Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

Jei nėra čiobrelių, juos kuo puikiausiai galima pakeist raudonėliu- skonis toks pat mirksiukas.gif O šiaip, aš neperku čiobrelių, nes jų turim prisirinkę iš pievos- užtikrintas ekologiškumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 07 23, 15:17)
nepykite uz priesinga nuomone, na bet man tai Kotany neeeea schmoll.gif
Jei jau kalbant apie gatavus prieskoniu misinius, tai yra Norfoje panasios isvaizdos pakeliai Prymat gamintojo - va ju mums kazkaip dar puse velnio kai kurie, pvz.stambiais grudais, provanso zoleliu misinys, k.k. kt.


drinks_cheers.gif Prymato provanso žolelės ir man einamas prieskonis. Ypač salotoms pagardinti įvairioms ar picoms ir šiaip jis man daug kur tinka. Tikrai buvo atradimas thumbup.gif: be jokių priedų ir idealus derinys žolelių.

QUOTE(Guvile @ 2009 07 28, 13:49)
Kokį čiobrelį reikia naudoti prieskoniams? Galima tą, kur pievose auga?  g.gif


Tinka bele koks smile.gif Tik kvapai skiriasi šiek tiek, bet tikrai gėris wub.gif

O kalbant apie rozmariną, tai man patinka į žalią arbatą įmesti šiek tiek čiobrelio ir rozmarino. Gaunas gaivus gėraliukas, tik nereikia padauginti.


Vienu metu visur dėdavau bazilikus, bet dabar jau rodos atsivalgiau... kažkaip vis mažiau noris...
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 07 23, 15:17)
keista  g.gif  o slauneles dar kazkuo daugiau itrynete? nes jei norejote daugiau rozmarino, ji galejote itrinti majonezu ar al.aliejumi i slauneles - kepant "rankoveje" turejo isigerti, ypac jei pries kepima leistumete pasimarinuoti....
o kokios firmos tie rozmarinai?
galite bandyti susidziovinti pati nusipirkusi ar uzsiauginusi sakele


Su kvapu ir skoniu viskas gerai, turiu galvoj tie spygliukai po visą patiekalą išsimaišė, išrankioti reikėjo, nes jie neatrodo valgomi biggrin.gif Sugalvojau, kad reiks sumalti juos ir bus tvarka.

QUOTE(jadzka @ 2009 07 28, 20:19)
O kalbant apie rozmariną, tai man patinka į žalią arbatą įmesti šiek tiek čiobrelio ir rozmarino. Gaunas gaivus gėraliukas, tik nereikia padauginti.


Aš su čiobreliu geriu, tikrai labai gaivi arbata gaunasi, reiks ir rozmariną pabandyti.
Atsakyti
Emiau ieskoti prieskoniu be E621, tai buvau nustebinta, koks mazas pasirinkimas..praktiskai jokio. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Ropyte @ 2009 07 16, 17:15)
O as anksciau pirkdavau pavienes zoleles, bet kai parduotuvese ju atsirado pokeliuose, nebesuku galvos. Ju sudetis naturali ir daug pigiau kainuoja nei sveriamos zoleles. Kadangi esu reklamos auka, pabandziau Kotanyi zoleles ir sriubu zalumynus - ziauriai patiko! smile.gif gal kas esat bandziusios ir kitus Kotanyi prieskonius? Kuriuos dar vertetu isbandyti?


Taip, Kotany sriubos zalumynai ir man laaabai patinka smile.gif Panasu i vegeta, tik be druskos, be E.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2009 07 29, 23:06)
Emiau ieskoti prieskoniu be E621, tai buvau nustebinta, koks mazas pasirinkimas..praktiskai jokio. unsure.gif
Papildyta:
Taip, Kotany sriubos zalumynai ir man laaabai patinka smile.gif Panasu i vegeta, tik be druskos, be E.


be E621 rast galiam tik kokius žolių mišinukus arba grynus prieskonius (paprikas, pipirus, karį, baziliką ir pan.)

O Kotany tai jau tikrai nėr pigesni už sveriamus ax.gif
Atsakyti
Man patinka Kotanyi. Gana neblogas kokybės/kainos santykis. O minėtasis Prymat vis dėlto kvolčių turi. Kad ir tos Provanso žolelės. Yra paminėta sudėtyje, kad įdėta kiaušinio, sojos ar dar ten kokio velnio, kuris man bent jau su žolelėmis netinka ir yra nereikalingas šlamštas iš LENKIJOS (kaip žinome, šios tautybės verslininkai mažai tesidomi ekologija...) Todėl ir klausiau apie čiobrelį. Norisi turėti visą laiką savo žolelių, jos man rodos ir aromatingesnės, kokybiškesnės ir skoninės savybės geresnės. Nu čia aš taip matau ir manau, kiti ir su vegeta puikiai gyvenimą nugyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2009 07 31, 10:39)
Man patinka Kotanyi. Gana neblogas kokybės/kainos santykis. O minėtasis Prymat vis dėlto kvolčių turi. Kad ir tos Provanso žolelės. Yra paminėta sudėtyje, kad įdėta kiaušinio, sojos ar dar ten kokio velnio, kuris man bent jau su žolelėmis netinka ir yra nereikalingas šlamštas iš LENKIJOS (kaip žinome, šios tautybės verslininkai mažai tesidomi ekologija...) Todėl ir klausiau apie čiobrelį. Norisi turėti visą laiką savo žolelių, jos man rodos ir aromatingesnės, kokybiškesnės ir skoninės savybės geresnės. Nu čia aš taip matau ir manau, kiti ir su vegeta puikiai gyvenimą nugyvena mirksiukas.gif


