Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

Sveikos, ka siemet pasisejot ant palangiu? 4u.gif KAs dar dygsta, kas jau sudygo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 03 22, 08:54)
Sveikos, ka siemet pasisejot ant palangiu? 4u.gif  KAs dar dygsta, kas jau sudygo? 4u.gif


Svogūnus auginam ant palangės lotuliukas.gif Baziliką, mairūną ir mėtas dar tik ką pasėjau, tai daigelių nerodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvite @ 2009 03 22, 11:14)
Svogūnus auginam ant palangės lotuliukas.gif Baziliką, mairūną ir mėtas dar tik ką pasėjau, tai daigelių nerodo ax.gif

As pernai tiek visko buvau prisisejus, tai arba nesudygo, arba supelijo, arba isdygo ir nunyko doh.gif Tai siemet net upo jokio nera schmoll.gif
Atsakyti
Ir aš,įkišau nosį dėl prieskonių.
Ant palangės turiu dar tik svogūną.
Kitų virtuvs draugų dar nebeturiu.Aš,noriu parašyti dėl baziliko,kadangi jo nereikia apiberti žemėmis ,otik pabarstyti ant paviršiaus ,jam reikalinga šiluma.
Man patarė,kad reikia pridengti plėvele tuomet ji iš vidaus ir aprasoja.Preitais metais aš taip dariau,sudygo greičiau.
Tiesa,pamiršau ,kadant palangės tupi gėliapuody imbieras,bet dar be gyvybės ženklų.,dar ir jam šalta.
Iškilo klausimukas,kokių firmų sėklas perkate,gal galite paidalinti informacija.
Atsakyti
Svogūnai žaliuoja ant palangės
Atsakyti
Laba,gal merginos zinot kas per prieskonis? Ir kur jo galima gauti?
gal neteisingas pavadinimas,padekite,sako labai geras prieskonis desroms,(naminems)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 27 kovo 2009 - 10:38
Sveikos , o as perku prieskonius gamintojo kainomis, lietuviskus, kokybe puiki, o ir su parduotuvine kaina nesulyginsi , tuos pacius parduoda bet kur parduotuveje kaina 50 lt uz kg, ash tiesiogiai gaunu uz 10 lt ..yra skirtumas.. jei kas norite isduosiu paslapti , atsiusiu kaininka. ir pasidalinsiu savo paslaptimi. cia gal labiau galiotu vilnietems
Atsakyti
QUOTE(ashtina @ 2009 03 27, 13:18)
Sveikos , o  as perku prieskonius gamintojo kainomis, lietuviskus, kokybe puiki, o ir su parduotuvine kaina nesulyginsi , tuos pacius parduoda bet kur parduotuveje kaina 50 lt uz kg, ash tiesiogiai gaunu uz 10 lt ..yra skirtumas.. jei kas norite isduosiu paslapti , atsiusiu kaininka. ir pasidalinsiu savo paslaptimi. cia gal labiau galiotu vilnietems

Pasidalink ir su manimi 4u.gif
Atsakyti
Jau didelis svogūnėlis žaliuoja smile.gif

QUOTE(ashtina @ 2009 03 27, 12:18)
Sveikos , o  as perku prieskonius gamintojo kainomis, lietuviskus, kokybe puiki, o ir su parduotuvine kaina nesulyginsi , tuos pacius parduoda bet kur parduotuveje kaina 50 lt uz kg, ash tiesiogiai gaunu uz 10 lt ..yra skirtumas.. jei kas norite isduosiu paslapti , atsiusiu kaininka. ir pasidalinsiu savo paslaptimi. cia gal labiau galiotu vilnietems


pasidalinkite ir su manimi rolleyes.gif
Atsakyti
:4u:Pasidalink su manimi 4u.gif
Atsakyti
Kolita,tai prieskonis,kuris auga Lietuvoje.
Aš,apiejį žinau iš savo mamytės.
Jis auga daržuose,laukuose,tik jį reikia pažinti.
Jį sutrynus jo dedama į mėsą ,pagrinde į dešras
Jis yra lietuviškas prieskonis.,galima sakyti senovinis
Jo yra tokios apvalios ankštelės,ir tuose apvaliuose yra juodos sėklytės.
Jų skonis kartokas-aštrokas
Aš,nežinau arji taip vadinama dabar.,bet anksčiau taip vadino
Jeigu rasiu įdėsiu nuotraukytę.
Atsakyti
Mes auginame ant palanges svogunelius, petrazoles, krapus, kalendra. Tuoj sesime ir svyrancius pomidoriukus smile.gif .
Atsakyti