Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(Neryte @ 2009 04 03, 10:55)
Sveikos,
Sakykit gal matet kur yra pirkti CIBERZOLES  g.gif ,noriu velykom kiausus su ja dazyti,bet prekybos centruose nemaciau  doh.gif


yra butent prieskoniu parduotuvese, arba jei lapeliu reikia bandykite turguje g.gif
Papildyta:
QUOTE(ashtina @ 2009 04 03, 14:07)
yra butent prieskoniu parduotuvese, arba jei lapeliu reikia bandykite turguje g.gif



pas mane ciberzoles 100 gr 0,99 lt kainuotu tik tiek kad ilgiau laukti uzsakymo reikia
Atsakyti
Ciberžolės yra IKI, Maximos parduotuvėse prie visų prieskonių. Raudonuose pakeliuose su geltona etikete. gamintojas-"Saldva". Būna berods ir "Santa Marijos" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvite @ 2009 04 03, 18:02)
Ciberžolės yra IKI, Maximos parduotuvėse prie visų prieskonių. Raudonuose pakeliuose su geltona etikete. gamintojas-"Saldva". Būna berods ir "Santa Marijos" ax.gif



pas mane visi prieskoniai is saldvos, o kiek kainuoja parduotuveje?ir kiek gramu?
Atsakyti
Kainos tikrai nepamenu, bet kiekis pakelyje 20g. ax.gif Na, kaina matyt nedidelė, jei pirkau lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=ashtina,2009 04 03, 13:10]
yra butent prieskoniu parduotuvese, arba jei lapeliu reikia bandykite turguje g.gif



na turguje tikrai visko galima rasti, net ciberzoles lapeliu smile.gif kaip prieskonis naudojami SAKNU milteliai (geltona spalva suteikia tik jose esamas kurkuminas) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EdJu: 03 balandžio 2009 - 18:28
QUOTE(jurvite @ 2009 04 03, 17:02)
Ciberžolės yra IKI, Maximos parduotuvėse prie visų prieskonių. Raudonuose pakeliuose su geltona etikete. gamintojas-"Saldva". Būna berods ir "Santa Marijos" ax.gif

Aciu visoms 4u.gif ,
Bandysiu ieskoti,nes reikia iki kiausu dazymo biggrin.gif
Atsakyti
Kolyta lietuviškai - dirvinė čiužutė (lot. Thlaspi arvense) 4u.gif
user posted image
Atsakyti
ivairiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 04 03, 22:18)
Aciu visoms  4u.gif ,
Bandysiu ieskoti,nes reikia iki kiausu dazymo  biggrin.gif

O ciberzole "nukanda"? blink.gif Jei nepatingesi, imesk nuotraukyciu blush2.gif
Gero dazymo, skaniu kiausiniu ir graziu svenciu thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mielos prieskoių mylėtojos 4u.gif
Esu girdėjusi ,kad J.Oliveris yra išleidęs savo prieskonių liniją.
Gal jau teko girdėti,ką ,nors Lietuvoje.
Jis ruošiasi atvažiuoti į Švediją,gal kurioje nors šalyje jau yra pasirodę,bet čia jau sklando kalbos.

Atsakyti
Nors čia ne ta temukė,bet kadangi aš ,ankstesnėje nuorodoje rašiau apie jo prieskonius{J.Oliverio}noriu klausti jo Gerbėjų kur dingo jo tema .
Atsakyti
Užsukusi į šią temą noriu padėkoti 4u.gif Gadget3 4u.gif -už. prieskonį,apie kurį buvau girdėjusi,bet nežinojau,kas ,tai,o,tai "žagrenis"
sužinojau plačiau iš interneto,kad šis prieskoniukas,naudojamas Artimųjų Rytų virtuvėse.
Jis naudojamas mėsos gaminiams,salotoms,.lęšių ,avinžirnių sruiuboms.
Tenka apgailestauti,jog jo nėra LT.
Gal kuri,galite parašytiapie"Provansalų virtuves{"Herber de Provence"} plačiau.
Atsakyti