Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

Nusipirkau helios city tokį naują dalyką kvėpinti namus, toks medinis indelis, į kurį dedasi eterinio aliejaus buteliukas, į ji pagaliukas medinis ir tas aliejus per pagaliuką keliauja po biški į viršų ir kvėpina patalpas. Kol kas pas mane tualete stovi biggrin.gif tai labai faina. toks citrusu kvapas, aišku tų eterinių aliejaus daug ir visokių yra. žodžiu man patiko naujovė šita.

ir dar mačiau toje pačioje vietoje tokių įrenginių difuzerių, kurie irgi skirti kvėpinti patalpas įpylus į juos eterinius aliejus, labai gyrė pardavėja, bet brangu. netoli 200 lt. tai kol kas dar susilaikiau, gal kieno nors dovanų paprašysiu kada ax.gif bet man atrodo irgi verta dėmesio.
Atsakyti
blogi kvapai nuo maisto, prieskoniu
Atsakyti
Kad virtuvė kvepėtu aš į kempinę nuo puokščių prikišų gvazdikėlių, šalia pridedu cinamomo lazdelių ir pagal metų laiką gėlyčių.tai orginali ir labai kvepianti kompozicija gaunasi. thumbup.gif
Atsakyti
Kaip naikinat zuvies kvapa is mediniu pjaustymo lenteliu,bandziau su citrina bet nepadeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliux @ 2008 01 24, 18:44)
O aš įsigijau problemą su virduliu  doh.gif Plastmasės kvapu persigeria net vanduo  blink.gif  Patarkit, kas žinot, ar jis išnyks savaime, ar išnaikinti kaip nors ar grąžinti?  g.gif Atrodo normalios firmos, bet jau dvokas, tai vaikas net negeria arbatos iš jo  verysad.gif


jauciu, kad nieko nepadarysi verysad.gif man taip irgi buvo su plastmasinio virdulio ir zinau, kokia neskani arbatele. As pasikeiciau virduli ir dingo bedos. Geriausiai pirkti metalini virduli, ten jokiu problemyciu nekyla thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, pasiskaiciau cia temoje apie kazkoki FEBREZE is Procter & Gamble 4u.gif
Kur jo pirkti yra??? As nerandu parduotuvese pas mus LT...
Atsakyti
sveiki,
Mama sugalvojo iš garažo parsivežti 1 metus nenaudotą lovą, sunki tokia su galvugaliu dar tarybinių komplektų.
Bet va pasklido bute baisus pelėsio kvapas net galvą skauda, šiaip paties pelėsio nesimato.
Tai arba jis yra viduj, arba tiesiog garažo kvapų prisigėrė minkštoji dalis
gal žinote kaip kovoti su kvapu pelėsio?
Ačiū
Atsakyti
Manau,kad be sansu...Pas mus nesildomam sodo namely per ziema palikti baldai irgi turi ta pelesiu kvapa.Visa vasara vedinam,sildom-niekas nepadeda schmoll.gif Isvada:reikia keisti baldus lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal ir galima bandyti vėdinti, saulėje laikyti, chem. būdu valyti, dezinfekuoti su spec. skysčiais g.gif , bet kaip paskui miegoti? Kiekvieną daiktą reikia tinkamai sandėliuoti, kad paskui būtų galima juo naudotis, šiuo atveju, jei pelėsis įsimetė į daikto vidų, o to daikto kiaurai perpilti su dezinfektantais nepatartina, tuomet geriau išmesti, pelėsis yra toks "parazitas", kurio sporas laksto visur, vadinasi alergija, dusulys, plaučių ir odos problemos yra garantuotos, todėl mano, kaip profesionalios valymo komandos vadovės nuomone - nenaudokite šios sofos, nes problemų bus daugiau nei reikia. 4u.gif
P.S. dar pridursiu, ten kur pelėsio kvapas, ten ir pats pelėsis. Jums nereikia "išvėdinti" kvapą, jums reikia išvalyti pelėsį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogiux: 13 kovo 2008 - 14:13
Turetumet ismesti ta lova lauk.Manau, tai pavojinga sveikatai.O ir galima namus pelesiu apkresti. As jusu vietoj ne dienos nelaikyciau tos lovos namie.
Atsakyti
cia jau nepritaupysi! ismeskit verysad.gif arba, jei nera kitos iseities, laukit vasaros ir ant saules ilgai dziovinkit, kol ji isdezinfekuos. pelesis gali persimest i kitas vietas (koki dregnesni kampa, vonia)
Atsakyti
Na as ir buvau su sita problema susidurus.Ciuzinukas buvo laikytas kazkuri laika,palepeje.Buvo beveik visiskai nenaudotas,prisitrauke to dregmes kvapo ir smirdejo.Tai as ji ten ir vedinau,ir pries saule laikiau,ir soda,druska,apibarscius laikiau.Tai palyginus,neblogai ta kvapa iseme,o ant galo nusipirkau toki tekstiliai(baldams ir drabuziams) skirta purskikli,jis neutralizuoja kvapus.Tai su juo ispurskiau ir dar palikau lauke,pries saulute.Tai kvapo kaip nebuta thumbup.gif
Atsakyti