didziausias demesys turetu buti skiriamas prevencijai!


ir dar, kai kas...beveik rimtai mirksiukas.gif
jei jau taip giliai kasamasis i gyvybes prasme. tai kovokime uz bet kokia gyvybe: paukstelio, zverelio, augalelio! ir raudamos zibutes bei margindamos kiausinukus, pamastykim - ar tai ne gyvybes uzuomazgos! taip iseis, kad keistuole bobuteб ciaumojanti smeli- toli grazu ne anomalija!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lya: 05 balandžio 2006 - 11:31
QUOTE(mangirda @ 2006 04 05, 06:36)
Tai labai grazus ir kilnus zodziai, bet manau mamos, kurios su tuo susiduria kiekviena diena, aukojasi zino sia situacija daug geriau. Juk isties mums lengva duot patarimus, kai musu tai asmeniskai neliecia. As taip pat galiu daug moralizuoti, jog gyvybe yra neikainojama, jog siela dziaugiasi, kad gyvena, bet tai tera tokie abstraktus dalykai, o kasdienybe yra daug liudnesne... Juk tokiu budu suluosinami keli gyvenimai: vaiko, mamos, tevo, kitu vaiku. Juk jam reik nuolatines prieziuros, tad mama negali normaliai dirbti, poilsiauti su seima, pagrindine seimos asis yra tas kudikis. Manau, jei yra galimybe taip nesugadinti sau ir brangiausiems zmonėms gyvenimo galima vaukučiui suteikti geresni gyvenima... Juk jis visada gyvena mamos sirdyje, jo siela iskart patenka i dangu ir stebi savo seima. Gyvendami zemeje esame priversti rupintis ir materialiais dalykais, o ne vien dvasios, nors aisku tai bandome derinti.

Sutinku su tuo ką sakai...bet...visame kame yra dauguma ir mažuma...gal pasirodys kad nusišneku...bet pabandysiu suprantamai paaiškint : pvz.... ne visi žmonės turi klausą ir gali dainuoti, ne visi turi menišką sielą ir gali tapyti paveikslus....tokių yra mažuma...dauguma žmonių yra daug maž niekuom neišsiskiriantys (nors visi individualūs)....lygiai kaip ir vaikai...dauguma jų yra sveiki...mažuma su apsigimimais ir neįgalūs...
Negalime suvienodinti žmonių...kaip ir negalime padaryti, kad vaikai visi būtų sveiki....net ir su aborto pagalba....
Panagrinėkim dvi situacijas : dvi moterys sužino apie galimus (baisius) būsimo vaikelio apsigimimus...Viena - pasidaro abortą...kita nusprendžia gimdyti t.y. kas bus tas bus...Kuom jos skiriasi??? Taip išeina, kad jos abi savanaudės, ane? Pirmoji galvojo apie save, savo šeimą, kitus vaikus, kad tas vaikelis sugriaus jų šeimą...niekas neturės normalaus gyvenimo...ir t.t. Kita gi irgi savanaudė...nors žinodama kad vaikelis kankinsis beprotiškai...ji vis tiek jo nori...nori jį mylėti juom rūpintis, tol kol duota...Taip atrodo kad nėra tarp jų skirtumo....o aš matau...viena gyvybę sunaikino...kita leido gyvybei atsirasti...Jų abiejų aplinkybės suprantamos ir pateisinamos, skirtumas tik jų poelgiuose....

Kas liečia apsigimimus...dabartinės technologijos daro šiokią tokią atranką....apsigimęs - nereikalingas, sveikas - gimdom...ką ne atranka???
Papildyta:
QUOTE(Krysta @ 2006 04 05, 06:37)
1. Kai pabūsi šalia tokio vaiko kelias dienas, kelias valandas, pabandysi maitinti per zondą, nusiurbinėsi seiles, kad nepaspringtų, vartysi ar kelsi o jis rėks nuo kiekvieno tavo prisilietimo, kai suprasi, apie kokius apsigimimus rašau, tada galėsi papasakoti man apie jų sielą. Taip pat apie sielas ir džiaugsmus esančių šalia artimųjų, apie pamirštų vaikų, kuriems nebelieka laiko, džiaugsmą, tada papasakok...
2. Aš dar rašau apie tai, kad labai greitai smerkiam kiekvieną, pasakiusį ne taip, kaip mes įsivaizduojam esant teisinga. Ir ypač tai pasakytina apie kiekvieną, prisidengiantį Dievo žodžiu, Biblija, pasiskaityk apie tai, ar smerkiamas gali būti nors vienas. Ir neberašyk "kaip ji gali taip pasakyti", nes tu nesuprasi til, kol neatsidursi jos vietoj, pagyvensi jos gyvenimą, nesakyk "niekada nedaryčiau", nes dabar sėdėdamos prie kompiuterio daugybę situacijų galim pamodeliuoti ir papasakoti apie savo kilnumą. Tavo poziciją aborto klausimu supratom - esi prieš, saugotum gyvybę bet kokiu atveju. Taip tau atrodo dabar. Bet jei kažkuris galvoja kitaip, elgiasi kitaip, tai yra jo reikalas, jo gyvenimas... Visada galima sakyti savo nuomonę, bet ne visada tinka smerkti...

