Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 22:23)
nu tavo postai tolerentiškumu irgi nekvepia...jei ką...
O teist aš nieko neteisiu...tiesiog matau, kad žmogus bando savo poelgį pateisint...ir tai suprantama...bet kas padaryta tas padaryta....

Matau mirėja, kad vėl be asmeniškumu tau neišeina...ir vėl pasikartosiu ignoruok jei kas nepatinka...nebūtina teršti šią temą savo pasipiktinimais...

Taip žinau...net laidą mačiau apie moterį kuri augino dukrelę tokią...ir vėl pasikartosiu...mums žmonėms tai atrodo kančia...Dievui tai nepakartojamas pasiaukojimas, už kurį Jis atlygins su kaupu....

Ir pažiūrėk apie ką rašai...apie VAIKĄ apie GYVYBĘ...beabejo kad natūralu ją saugot...ir augint...Nenatūralu ją naikint...tuo labiau tik dėl to kad ji apsigimus ir netobula...Vat čia ATRANKA...Tai kodėl mes susirgusių nepagydomom ligom vaikų iš kart nenurašom???O stengiamės bet kokiom priemonėm jiems padėti??? Kodėl tai darom???Todėl kad tai yra gyvybė...ir ji aukščiau visko!!!!!!!


Gyvybė nėra vien vaikai. Mėsos nevalgai g.gif Augalai irgi gyvi, jei ką... Manau, "auksčiau visko" mirt badu g.gif

Net nenorėjau būti tolerantiška. "Asmeniškumu" galėtum pavadinti informacios apie tave, ištrauktos iš kitų temų, naudojimą. Komentavau tik tavo posta. Kur čia ašmeniškumą matai?

Šaunu, kad TV žiūri, jei tokį "vaiką" turėtum, tam laiko neliktų. Pvz. "Plenines Magnolijas" žiūrėjai? Ar reikėtų ją palikt prie aparatų prijungtą?

Bet kokiom priemonem gelbejam VAIKĄ o ne "IT", nes vistik mąstymas yra neatsejama žmogaus sąvybė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 05 balandžio 2006 - 21:51
QUOTE(mirėja @ 2006 04 05, 21:48)
Gyvybė nėra vien vaikai. Mėsos nevalgai g.gif Augalai irgi gyvi, jei ką... Manau, "auksčiau visko" mirt badu g.gif

Net nenorėjau būti tolerantiška. "Asmeniškumu" galėtum pavadinti informacios apie tave, ištrauktos iš kitų temų, naudojimą. Komentavau tik tavo posta. Kur čia ašmeniškumą matai?

Šaunu, kad TV žiūri, jei tokį "vaiką" turėtum, tam laiko neliktų. Pvz. "Plenines Magnolijas" žiūrėjai? Ar reikėtų ją palikt prie aparatų prijungtą?

Bet kokiom priemonėm gelbejam VAIKĄ o ne "IT", nes vistik mąstymas yra neatsejama žmogaus sąvybė.


Mirt tai gyvybei ar ne, čia jau ne tau ir ne man spresti...o nužudyt t.y. sunaikint (gražiau skamba)...mūsų kaip žmogaus (moters) sprendimas...

Asmeniškumai - kai tu komentuoji mano asmeniškus komentarus, kur aš pridedu "mano nuomonė ar man taip pasirodė ir pan"...o tu jais piktiniesi...vat tau ir asmeniškumai..t.y. nesusiję su tema...

Tą laida mačiau gal prieš 5m...Turėčiau tokį vaiką neliktų ir laiko čia sėdėt ir su tavim diskutuot...ne tik kad TV žiūrėt...Nu ir ką??? Reikėtų ir auginčiau...ir mylėčiau...ir kankinčiaus...tokia vadinasi būtų mano auka...mano "kryžius"...ir tikėčiausi kad Dievo akyse nelikčiau nepastebėta...

O kaip tu gali VAIKĄ - "IT" o tiksliau "ONO" pavadinti?....Vat kaip tau liežuvis apsiverčia...pasakytum tu "ONO" prie mamos auginančios neįgalų vaiką...ji tau akis iškabintų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 05 balandžio 2006 - 22:10
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 22:23)
Dievui tai nepakartojamas pasiaukojimas, už kurį Jis atlygins su kaupu....


