Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

QUOTE(ashtina @ 2009 03 27, 14:18)
Sveikos , o  as perku prieskonius gamintojo kainomis, lietuviskus, kokybe puiki, o ir su parduotuvine kaina nesulyginsi , tuos pacius parduoda bet kur parduotuveje kaina 50 lt uz kg, ash tiesiogiai gaunu uz 10 lt ..yra skirtumas.. jei kas norite isduosiu paslapti , atsiusiu kaininka. ir pasidalinsiu savo paslaptimi. cia gal labiau galiotu vilnietems
galite rasyti i pasta skani.tina@gmail.com


Papildyta:
parasykite man i pasta skani.tina@gmail.com ir atsiusiu kaininka, tada galesite rinktis kiek tik noresite.. cia yra saldvos prieskoniai, bet gaunu juos is pirmu ranku
Atsakyti
QUOTE(ashtina @ 2009 03 27, 20:04)
Papildyta:
parasykite man i pasta skani.tina@gmail.com ir atsiusiu kaininka, tada galesite rinktis kiek tik noresite.. cia yra saldvos prieskoniai, bet gaunu juos is pirmu ranku

Parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 03 27, 21:12)


issiunciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtina @ 2009 03 27, 21:49)
issiunciau smile.gif

Nerealus pasiulymai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 03 27, 23:16)
Nerealus pasiulymai thumbup.gif




ash pati kai pirmakart , gal pries metus suradau tokia galimybe , tai net issiziojau, ypac kai namie vireju turiu, o kainos tai nesulyginsi su parduotuvinem... vos ne dykai smile.gif mirksiukas.gif gero rinkimosi. gali padalint ir draugems nes kuo didesni uzsakyma padarysi tuo greiciau atvesiu
Atsakyti
Geriausias man prieskonis yra česnakas, jo dedu į ryžius, makaronus, kiaušinienę, sriubas, ant keptos duonos etc.
Kvapelis gal ir ne visiems patinka ypač pavalgius g.gif , bet nedėti aš jo negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Gunes @ 2009 03 28, 22:55)
Geriausias man prieskonis yra česnakas, jo dedu į ryžius, makaronus, kiaušinienę, sriubas, ant keptos duonos etc.
Kvapelis gal ir ne visiems patinka ypač pavalgius  g.gif , bet nedėti aš jo negaliu.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 03 27, 15:46)
Kolita,tai prieskonis,kuris auga Lietuvoje.
Aš,apiejį žinau iš savo mamytės.
Jis auga daržuose,laukuose,tik jį reikia pažinti.
Jį sutrynus jo dedama į mėsą ,pagrinde į dešras
Jis yra lietuviškas prieskonis.,galima sakyti senovinis
Jo yra tokios apvalios ankštelės,ir tuose apvaliuose yra juodos sėklytės.
Jų skonis kartokas-aštrokas
Aš,nežinau arji taip vadinama dabar.,bet anksčiau taip vadino
Jeigu rasiu įdėsiu nuotraukytę.

aciukas,butu gerai nuotraukyte ,
Atsakyti
o ash cesnaka naudoju vistos marinavimui, dar dedu druskos, pipiru, medaus, siek tiek balto vyno ... super
Atsakyti
Sveikos,
Sakykit gal matet kur yra pirkti CIBERZOLES g.gif ,noriu velykom kiausus su ja dazyti,bet prekybos centruose nemaciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 04 03, 09:55)
Sveikos,
Sakykit gal matet kur yra pirkti CIBERZOLES  g.gif ,noriu velykom kiausus su ja dazyti,bet prekybos centruose nemaciau  doh.gif


Ciberžolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 04 03, 11:05)

Aciu labai,bet as Kaune doh.gif ,o uz atsiuntima moketi 17 lt.,uz ciberzoliu pokeli kuris kainuoja 3lt,nesinori blush2.gif
Va,radau,gal kam pravers mirksiukas.gif
http://www.gamtospro.../augalu_sarasas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 03 balandžio 2009 - 11:00