Įkraunama...
Įkraunama...

Blogi kvapai

QUOTE(Dziaugsmukas @ 2008 04 24, 21:11)
Na as ir buvau su sita problema susidurus.Ciuzinukas buvo laikytas kazkuri laika,palepeje.Buvo beveik visiskai nenaudotas,prisitrauke to dregmes kvapo ir smirdejo.Tai as ji ten ir vedinau,ir pries saule laikiau,ir soda,druska,apibarscius laikiau.Tai palyginus,neblogai ta kvapa iseme,o ant galo nusipirkau toki tekstiliai(baldams ir drabuziams) skirta purskikli,jis neutralizuoja kvapus.Tai su juo ispurskiau ir dar palikau lauke,pries saulute.Tai kvapo kaip nebuta thumbup.gif


Ačiū labi už patarimus
Atsakyti
Laba diena,
isigijom problema doh.gif
keitem dujas ir kol suvazinejom baliona pakeist is slangos i gyvenama erdve prisklido duju kvapo. ziauru, visas koridorius ir kambariai persismelke. gal zinot kuo butu galima ta kvapa nors truputi panaikinti? vedinimas ne itin padeda.
busiu dekinga uz patarimus (kuo greiciau, tuo geriau)
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2008 04 30, 08:04)
Laba diena,
isigijom problema  doh.gif
keitem dujas ir kol suvazinejom baliona pakeist is slangos i gyvenama erdve prisklido duju kvapo. ziauru, visas koridorius ir kambariai persismelke. gal zinot kuo butu galima ta kvapa nors truputi panaikinti? vedinimas ne itin padeda.
busiu dekinga uz patarimus (kuo greiciau, tuo geriau)


Tik vedinti ir kuo daugiau. Man atrodo, kad tas kvapas gal net nuodinga siek tiek gali buti, dujos juk .... g.gif
Atsakyti
sveikos merginos kankinuosi nuo blogo kvapo virtuveje, neseniai isirengeme naujai. atveze naujus baldus viskas nauja, man lyg smirdejo naujais baldais, pagalvojau kad isnyks, veliau nusipirkau i razete ambipur gaivikli, palaikaiu, kvapas dar pablogejo ismeciau, dabar kosmaras toks baisus kvapaskad neimanoma buti ir nesuprantu kas gali smirdeti, neatrandu. gal koki baldu klijai ar kas, neisivaizduoju, padekit. help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif kuo isnaikinti ar yrakokiu priemoniu.


baldai jau du menesiai, gal dar isnyks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 04 rugsėjo 2008 - 18:00
pas mus 2metus buvo tas baldu-medienos kvapas namuose, bet jausdavau tik is lauko iejus i namus, o ir tas kvapas man visai patiko, sviezumu tokiu dvelke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ssuzzi* @ 2008 02 04, 23:33)
Kaip naikinat zuvies kvapa is mediniu pjaustymo lenteliu,bandziau su citrina bet nepadeda g.gif

Skaičiau , kad actas išima žuvies kvapą .
Atsakyti
QUOTE(dalmentina @ 2008 09 08, 10:21)
Skaičiau , kad actas išima žuvies kvapą .


turetu is lenteles su actu pavykti g.gif as savaitgali saldytuva valiau taip, nes buvo kazkokio blogo kvapo prisigeres, tai db labai geras, gaivus kvapas 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš grįžtu prie rūbų spintos kvapų.. o bėda tokia: vyras nusipirko naują odinę striukę ir pakabino į spintą, dabar visi toje spintos dalyje kabantys drabužiai man smirda ta oda? ką daryt? kaip išvėdint tą striukė, aš jau ir kieme laikiau .. na, skalbti kažkaip dar nesinori,gal sakau į kokią valyklą nunešt, bet kaip tada ta oda... ką daryt, neįsivaizduoju? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 11, 08:05)
aš grįžtu prie rūbų spintos kvapų.. o bėda tokia: vyras nusipirko naują odinę striukę ir pakabino į spintą, dabar visi toje spintos dalyje kabantys drabužiai man smirda ta oda? ką daryt? kaip išvėdint tą striukė, aš jau ir kieme laikiau .. na, skalbti kažkaip dar nesinori,gal sakau į kokią valyklą nunešt, bet kaip tada ta oda... ką daryt, neįsivaizduoju? g.gif  g.gif


o kvapų į spintą nebandei? Nes kai as nusipirkau kvepaliukų, tai visi drabužiai išimti is spintos skaniai kvepėjo, gal permuš odos kvapą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmentina @ 2008 09 08, 11:21)
Skaičiau , kad actas išima žuvies kvapą .

Bet tada acto kvapas jausis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 09 11, 13:56)
o kvapų į spintą nebandei? Nes kai as nusipirkau kvepaliukų, tai visi drabužiai išimti is spintos skaniai kvepėjo, gal permuš odos kvapą? g.gif

na dar nebandžiau, šiandien pabandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2008 09 11, 16:21)
na dar nebandžiau, šiandien pabandysiu ax.gif


4u.gif
Atsakyti