Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas - 3

kaip tai kur?
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2006 04 13, 14:30)
10-12 savaičių būsimas kūdikis toli gražu nebe kiaušialąstė, kaip jį pavadino. Tokia "kiaušąlastė" jau turi visus būsimo kūdikio bruožus, ką aš ir parašiau smile.gif

Aš savo nėštumą nusistačiau,jei taip galima pavadint,su testu.Tada nuėjau pas savo privačią gydytoją ir ji apžiūros metu su ehoskopu man parodė plakančią mano kūdikio širdutę - tada buvo TIK 6savaitės!Man nesvarbu ar jau išsivystę kiti organai,bet 6sav. gemalo jau PLAKA ŠIRDUTĖ! wub.gif
Aš visada buvau abortų priešininkė ir nepateisinau tų kurios TAI padarė,bet gyvenimas privertė pakeist požiūri unsure.gif Pati nedariau,bet žinau kas darėsi ir tikrai jų nesmerkiu
topsecret.gif
Atsakyti
aš irgi nesmerkiu. tik sakau, kad to daryti nereikėtų.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 16, 22:38)
aš irgi nesmerkiu. tik sakau, kad to daryti nereikėtų.

Aš manau laikas suprast...kad NIEKAS NIEKO nesmerkia....Tiesiog abortas lieka abortu - GYVYBĖS SUNAIKINIMU verysad.gif
Atsakyti
tu neteisi, labai yra mažai žmonių, kurie nesmerkia kitų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 17, 10:16)
tu neteisi, labai yra mažai žmonių, kurie nesmerkia kitų  verysad.gif

Nu aš pvz nesmerkiu, tik esu prieš abortą ir jo nepateisinu...bet vistiek buvau apkaltinta smerkimu ir teisimu... čia kaip kiekvienas priima...
Atsakyti
kaltinti, smerkti ir piktintis tai žmonių tamsa.
Atsakyti
Abortas yra gyvybes sunaikinimas, tokiu moteru negalima pateisinti ir tai....nera smerkimas. blink.gif blink.gif blink.gif
Tai kas tuomet yra smerkimas? blink.gif blink.gif blink.gif
Kaip tai skamba?
Atsakyti
nieko negalima nei smerkti, nei kaltinti. žmogus neturi tam teisės. nėra nei vieno be nuodėmės.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 04 17, 09:47)
kaltinti, smerkti ir piktintis tai žmonių tamsa.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkolake @ 2006 03 12, 20:21)
Mes patys esame likimo kalviai,o ne Dievas.Jei laukciau,to ka dievas atsius sedeciau gatveje nevalgius ir gal dar 10 vaiku tureciau vaiku namuos.Juk pagal Dieva ir apsisaugojimo priemones jo planus sugriauna blink.gif Tai kaip tada verysad.gif As dievo valiai nepasiduodu,nes duona savoms rankomis turiu uzsidirbt.O tie zmones kur saukia apie dieva tai nezinau koki jos dieva turi omeny ,nes dievas kiekvieno zirdyje,o ir biblija juk ne dievas parase,tai tikrai blush2.gif




Miela Vilkolake, tu teisi,- neturime sedeti ranku sudeje ir laukti kad už mus kas ka padarys. Esame savo likimo kalviai. Bet kad pavyktu likima teisingai "nukalt", labai padeda suvokimas, kad tu esi tik mažyte gamtos dalis.
Atsakyti
vilkolake, pati nesupranti ką kalbi. yra dėsniai, kurių privalu laikytis, ir tavo valia prieš juos bejėgė.
Atsakyti