Įkraunama...
Įkraunama...

Sluoksniuotos tešlos gaminiai

QUOTE(joliteee @ 2009 03 29, 15:12)
As irgi megstu sluoksniuota tesla, vakar apvyniojau krabu lazdeles ta tesla, labai skanu buvo, o siaip buna ivairiausi idarai: kumpis su suriu, su varske ir lasisa, su spinatais ir suriu, su desrelemis, su saldzia varske,  su farsu darau pyraga

o kuria dazniausiai perki is esamu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2009 03 18, 01:11)
Daug ka darau iš tos tešlos ir vyniotini s u mascarpone:super
piciukai super skanu ,labai greita,lengva - lakšta atšildai,šiek tiek pakočioji,peti majonezo dedi kumpio sūrio ,vynioji i triuba ,pjaustai žiedais ir kepi  thumbup.gif  arba tepi tik ketčupo ,ali ir miašyti,ir tik su grieitne,visaip ir saldžius su varške kepam,štai čia piciukai su kumpiu ir sūriu http://www.ipix.lt/desc/85326650/

  thumbup.gif  ar vištiena su slyvom išloju ir vyniotini kepu ,liux  thumbup.gif  ir obuoliu pyraga kepam nerealų  smile.gif  išloji skarda tešla,daug obuoliu su cinamonu ir vanile,tada suplaki kiaušini su grietinėe ir užpilti,kepi 30 minučiu ,skanumėlis tiesiog,gaunasi kaip kreme tie obuoliai  biggrin.gif


Vau kaip graziai ir gardziia atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos.
Iš šaldytos bemielės sluoksniuotos tešlos darau pyragą. Išsikepu visus lakštus, tada pertepu su kondensuoto pieno ir sviesto kremu ir vieną sluoksnį su džemu [ bet kokiu]. Vieną paplotį sustrupiname ir apibarstome apteptą viršutinį paplotį.
Skanaus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 03 29, 18:13)
o kuria dazniausiai perki is esamu  g.gif

Perku tik bemiele sluoksniuota tesla, man ji labai patinka, mielines nebandziau
Atsakyti
QUOTE(joliteee @ 2009 03 30, 15:30)
Perku tik bemiele sluoksniuota tesla, man ji labai patinka, mielines nebandziau

as esu bandziusi ir ta ir ta, bet man labiau patinka bemiele thumb_yello.gif
Atsakyti
na paskutini karta dariau pyrageius velgi su sluoksniuota mieline tesla, kadangi is anksciau buvau uzsipirkusi tad tepiau lakstus su lenkisku tepamu lasiso sureliu berods maximose pas mus jau yra akcijini pirkau mokejau labai nedau iki 2 lt. ir po to isdeliojau lasisa gabaliukais ja pirkau Vici gamintojo omega 3 tai ji tokia super buvo be druskos na pats tas ir susukusi i vyniotini supjausciusi kepiau labai skanu buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
aš vakar irgi pabandžiau būti kulinare ir iškepiau tokius kaipo ir sausainiukus su rududu. pirmas bandymas su juo, bet skonis normalus buvo biggrin.gif tik pats procesas nelabai sekėsi. atšildžiau tešlą, patepiau rududu, suvyniojau ir supjausčiau. pridariau pilną skardą, įdėjau į orkaitę ir po kokių penkių minučių pamačiau, kad jaučiu pusė rududu skardoj biggrin.gif biggrin.gif dariau su mieline sluoksniuota tešla, bet jai pakilt nedaviau - padarius iškart kepiau. tai nežinau, kaip ten pasikeistų kas, jei būčiau davus tešlai pakilt, bet skonis buvo geras, tik kad pusė rududu išbėgo doh.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 04 03, 14:11)
aš vakar irgi pabandžiau būti kulinare ir iškepiau tokius kaipo ir sausainiukus su rududu. pirmas bandymas su juo, bet skonis normalus buvo  biggrin.gif  tik pats procesas nelabai sekėsi. atšildžiau tešlą, patepiau rududu, suvyniojau ir supjausčiau. pridariau pilną skardą, įdėjau į orkaitę ir po kokių penkių minučių pamačiau, kad jaučiu pusė rududu skardoj  biggrin.gif  biggrin.gif dariau su mieline sluoksniuota tešla, bet jai pakilt nedaviau - padarius iškart kepiau. tai nežinau, kaip ten pasikeistų kas, jei būčiau davus tešlai pakilt, bet skonis buvo geras, tik kad pusė rududu išbėgo  doh.gif biggrin.gif  ax.gif