1. Man nereikia būti, kad suprasti koks tai yra pasiaukojimas, ir kiek jėgų ir viso kito reikalauja...bet kaip sakiau...ji t.y. mama yra įpatinga Dievo akyse...ir jai už tai bus atlyginta...
2. Krysta, niekas nieko nesmerkia...kodėl jums pastoviai vaidenasi??? O pasakymas "kaip ji gali taip sakyti" nėra smerkimas, o papraščiausias nesupratimas, kaip žmogus gali taip sakyti apie savo vaiką...nors ir neįgalų...
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2006 04 05, 08:52)
ash niekaip negaliu suprasti, kodel pasisakymas priesh aborta yra vienareikshmishkai vertinamas kaip visu kada nors gyvenime aborta pasidariusiu moteru smerkimas...
gyvenimas nera vientisas malonumas. ir negali  buti, nes nebeturetume siekiu, nebeturetume tikslu. kanchia gyvenime yra prasminga, nes priverchia perkainoti vertybes, ishmokti pamoka ir uzhsibrezhti naujus tikslus.
ish kur tas isitikinimas, kad nuzhude uzhsimezgusia gyvybe, kuri galbut gali buti netobula, kazhka pagerinsim? juk visi zhinom, kad medicinos mokslas nera tikslusis mokslas ir jokiu 100proc. garantiju neduoda. net ta pati 18 chromosoma gali reikshti labai didelius, bet ir labai nezhymius apsigimimus...
turiu drauga, kurio sesuo autiste... ir jis paskyre savo gyvenima dvasishkai neigaliems zhmonems ginti nuo ishnaudojimo, specialiai tam studijavo teise...
machiau vaiku aikshteleje drauge su sveikais vaikais zhaidzhianti dauno sindroma turinti vaikuti - puiku, meilu, besishypsanti, mylima ir mylinti... vien savo buvimu verchianti sveikus vaikus suvokti, kad yra ir kitokiu, likimo nuskriaustu zhmoniu...

naujos gyvybes abortavimas del medicinishkai irodytu apsigimimu yra etishkai lygiai taip pat prieshtaringas kaip eutanazija... o mirejos teiginys, kad tik kokybishka (sveikatos prasme) gyvybe yra vertinga, praktishkai pazhodzhiui atkartoja hitlerines rases gryninimo teorijas....

nei man, nei jokiam kitam zhmogui neduota spresti, kokia gyvybe vertinga, o kokia ne...