Getter, Getter, negi tu XXI amžiuje, mokslo ir technologijų amžiuje, kur moksliškai paaiškinta Žemės ir gyvybės Žemėje genezė, dar tiki tokiomis nesąmonėmis? blink.gif Niekas po mirtim tavim nepasirūpins ir nieko po mirties nebus. Todėl reikia gyventi DABAR, nes tik vienas gyvenimas tau duotas. Ir gyvent nedarant iš savęs aukos ir kažkam beprasmiškai pasišvenčiant, o gyvent sugebant mylėti visų pirma save ir galvojant ir apie savo poreikius. O kai mirsi, nieko nebejausi, ir tikrai jau nebus reikšmės ar tavo kapus kas lanko, ar tave kas atsimena.
Nepiršk visiems to savo Dievo. Forume rašo ir netikintys žmonės, kurie vadovaujasi savo protu, o ne religijos dogmomis. Galima pastudijuoti religinius veikalus, bet nereikia pamiršt, kad pasaulyje yra daugybė religijų, ne vien krikščionybė. Yra religijų, kur į mirtį žiūrima labai ramiai, ir tavo žodžiai "žudymas" nesukelia tokių emocijų kaip krikščionybės išpažinėjams.
Be to, rašai, kad tikiesi jog savo postais padėsi persigalvoti kažkam nedaryti aborto. Jeigu moteris giliai tikinti, ji ir taip nesidarytų aborto. O netikinčiosios tavo religiniai argumentai neįtikins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalilė: 05 balandžio 2006 - 22:25
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 20:05)

O kaip tu gali VAIKĄ - "IT" o tiksliau "ONO" pavadinti?....Vat kaip tau liežuvis apsiverčia...pasakytum tu "ONO"  prie mamos auginančios neįgalų vaiką...ji tau akis iškabintų...

dvi is desimties gal ir iskabintu akis ovisos kitos tokius vaikus pameta nes neturi jegu auginti,nors pries tai galvojo kad susitvarkys.ydomu kas geriau nutraukti nestuma ar pamesti jau gimusi kudyki g.gif nesmerkiu ir tu kurios pamete kudikius .pati tikrai negaleciau ziuret i besikankinanti savo vaika ir is kart rinkciaus nestumo nutraukima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalilė @ 2006 04 05, 22:17)
Getter, Getter, negi tu XXI amžiuje, mokslo ir technologijų amžiuje, kur moksliškai paaiškinta Žemės ir gyvybės Žemėje genezė, dar tiki tokiomis nesąmonėmis?  blink.gif Niekas po mirtim tavim nepasirūpins ir nieko po mirties nebus. Todėl reikia gyventi DABAR, nes tik vienas gyvenimas tau duotas. Ir gyvent nedarant iš savęs aukos ir kažkam beprasmiškai pasišvenčiant, o gyvent sugebant mylėti visų pirma save ir galvojant ir apie savo poreikius. O kai mirsi, nieko nebejausi, ir tikrai jau nebus reikšmės ar tavo kapus kas lanko, ar tave kas atsimena.
Nepiršk visiems to savo Dievo. Forume rašo ir netikintys žmonės, kurie vadovaujasi savo protu, o ne religijos dogmomis. Galima pastudijuoti religinius veikalus, bet nereikia pamiršt, kad pasaulyje yra daugybė religijų, ne vien krikščionybė. Yra religijų, kur į mirtį žiūrima labai ramiai, ir tavo žodžiai "žudymas" nesukelia tokių emocijų kaip krikščionybės išpažinėjams.
Be to, rašai, kad tikiesi jog savo postais padėsi persigalvoti kažkam nedaryti aborto. Jeigu moteris giliai tikinti, ji ir taip nesidarytų aborto. O netikinčiosios tavo religiniai argumentai neįtikins.