as manau kad gal rududu per daug buvo, nes tarkime kaip as ja gaminu tesla tepu su tokiu buku metaliniu peiliu ir nestorai tad supjaustai ir leidi pakilti kiek ten raso, na nieko tokio kad isbego svarbu susivalge ismesti nereikejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 04 05, 22:05)
as manau kad gal rududu per daug buvo, nes tarkime kaip as ja gaminu tesla tepu su tokiu buku metaliniu peiliu ir nestorai tad supjaustai ir leidi pakilti kiek ten raso, na nieko tokio kad isbego svarbu susivalge ismesti nereikejo mirksiukas.gif


tai aš po to kepimo irgi padariau tokią išvadą dėl rududu kiekio biggrin.gif ax.gif tik man su tuo leidimu pakilt kažkaip iki šiol neaišku - aš galiu palikt virtuvėj ant stalo ar būtinai kažkur šilčiau, nes pamenu, kad rašė kažkas, jog įdeda į vos pašilusią orkaitę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Evut @ 2009 04 05, 22:18)
tai aš po to kepimo irgi padariau tokią išvadą dėl rududu kiekio  biggrin.gif  ax.gif  tik man su tuo leidimu pakilt kažkaip iki šiol neaišku - aš galiu palikt virtuvėj ant stalo ar būtinai kažkur šilčiau, nes pamenu, kad rašė kažkas, jog įdeda į vos pašilusią orkaitę  4u.gif

neuzziurejau:( per velai bet atsakau,as kazkaip palieku virtuveje ir tesla man kazkaip pakyla 4u.gif
Atsakyti
As is bemieles sluoksniuotos teslos kepu tokius pyragelius, prie ju svieziu darzoviu salotu, tai labai mums patinka tokia vakariene thumbup.gif Idara darau su vistiena baltame padaze arba kumpeliu. Siaip bandziau visokiausiu - su vistiena ir brokoliais, su suriu ir svogunais, galima su grybais ir kumpeliu ar vistiena (as grybu nemegstu, tai nekepu) na ir visokiu kitokiu kokiu tik sugalvojat. Na, kepa 40-50 min 175 temp. (mano orkaite), bet reikia ziuret kol virsus graziai paruduoja ir tada traukt, nes siaip viduje nieko zalio as nededu.

user posted image

tik nesijuokit is rozyciu blush2.gif nebuvo kur det teslos likuciu, tai trenke i galva susukt doh.gif Siaip nededu jokiu "papuosimu" kaskart smile.gif Ir, aisku, isimu is formeles, nuotraukoj tik norejau parodyt kad kepu tokioje formeleje ar bet kokioje kitoje kokia turiu. Beja, toki pyraga galima kepti ir dideli, ne vien individualia porcija, taip kad cia fantazijos reikalas biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 05 30, 18:06-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 05 30, 18:06)
tik nesijuokit is rozyciu  blush2.gif

blink.gif čia dar nekiekviena tokias rpželes sugebėtų suskukt. photo.gif aš tikrai nesugebėčiau. beje, labai gražiai atrodo ir idėja nebloga.. nes visad kai darai kažką jau ne kvadratinės formos, tešlos lieka, o čia pouikus būdas ją panaudot bigsmile.gif

aš vis ruošiuos kažką saldaus apsigamint, bet nesumąstau....
daraiu konservuotų persikų pyragėlius- mum trūko saldumo, tad teko cukraus pudra situaciją gelbėt..
Atsakyti