drinks_cheers.gif
o dėl to smerkimo labai tiksliai pasakei, bet čia turbūt yra taip, tos kurios pateisina abortą, priima tų kurios prieš, komentarus kaip smerkimą...joms taip lengviau...
Papildyta:
QUOTE(lya @ 2006 04 05, 11:06)
cia galima gincytis iki nuprotejimo. kartais tai man primena ginca kas pirmiau atsirado vista ar visciukas. juk niekas nei patvirtino nei atmete dvieju teoriju apie zmogaus atsiradima. tiesiog - religija turi savo teorija, mokslas- savo.
ir, brangiosos, tos kurios, remiates biblija. na issakete savo nuomone, argumentus- gerai. bet kam tas kategoriskumas,pasmerikimas.o kur atleidimas? na, pasidziaukite, tuo kad teismo dienoje, tokia nuodeme jums bus neprikabinta. o tos kas jas turi- gaus ir atpilda.
as susilaikau nuo kategorisku pasisakymu. abortas - negali buti planavimo priemone, bet ir uzdrausti to negalima. yra atvejai, kai jis atrodo neisvengiamas: isprievartavimai,sunkus apsigimimai, pavojus motinos gyvybei.
ar kudikis nori gyventi ar ne, jis pats nepasakys. bet ar bus jis per prievarta mylimas? ar musu valstybe juos myles, ar jus, taip kategoriskai nusiteikusios?
stai zavisi visi, kad mamuke seniau 16 vaiku pagimde. o ar zinote, kad jau po 4 vaiko, tik suzinojusi kad vel nescia lekdavo laukais ir skandintis puldavo?
viena kolege, tik susilauke vaikelio, tai dabar visoms tik ir porina, kaip kiekvienai vaiko reikia, stebisi, kad kiti kate ar suni globoja. arba senes kokios jaunai seimai vis prikisa kad vat, ko laukiat  gimdyt reikia ir dar viena po kito. nu, bet juk ne paslaptis, kad ne kiekvienai motinystes laime duota ir pasirinkti patiems valia.
o dar keblesne padetis su tomis, kurios kaip  noretu vaikelio. o stai vyras ima ir sprunka i krumus naujiena suzinojes ar dar grasina jei ji pagimdys. sakot spjaut i toki. spjaus, bet vaiko tai ji ne sau vienai norejo. ir ne kiekvienai uztenka paguodos, kad kitos tokiose situacijose susitvarko.ir kodel vyrui tokia nuodeme nekabinama? jis mat pasirinkti gali?
kiekvienas atvejis individualus.
o siap viskas visada priklauso nuo to kokie moraliniai skersvejai sklando salyje.kai religijai duodama daugiau itakos tai ir raganos kurenamos. dabar gi zmogaus teises ir laisves pasirinkimo laikas. tad ir moteris turi tureti galimybe rinktis. tai juk  nereiskia agitacija.
didziausias demesys turetu buti skiriamas prevencijai!
ir dar, kai kas...beveik rimtai mirksiukas.gif
jei jau taip giliai kasamasis i gyvybes prasme. tai kovokime uz bet kokia gyvybe: paukstelio, zverelio, augalelio! ir raudamos zibutes bei  margindamos kiausinukus, pamastykim - ar tai ne gyvybes uzuomazgos! taip iseis, kad keistuole bobuteб ciaumojanti smeli- toli grazu ne anomalija!

matosi kad netyčia užsukai į šią tema...kitaip nesakytum kur atleidimas??? Pasiskaityk visą temą ir surasi...
Kiekvienas atvejis individualus, bet sprendimai tik du : išsaugai gyvybę, arba ją naikini...

dėl prevencijos sutinku..be jos niekas niekad nepasikeis...

O dėl paskutinio tavo pasisakymo tai jis ne vietoj...čia tema abortas...taigi diskutuokim į temą cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 05 balandžio 2006 - 14:09
QUOTE(Krysta @ 2006 04 03, 10:54)
Man neatrodo, kad moteriai ryžtis daryti abortą apsigimimo vaiko apsigimimo atveju yra silpnybės ar baimės pasekmė. Visokių apsigimimų yra. Ir ne visada apsigimimas reiškia Dauno sindromą, tokie vaikai žiūri spindinčiomis naiviomis akimis ir niekada nesuauga. Ne, kalba eina ir apie baisius apsigimimus. Aš iki šiol atsimenu kaip su sūnumi būnant sanatorijoje atvežė vaikų su didelėmis negaliomis. Teko buvoti šalia tokių ir matyti iš arti. Matyti susuktus, perdžiūvusius, traukuliuojančius kūnus, nuolat zirziantį vaiką, kuris nesuvokia aplinkos (pagal ūgį spėju mažiausiai penki metai tokiam turėjo būti), kuriam tikriausiai iš skausmo norisi tik dejuoti, verkti abra rėkti. Ir išsekęs, visiškai išsekęs moters, laikančios ant rankų tą vaiką, veidas... Mačiau juos ne kartą ir ne du. Procedūriniuose, paplūdimyje...Atsimenu, ji sėdėjo, pasisodinusi tą vaiką ant kelių, aromaterapiniame kambaryje. Sakė, kad čia jis kelioms minutėms nurimsta. Ir tas kelias minutes ji bando nusnausti... Aš iki šiol atsimenu tą visą gamą jausmų, kuriuos tada jaučiau, ir supratau, kad ne visada verta iš paskutiniųjų sakyti "ne" abortui. O atpasakotu atveju oziaragis turėjo dar du vaikus. Ir privalėjo jais rūpintis. Reikia didelės, milžiniškos drąsos ryžtis priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Kartais nieko nedaryti yra lengviausia...

Krysta,100% sutinku
Atsakyti
QUOTE(oziaragis @ 2006 04 05, 20:19)
Krysta,100% sutinku

sorry bet negaliu nepasakyt... Tu ne 100% sutinki, o 100% bandai save pateisint....tik ar tai įmanoma?... Atsiprašau jei klystu...bet man taip pasirodė....
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 21:31)
sorry bet negaliu nepasakyt... Tu ne 100% sutinki, o 100% bandai save pateisint....tik ar tai įmanoma?... Atsiprašau jei klystu...bet man taip pasirodė....