Neatsakysiu į tavo komentarą nes tai jau būtų per daug asmeniška ir moderatorės vėl duotų įspėjimą...
Papildyta:
QUOTE(akse @ 2006 04 05, 22:24)
dvi is desimties gal ir iskabintu akis ovisos kitos tokius vaikus pameta nes neturi jegu auginti,nors pries tai galvojo kad susitvarkys.ydomu kas geriau nutraukti nestuma ar pamesti jau gimusi kudyki g.gif nesmerkiu ir tu kurios pamete kudikius .pati tikrai negaleciau ziuret i besikankinanti savo vaika ir is kart rinkciaus nestumo nutraukima g.gif

Iš kur tokia statistika??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 23:05)
Mirt tai gyvybei ar ne, čia jau ne tau ir ne man spresti...o nužudyt t.y. sunaikint (gražiau skamba)...mūsų kaip žmogaus (moters) sprendimas...

O kaip tu gali VAIKĄ - "IT" o tiksliau "ONO" pavadinti?....Vat kaip tau liežuvis apsiverčia...pasakytum tu "ONO"  prie mamos auginančios neįgalų vaiką...ji tau akis iškabintų...


Pirkdama vištą ar bulves sprendi ir šitie "gyvi organizmai" lotuliukas.gif kurių gyvybė neįkainojama lotuliukas.gif gyvens ar bus "sunaikinti" tavo skrandyje. Nepirktum- nebūtų paklausos, ir jie laisvai augtų ir nebūtų žudomi.

Rašiau ne apie neįgalius vaikus,puikiai tai supranti, neapsimesk. Patikslinau kas yra "it" ("ono" šitame kontekstė netinka, nes gramatiškai "it" ir "ono" nieko bendro neturi) mano nuomone. Man vaikas yra nors minimaliai mąstanti būtybė. Net vaiko/ žmogaus su Dauno sindromu "it" nepavadinčiau.
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 23:49)
Neatsakysiu į tavo komentarą nes tai jau būtų per daug asmeniška ir moderatorės vėl duotų įspėjimą...


O kodėl per daug asmeniška? Ką aš pasakiau tau įžeidžiančio? blink.gif Tarkim, aš esu netikinti, todėl manęs jokie tavo religiniai argumentai neįtikintų. Bet kad aš esu netikinti, tai dar nereiškia, kad dėl to esu nemąstanti ar nelaiminga. Aš turiu savo vidinį tikėjimą, kuriuo vadovaujuosi ir esu suradus savąjį vidinį džiaugsmą.
Be to, jei esi žmogus mąstantis, turėtum šalia savo tikėjimo visada numatyt tokią tikimybę, gal tu ir klysti, gal to Dievo ir nėra... Jei mąstai, vadinasi, abejoji.
O aklas tikėjimas yra panašus į fanatizmą.
Grįžtant prie temos, man dar susidarė įspūdis, kad tu gyvendama Airijoje, pamiršai koks pragyvenimo lygis Lietuvoje. Apie kokius vaikus gali svajot, jei pats vos išgyveni, jei gauni algą, susimoki mokesčius, ir tau lieka tik maistui?
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 05, 20:49)

Iš kur tokia statistika???  blink.gif

neapsimesk kad nezinai kiek lietuvoi vaiku namuose,neigaliu namuose paliktu vaiku doh.gif ,kuriu vienintele svajone kad mama gryz ir paims.ir dazniausiai tai tuscios svajones korios neissipildys verysad.gif .statistika netiksli.bet kodel tiek daug pamestu vaiku g.gif .airijoi kaip ir anglijoj visa tai truputi kitaip atrodo.bet lt.gyvenimas kur kas kitoks nei kitose salyse
Atsakyti
QUOTE(Dalilė @ 2006 04 05, 23:03)
O kodėl per daug asmeniška? Ką aš pasakiau tau įžeidžiančio?  blink.gif Tarkim, aš esu netikinti, todėl manęs jokie tavo religiniai argumentai neįtikintų. Bet kad aš esu netikinti, tai dar nereiškia, kad dėl to esu nemąstanti ar nelaiminga. Aš turiu savo vidinį tikėjimą, kuriuo vadovaujuosi ir esu suradus savąjį vidinį džiaugsmą.
Be to, jei esi žmogus mąstantis, turėtum šalia savo tikėjimo visada numatyt tokią tikimybę, gal tu ir klysti, gal to Dievo ir nėra... Jei mąstai, vadinasi, abejoji.
O aklas tikėjimas yra panašus į fanatizmą.
Grįžtant prie temos, man dar susidarė įspūdis, kad tu gyvendama Airijoje, pamiršai koks pragyvenimo lygis Lietuvoje. Apie kokius vaikus gali svajot, jei pats vos išgyveni, jei gauni algą, susimoki mokesčius, ir tau lieka tik maistui?