Prymato Provanso žolelės apart žolelių nieko neturi tongue.gif Kelis kartus pati žiūrėjau + mano kolegė labai skrupulingai irgi žiūri, tai tikrai būtų pasakius. Prymato kiti derinukai nesužavėjo manęs, o tos žolelės - thumbup.gif:
Atsakyti
Gal nevisiškai į temą, bet siūlau raudonėlį.Jau patys apsirūpinome ir dar gerokai lieka.Žaliava labai puiki-pats žydėjimo metas.Ir vaistinis augalas ir prieskonis.
Ekologiškumas garantuotas, nes mano tėveliai savo žemę tręšia tik organinėm trąšom iš savo ūkelio.
Jei ką sudomintų rašykite į AZ, Vilnius.

http://lt.wikipedia....sis_raudonėlis
http://www.sodininky...s-raudonelis-2/
http://www.visirecep...audoneliai.html
http://www.skanaus.e...hp?article_id=5
http://www3.lrs.lt/o...wa/U0017025.doc

Mes naudojam raudonėlį ir kaip vaistinį, ir kaip prieskoninį augalą.

Foto tai, ką siūlau http://www.parduoda....imas/78018.html
Rašyti į AZ, Vilnius


Atsakyti
Sveikutes,

as naujokele ax.gif
Perskaiciau apie Jusu naudojamus prieskonius ir irgi noriu parasyti.
Mes irgi naudojam Provanso zoleles, tik ne Prymato, kaip cia rasote, o kokias pavyksta gauti - arba draugai atveza is Vidurzemio juros krastu, arba patys atsivezam, o jei niekas niekur nevaziuoja, tai perkam Iki parduotuvej, ten prie prieskoniu visada imanoma rasti. ir sudetis, kiek visokiu tu Provanso zoleliu teko bandyti, visur tikrai be jokiu priedu - vien zoleles, kartais tik skiriasi paciu zoleliu sudetis - vienur ideta kokio mairuno ar raudonelio, kitur vietoj raudonelio tik ciobrelis ir t.t. Manau, kad sis zoleliu misinys gyvuoja jau nuo seniai ir tikiuosi, kad niekas nesugalvos dar i ji prikisti kokiu nesamoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaičiačiaku @ 2009 08 05, 16:24)
Sveikutes,

as naujokele  ax.gif
Perskaiciau apie Jusu naudojamus prieskonius ir irgi noriu parasyti.
Mes irgi naudojam Provanso zoleles, tik ne Prymato, kaip cia rasote, o kokias pavyksta gauti - arba draugai atveza is Vidurzemio juros krastu, arba patys atsivezam, o jei niekas niekur nevaziuoja, tai perkam Iki parduotuvej, ten prie prieskoniu visada imanoma rasti. ir sudetis, kiek visokiu tu Provanso zoleliu teko bandyti, visur tikrai be jokiu priedu - vien zoleles, kartais tik skiriasi paciu zoleliu sudetis - vienur ideta kokio mairuno ar raudonelio, kitur vietoj raudonelio tik ciobrelis ir t.t. Manau, kad sis zoleliu misinys gyvuoja jau nuo seniai ir tikiuosi, kad niekas nesugalvos dar i ji prikisti kokiu nesamoniu  smile.gif

O kokios firmos jūsų naudojamos Provanso žolelės?
Atsakyti
As tai labai megstu raudoneli, bazilikus, pipirus, cili thumbup.gif dabar nusipirkau rozmarino nemalto pabandysiu su juo paeksperimentuoti, dar uzmaciau kazkokias pomidoru drozles, nelb zinau kur jas deti bet bandysiu padazams ar troskiniams:) manau vertetu pirkti nemaltus priskonius ir juos maltis pacioms.
Atsakyti
QUOTE(Alv @ 2009 08 10, 18:45)
As tai labai megstu raudoneli, bazilikus, pipirus, cili  thumbup.gif  dabar nusipirkau rozmarino nemalto pabandysiu su juo paeksperimentuoti, dar uzmaciau kazkokias pomidoru drozles, nelb zinau kur jas deti bet bandysiu padazams ar troskiniams:) manau vertetu pirkti nemaltus priskonius ir juos maltis pacioms.

drinks_cheers.gif sutavomis ydėjomis,kad pačiai pasmulkinus prieskonius gaunasi geresnis efektas{pvz.pipirus,galima pasiruošti su citrina tinka labai gerai žuviai}
Atsakyti