Na, bliamba, čia jau žauru. Nesitikėjau verysad.gif

Aš irgi 100% sutinku su Krysta, ir man nėra dėl ko "norėt save pateisint".
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 05, 20:35)
Na, bliamba, čia jau žauru. Nesitikėjau verysad.gif

Aš irgi 100% sutinku su Krysta, ir man nėra dėl ko "norėt save pateisint".

Nu kas čia žiauraus???Juk reikia save kažkaip pateisint....juk būtų dabar sėdėjusi (o gal ir ne) kaip tos mamos apsikabinusi tą vaikelį...o dabar jo nėra ir visiems gerai...o jai pačiai gera dėl to??? Gali neatsakyt...čia jos asmeninis reikalas....
O kad jūs sutinkate su vaikų atranka (nenatūralia)....tai man dėl to dar liūdniau verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 05 balandžio 2006 - 20:41
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 13:06)
Sutinku su tuo ką sakai...bet...visame kame yra dauguma ir mažuma...gal pasirodys kad nusišneku...bet pabandysiu suprantamai paaiškint : pvz.... ne visi žmonės turi klausą ir gali dainuoti, ne visi turi menišką sielą ir gali tapyti paveikslus....tokių yra mažuma...dauguma žmonių yra daug maž niekuom neišsiskiriantys (nors visi individualūs)....lygiai kaip ir vaikai...dauguma jų yra sveiki...mažuma su apsigimimais ir neįgalūs...
Negalime suvienodinti žmonių...kaip ir negalime padaryti, kad vaikai visi būtų sveiki....net ir su aborto pagalba....
Panagrinėkim dvi situacijas : dvi moterys sužino apie galimus (baisius) būsimo vaikelio apsigimimus...Viena - pasidaro abortą...kita nusprendžia gimdyti t.y. kas bus tas bus...Kuom jos skiriasi??? Taip išeina, kad jos abi savanaudės, ane? Pirmoji galvojo apie save, savo šeimą, kitus vaikus, kad tas vaikelis sugriaus jų šeimą...niekas neturės normalaus gyvenimo...ir t.t. Kita gi irgi savanaudė...nors žinodama kad vaikelis kankinsis beprotiškai...ji vis tiek jo nori...nori jį mylėti juom rūpintis, tol kol duota...Taip atrodo kad nėra tarp jų skirtumo....o aš matau...viena gyvybę sunaikino...kita leido gyvybei atsirasti...Jų abiejų aplinkybės suprantamos ir pateisinamos, skirtumas tik jų poelgiuose....



Pirmoji galvoja ne tik apie save,bet ir apie savo seima,kitus vaikus ju gyvenima

As nemazai domejausi apie man rupimus vaiku apsigimimus ir net buvau forume mamu kurios ryzosi gimdyti vaikucius su Trizomy 18 Visu buvo pirmasis gimdymas ir kai kurios zinojo apie busima vaikucio apsigimima.Tai dazniausia pirmas "laimingas" pastojimas po ilgo bandymo susilaukti vaikelio ir kelios kurios neglejo nuzudyti kaip ir Getter.....vis del to joms labai sunku buvo matyti,kaip vaikutis kankinosi ir greitai paliko si pasauli.Nezinau,ar as esu savanaude,bet pasielgiau taip kaip maniau teisinga ir tikrai nelengvabudiskai
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 21:39)
Nu kas čia žiauraus???Juk reikia save kažkaip pateisint....juk būtų dabar sėdėjusi (o gal ir ne) kaip tos mamos apsikabinusi tą vaikelį...o dabar jo nėra ir visiems gerai...o jai pačiai gera dėl to??? Gali neatsakyt...čia jos asmeninis reikalas....
O kad jūs sutinkate su vaikų atranka (nenatūralia)....tai man dėl to dar liūdniau verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


NATURALI atranka yra gimdyt pribuvėjai "padėdant", ir paskui vaiką į skudurus įvyniojųs liekt karvės melžt. Tai yra naturalu. O palaikyt nėštumą vaistais o vaiką augint inkubatoriuje "naturalu" nepavadinsi. Taip pat pinigai reikalingi sergalčio vaiko slaugymui irgi "naturalumo" nepridėda. Ne kiekvieno, kad ir kaip mylinčio kyšenė "atlaiko". Gimųs Afrikoje išgyvent irgi tikimybė mažesnė nei JAV. Irgi, baisiai "naturali" atranka.

