Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

QUOTE(mirėja @ 2006 05 13, 14:14)
A, taip ir maniau, o tai pagalvojau nejau aš iki tokio lygio viską pamiršau doh.gif

Sorry poster_offtopic.gif


Mes čia visos pasidarėm "off topic", bet jau temos pabaiga...tuoj naują užvesim....manau nieko blogo jei šiek tiek nukrypom blush2.gif
Be to kaip manot ar vertą vėl užvest temą " Abortas -4" ??? Ar jau visos išsisėmėm??
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 05 13, 15:18)
Mes čia visos pasidarėm "off topic", bet jau temos pabaiga...tuoj naują užvesim....manau nieko blogo jei šiek tiek nukrypom  blush2.gif 
Be to kaip manot ar vertą vėl užvest temą " Abortas -4" ??? Ar jau visos išsisėmėm??


Manau verta, tik reikia kažkaip pavadinimą pakoreguot. Tema tikrai labai su religija susijusi... kad nereikėtų amžinai už "off" atsiprašinėt ax.gif Tema labai plati...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 13 gegužės 2006 - 14:38
QUOTE(mirėja @ 2006 05 13, 14:37)
Manau verta, tik reikia kažkaip pavadinimą pakoreguot. Tema tikrai labai su religija susijusi... kad nereikėtų amžinai už "off" atsiprašinėt ax.gif Tema labai plati...


"Abortas - niekas nėra UŽ, tai kodėl tiek mažai - PRIEŠ?" kaip toks pavadinimas???
Atsakyti
QUOTE(Ievius @ 2006 05 13, 15:38)
Matai... niekad tokių nemačiau g.gif Man jie šitaip, kaip tavo įdėti nu neteisingi atrodo nors tu ką... Tuomet Dievas yra ne mūsų tėvas, gėris ir t.t. Jis - tironas, diktatorius... Man mano suprantamas Dievo įvaizdis priimtinesnis unsure.gif  O dėl žodžio paaiškinimo... Tai jei žmogui pritaikysim, kad pavydus - tai reikalaujantis išimtinio atsidavimo ir ištikimybės, tai gausim... Hitlerį tikriausiai unsure.gif

Matomai mano tikėjimas nėra toks stiprus, kad galėčiau nekvestionuoti tokių tiesų... Gal tiesiog nemoku tikėti vien todėl, kad taip parašyta... Noriu gauti atsakymus, kodėl, už ką, kodėl taip o ne kitaip... Deja, neretai atsakymas į visus klausimus, susijusius su tikėjimu, būna vienas - nes Dievas taip pasakė... Manęs tai netenkina unsure.gif

jei nesi skaiciusi ,paskaityk knyga,S.Kanisausko"likimo anatomija" ten turetum rasti logiskus paaiskinimus,okas liecia Biblija,tai nereiktu jos skaityti pazodziui,as randu savus atsakymus tarp eiluciu 4u.gif
Papildyta:

"Abortas - niekas nėra UŽ, tai kodėl tiek mažai - PRIEŠ?" kaip toks pavadinimas???
[/quote]
thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O gal kitoje temoje surengti apklausą? g.gif

Pvz. nepeteisinu aborto jokiom aplikkybem, pateisinu jei vaikas yra apsigimęs, pateisinu jei gresia pavojus motinos gyvybei, dėl finamsų, dėl gyvenimo aplinkybių, dėl to kad vaikas nenorimas/ neplanuotas, jei "spaudžia" vaiko tėvas... iki moters kūnas- moters laisvas pasirinkimas...

O tai tiek daug jau prišnekėta, kalba tie patys žmonės, o kas "užklista" temos nepaskaites, vienai replikai mest, kartais tikrai visai "ne į temą" ką nors pasako, o su apklausa būtų viskas aišku, ir gal kažkokia nuomonė išryškėtų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 05 14, 06:27)
O gal kitoje temoje surengti apklausą? g.gif

Pvz. nepeteisinu aborto jokiom aplikkybem, pateisinu jei vaikas yra apsigimęs, pateisinu jei gresia pavojus motinos gyvybei, dėl finamsų, dėl gyvenimo aplinkybių, dėl to kad vaikas nenorimas/ neplanuotas, jei "spaudžia" vaiko tėvas... iki moters kūnas- moters laisvas pasirinkimas...

O tai tiek daug jau prišnekėta, kalba tie patys žmonės, o kas "užklista" temos nepaskaites, vienai replikai mest, kartais tikrai visai "ne į temą" ką nors pasako, o su apklausa būtų viskas aišku, ir gal kažkokia nuomonė išryškėtų... g.gif

labai pritariu idejai del apklausos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 05 14, 07:27)
O gal kitoje temoje surengti apklausą? g.gif

Pvz. nepeteisinu aborto jokiom aplikkybem, pateisinu jei vaikas yra apsigimęs, pateisinu jei gresia pavojus motinos gyvybei, dėl finamsų, dėl gyvenimo aplinkybių, dėl to kad vaikas nenorimas/ neplanuotas, jei "spaudžia" vaiko tėvas... iki moters kūnas- moters laisvas pasirinkimas...

O tai tiek daug jau prišnekėta, kalba tie patys žmonės, o kas "užklista" temos nepaskaites, vienai replikai mest, kartais tikrai visai "ne į temą" ką nors pasako, o su apklausa būtų viskas aišku, ir gal kažkokia nuomonė išryškėtų... g.gif

Aš ir pritariu thumbup.gif Tik jaučiu ten kur "nepateisinu jokiom aplinkybėm" bučiau vienintelė lotuliukas.gif verysad.gif
Gal tik ne tai kad " teisinu- neteisinu" , bet "nesidaryčiau jokiom aplinkybėm" "Daryčiaus tik jei vaikelis būtų apsigimęs, arba dėl mano gyvybei gręsiančio pavojaus" , "Daryčiaus jei tai būtų neplanuotas ir nenorimas nėštumas" , " Daryčiaus, dėl tėvų, draugo/vyro spaudimo", Daryčiaus dėl gyvenimo aplinkybių ir nepalankių salygų" , " Daryčiaus jei reikėtų, nes manau, kad tai mano laisvas pasirinkimas ir tik mano asmeninis reikalas"

Gal taip???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 14 gegužės 2006 - 16:21
QUOTE(Getter @ 2006 05 14, 15:20)
Aš ir pritariu  thumbup.gif  Tik jaučiu ten kur "nepateisinu jokiom aplinkybėm" bučiau vienintelė  lotuliukas.gif  verysad.gif 
Gal tik ne tai kad " teisinu- neteisinu" , bet "nesidaryčiau jokiom aplinkybėm" "Daryčiaus tik jei vaikelis būtų apsigimęs, arba dėl mano gyvybei gręsiančio pavojaus" , "Daryčiaus jei tai būtų neplanuotas ir nenorimas nėštumas" , " Daryčiaus, dėl tėvų, draugo/vyro spaudimo", Daryčiaus dėl gyvenimo aplinkybių ir nepalankių salygų" , " Daryčiaus jei reikėtų, nes manau, kad tai mano laisvas pasirinkimas ir tik mano asmeninis reikalas"

Gal taip???

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti