Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai

QUOTE(Lemona` @ 2014 03 07, 15:42)
Tai kiekviena darom, kaip norim - dėl to klausimų nekyla  smile.gif

as tikrai neorejau pasakyt ,kad bloga mintis cia smile.gif aisku kiekviena darys taip kaip ji sugalvojo,nes mes kur buvome vestuvese tai zmoniu buvo 70 ir kas antras nezinojo ka pasakyt.. doh.gif tai laaaabai ilgai zutruko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixe: 07 kovo 2014 - 13:53
Sveikos, buvusios ir dar laukiancios sovo dienos X svocios, visu pirma visoms noriu padekoti uz nuostabias idejas, kurias galejau perskaityti jusu temose. Tikrai Jus nuostabios ir kas kart skaitant vis negaliu atsidziaugti jumis, Jus tikrai visos labai saunios. 4u.gif

As irgi esu pakviesta buti svocia birzrlio pabaigoje, gal ir man atsirastu vietele Jusu jaukiame namelyje?
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 07, 16:02)

As irgi esu pakviesta buti svocia birzrlio pabaigoje, gal ir man atsirastu vietele Jusu jaukiame namelyje?

juk drasiai,ir rinkis ideju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 07, 13:49)
as tikrai neorejau pasakyt ,kad bloga mintis cia smile.gif  aisku kiekviena darys taip kaip ji sugalvojo,nes mes kur buvome vestuvese tai zmoniu buvo 70 ir kas antras nezinojo ka pasakyt.. doh.gif  tai laaaabai ilgai zutruko..

Tai vat pagal situaciją reikia elgtis..
Aš būsiu sesės vestuvėse, tai pusė publikos ta pati, kaip mano pačios.. Žinau, ko tikėtis biggrin.gif

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 07, 14:02)
As irgi esu pakviesta buti svocia birzrlio pabaigoje, gal ir man atsirastu vietele Jusu jaukiame namelyje?

Sveika, sveika drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 07, 15:02)

As irgi esu pakviesta buti svocia birzrlio pabaigoje, gal ir man atsirastu vietele Jusu jaukiame namelyje?



Profilis platus, visada atsiras vietos naujoms bendramintems drinks_cheers.gif

Merginos, ar kuri darysit tauriu sudauzyma po ceremonijos? Kazi negausiu i kaulus nuo kunigo po to 4u.gif As gera mergaite, susluosiu sukes blush2.gif
Atsakyti
Labai aciu merginos uz siltapriemima i savo kompanija 4u.gif

Apie tauriu dauzyma, mano pacios vestuvese buvo taip: kai mano vyras pernese mane per tilta, tada ejo sirdziu surakinimas ir rakto metimas i upe, ir svocia iskart i graziai papuostas taures ipyle sampano mes isgereme ir tada sudauzeme juos. O iskart po baznycios tai neteko matyti, gal mano nomuone reikia su kunigu sita klausima aptart vis del to "sis ritualas" bus daromas baznycios teritorijoje g.gif
Atsakyti
mes to nedarysim,tai patart negaliu smile.gif
o as vis dar vargstu su taurem nerandu kolkas kas patiktu,arba jei tinka tai kaina man per didele.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixe: 07 kovo 2014 - 14:54
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 07, 15:53)
o as vis dar vargstu su taurem nerandu kolkas kas patiktu,arba jei tinka tai kaina man per didele.. verysad.gif


O pati papuost nebandet?
https://www.google.c...e...252&bih=585
Pavyzdziu daug ir gan nesudetingi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikiuxas: 07 kovo 2014 - 14:58
QUOTE(Monikiuxas @ 2014 03 07, 16:57)
O pati papuost nebandet?

na jei nerasiu tinkamu ,tiksliau uz tinkama kaina,tai bandysiu pati,nes vien taurem negaliu sau leit isleis simatais,taip dar daug kiek visko reiks smile.gif
Atsakyti
As ir rodos nieko dar ypatingo nesupirkau, rodos beveik viska darau savo rankom ir is savo priemoniu, bet jau dabar 100 su virs lt (isvertus suma is svaru) turiu.. O juk viskas dar priesaky bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, o Jus apie taures kalbate is kuriu jaunieji tures gerti salej ar gamtoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 07, 15:02)



Sveika prisijungus drinks_cheers.gif

del tauriu dauzymo tai nzn, gal tikrai reiktu pasitart su kunigu g.gif

man tai reik scenariju susideliot ir tada jau ivairias smulkmenas pradesiu daryti smile.gif

Atsakyti