NETEISK IR NEBŪSI TEISIAMAS!!!

p.s. jaučiu priveliau klaidų daugiau nei paprastai, bet iš tavęs tokių žodžių, kuriuos parašei Ožiaragiui nesitikėjau. Fui verysad.gif

Ar bent žinai kas yra 18chromosomos trisomija???Bent biški paskaityk. Tai ne Dauniukas naiviai besišypsantys pasauliui. doh.gif doh.gif doh.gif Tas vaikas net į žmogų panašus su išligomis. Nei valgyt nei gert negali. Kaip tau ležuvis apsiverčia???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 05 balandžio 2006 - 20:53
QUOTE(mirėja @ 2006 04 05, 20:49)
NATURALI atranka yra gimdyt pribuvėjai "padėdant", ir paskui vaiką į skudurus įvyniojųs liekt karvės melžt. Tai yra naturalu. O palaikyt nėštumą vaistais o vaiką augint inkubatoriuje "naturalu" nepavadinsi. Taip pat pinigai reikalingi sergalčio vaiko slaugymui irgi "naturalumo" nepridėda. Ne kiekvieno, kad ir kaip mylinčio kyšenė "atlaiko". Gimųs Afrikoje išgyvent irgi tikimybė mažesnė nei JAV. Irgi, baisiai "naturali" atranka.

NETEISK IR NEBŪSI TEISIAMAS!!!

p.s. jaučiu priveliau klaidų daugiau nei paprastai, bet iš tavęs tokių žodžių, kuriuos parašei Ožiaragiui nesitikėjau. Fui verysad.gif

Ar bent žinai kas yra 18chromosomos trisomija???Bent biški paskaityk. Tai ne Dauniukas naiviai besišypsantys pasauliui. doh.gif  doh.gif  doh.gif Tas vaikas net į žmogų panašus su išligomis. Nei valgyt nei gert negali. Kaip tau ležuvis apsiverčia???

nu tavo postai tolerentiškumu irgi nekvepia...jei ką...
O teist aš nieko neteisiu...tiesiog matau, kad žmogus bando savo poelgį pateisint...ir tai suprantama...bet kas padaryta tas padaryta....

Matau mirėja, kad vėl be asmeniškumu tau neišeina...ir vėl pasikartosiu ignoruok jei kas nepatinka...nebūtina teršti šią temą savo pasipiktinimais...

Taip žinau...net laidą mačiau apie moterį kuri augino dukrelę tokią...ir vėl pasikartosiu...mums žmonėms tai atrodo kančia...Dievui tai nepakartojamas pasiaukojimas, už kurį Jis atlygins su kaupu....

Ir pažiūrėk apie ką rašai...apie VAIKĄ apie GYVYBĘ...beabejo kad natūralu ją saugot...ir augint...Nenatūralu ją naikint...tuo labiau tik dėl to kad ji apsigimus ir netobula...Vat čia ATRANKA...Tai kodėl mes susirgusių nepagydomom ligom vaikų iš kart nenurašom???O stengiamės bet kokiom priemonėm jiems padėti??? Kodėl tai darom???Todėl kad tai yra gyvybė...ir ji aukščiau visko!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(oziaragis @ 2006 04 05, 20:48)
Pirmoji galvoja ne tik apie save,bet ir apie savo seima,kitus vaikus ju gyvenima

As nemazai domejausi apie man rupimus vaiku apsigimimus ir net buvau forume mamu kurios ryzosi gimdyti vaikucius su Trizomy 18  Visu buvo pirmasis gimdymas ir kai kurios zinojo apie busima vaikucio apsigimima.Tai dazniausia pirmas "laimingas" pastojimas po ilgo bandymo susilaukti vaikelio  ir kelios kurios neglejo nuzudyti kaip ir Getter.....vis del to joms labai sunku buvo matyti,kaip vaikutis kankinosi ir greitai paliko si pasauli.Nezinau,ar as esu savanaude,bet pasielgiau taip kaip maniau teisinga ir tikrai nelengvabudiskai

Bet tai vistiek "mano, manes, man"
O antroji irgi gali pagalvot kad sesės ir broliai nori tą vaiką pamatyt jį pažint...čia tik žodžių žaismas...

Taip tu pasielgei taip kaip tau atrodė teisingiausia...niekas tame tarpe ir aš tavęs nesmerkia ir neteisia...tiesiog aš esu prieš abortą bet kokiom aplinkybėm...ir tik ginu savo poziciją...kam? Tam kad tai kam nors padėtų apsispresti jo t.y. aborto nepadaryti ir išsaugot gyvybę....sorry jei užgavau tavo skaudžią vietą...
Atsakyti