Įkraunama...
Įkraunama...

Sluoksniuotos tešlos gaminiai

oho kiek skaniu receptu pasiskaiciau tai net pilvas pradejo urgzt nes as tik pora sykiu nusipirkau sluoksniuotos mielines teslos ir dariau sumustinukus su saliami ir suriu, daugiau net neisivaizdavau kad tiek visko galima prigamint blush2.gif

bet kazin koks skirtumas tarp bemieles ir mielines teslos, visi site receptukai tinka ir su ta ir su ana? g.gif
Atsakyti
aš pastaruoju metu iš mantingos bemielės kepu pyragėlius su tokiu įdaru: morka, svogūnas ir pievagrybiai. viską pakepinu, įdedu druskos, pipirų, atšaldau ir tada į tešlą, ir viskas, kepu. mes labai mėgstame, tinka ir vegetarams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 14, 13:56)
aš pastaruoju metu iš mantingos bemielės kepu pyragėlius su tokiu įdaru: morka, svogūnas ir pievagrybiai. viską pakepinu, įdedu druskos, pipirų, atšaldau ir tada į tešlą, ir viskas, kepu. mes labai mėgstame, tinka ir vegetarams smile.gif

gera idėja - turiu kaip tik tešlos, išbandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 14, 13:56)
aš pastaruoju metu iš mantingos bemielės kepu pyragėlius su tokiu įdaru: morka, svogūnas ir pievagrybiai. viską pakepinu, įdedu druskos, pipirų, atšaldau ir tada į tešlą, ir viskas, kepu. mes labai mėgstame, tinka ir vegetarams smile.gif

as irgi tokius daznai kepu, kartais su sluoksniuota, kartais su pacios pagaminta tasela, labai skanu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2009 06 15, 16:15)
as irgi tokius daznai kepu, kartais su sluoksniuota, kartais su pacios pagaminta tasela, labai skanu bigsmile.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif norint dar galima alyvuogių įdėti, kokio kumpelio ar saliamio. bet ir vien morka, svogūnas ir pievagrybiai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Paprasti ir greiti sausainiukai iš sluoksniuotos tešlos (tiek mielinės, tiek bemielės), įdaras - marcipaninė persipaninė masė, papuošimai - migdolų drožlės:
user posted image
user posted image
user posted image

P.S. atsiprašau už nuotraukų dydį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lung: 15 birželio 2009 - 18:30
o mes kepam stai si rekomenduota obuoliu pyraga thumbup.gif
Obuoliu pyragas

Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 06 15, 19:28)
Paprasti ir greiti sausainiukai iš sluoksniuotos tešlos (tiek mielinės, tiek bemielės), įdaras - marcipaninė persipaninė masė, papuošimai - migdolų drožlės:

P.S. atsiprašau už nuotraukų dydį  ax.gif

O kokia čia marcipaninė persipaninė masė? Kaip ją paruošti? Gal galit receptą?
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2009 06 16, 16:27)
O kokia čia marcipaninė persipaninė masė? Kaip ją paruošti? Gal galit receptą?

Jos galima ir nusipirkt prieskonių parduotuvesė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lung @ 2009 06 15, 20:28)
Paprasti ir greiti sausainiukai iš sluoksniuotos tešlos (tiek mielinės, tiek bemielės), įdaras - marcipaninė persipaninė masė, papuošimai - migdolų drožlės:
user posted image
user posted image
user posted image

P.S. atsiprašau už nuotraukų dydį  ax.gif

Na super thumbup.gif
bet nesuprantu kaip susukt tai fainai, turiu omeny tos kvadratelius g.gif gal pasidalinsit patirtim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2009 06 17, 01:03)
bet nesuprantu kaip susukt tai fainai, turiu omeny tos kvadratelius g.gif  gal pasidalinsit patirtim bigsmile.gif

Man atrodo, kad tešlą supjaustom kvadratais, tuose kvadratuose dar išpjaunam vieną kvadratą. Tą likusį "rėmelį" perneriam kaip žagarėlį ir uždedam ant to išpjauto mažesnio kvadrato. Dedam įdarą ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 17, 20:49)
Man atrodo, kad tešlą supjaustom kvadratais, tuose kvadratuose dar išpjaunam vieną kvadratą. Tą likusį "rėmelį" perneriam kaip žagarėlį ir uždedam ant to išpjauto mažesnio kvadrato. Dedam įdarą ir viskas smile.gif

Panašiai, tik pjaunant antrąjį - vidinį kvadratą du priešingi kampučia paliekami neprapjauti. O prapjautieji sukryžiuojami. Nežinau, ar aiškiai paaiškinau, nupiešt būtų lengviau smile.gif
Atsakyti