Aš įsitikinau Dievo buvimu dar būdama vaikas...nu paauglė...

Papildyta:
QUOTE(akse @ 2006 04 05, 23:29)
neapsimesk kad nezinai kiek lietuvoi vaiku namuose,neigaliu namuose paliktu vaiku doh.gif ,kuriu vienintele svajone kad mama gryz ir paims.ir dazniausiai tai tuscios svajones korios neissipildys verysad.gif  .statistika netiksli.bet kodel tiek daug pamestu vaiku g.gif .airijoi kaip ir anglijoj visa tai truputi kitaip atrodo.bet lt.gyvenimas kur kas kitoks nei kitose salyse

Airijoj abortai uždrausti...o ir tokių kaip vaikų namų nėra...čia nėra paliktų vaikų....jie visi yra reikalingi....ir čia tiksli statistika mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 06, 00:35)
1. Aš įsitikinau Dievo buvimu dar būdama vaikas...nu paauglė...

2. Airijoj abortai uždrausti...o ir tokių kaip vaikų namų nėra...čia nėra paliktų vaikų....jie visi yra reikalingi....ir čia tiksli statistika  mirksiukas.gif


1. Įdomu būtų sužinoti, kaip tu tuo įsitikinai? Ar jis tau apsireiškė ar kitaip?

2. Bet Airijos ir pragyvenimo lygis gerokai aukštesnis nei Lietuvoje. Airijoje gal dirbti ir užsidirbti normaliai, kai tuo tarpu Lietuvoj galimybės legaliai užsidirbti gerokai mažesnės.
Atsakyti
QUOTE(Dalilė @ 2006 04 05, 23:56)
1. Įdomu būtų sužinoti, kaip tu tuo įsitikinai? Ar jis tau apsireiškė ar kitaip?

2. Bet Airijos ir pragyvenimo lygis gerokai aukštesnis nei Lietuvoje. Airijoje gal dirbti ir užsidirbti normaliai, kai tuo tarpu Lietuvoj galimybės legaliai užsidirbti gerokai mažesnės.


1.Kažkur forume jau rašiau kaip...čia ne ta tema...

2. Airija prieš 15 metų buvo panašį į Lietuvą...atsigaus ir Lietuva...bet ar žmonių mastysena pasikeis g.gif abejoju schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 04 06, 01:03)
Airija prieš 15 metų buvo panašį į Lietuvą...atsigaus ir Lietuva...bet ar žmonių mastysena pasikeis  g.gif  abejoju  schmoll.gif


Čia nesenai per TV pranešė, kad Lietuva pasieks dabartinį Švedijos lygį tik po 30 metų verysad.gif
Aišku, kai bus geresnės gyvenimo sąlygos, ir vaikus drąsiau gimdys. Nors čia vėl reiktų remtis statistika - paprastai neišsivysčiusiose šalyse moterys prisigimdo krūvas vaikų, o turtingose šalyse apsiribojama vienu - dviem. Tad sunku pasakyti, ar tikrai padidės gimstatumas pagerėjus gyvenimo sąlygoms Lietuvoje. Logiškai mąstant, turėtų, bet kaip būtų iš tikrųjų, sunku prognozuot.
O abortų uždraudimas, mano manymu, tikrai ne išeitis. Kas norės, pasidarys abortą nelegaliai. Lytinis švietimas, aiškinimas dar mokyklose apie apsisaugojimo priemones - tik tokiu būdu įmanoma mažinti abortų skaičių.
Abortų draudimas man asocijuojasi su žmogaus teisių pažeidimu. Kodėl man turi kažkas primesti valią gimdyt, jei aš vaikų iš viso nenoriu turėt? Juk vaikų neturi kunigai, vienuoliai ar vienuolės, gėjai, vienišiai ir tai normalu. Ne visi mato gyvenimo prasmę tik vaikų auginime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalilė: 06 balandžio 2006 - 00:18