Įkraunama...
Įkraunama...

Sluoksniuotos tešlos gaminiai

As is sluoksniuotos gaminu pica smile.gif . Nu super, jokio vargo su tesla. Seimos valgis Nr.1 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 01 08, 07:45)
As is sluoksniuotos gaminu pica smile.gif . Nu super, jokio vargo su tesla. Seimos valgis Nr.1 thumbup.gif


Mieline ar bemiele??? g.gif
Atsakyti
jokio skirtumo, bet naudoju bemiele, nes jos daugiau lapeliu. o skonis vienodas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 01 08, 20:41)
jokio skirtumo, bet naudoju bemiele, nes jos daugiau lapeliu. o skonis vienodas. smile.gif



Papasakokte trumpai, kaip gaminate blush2.gif ar teslos padeli tepate kuom nors, pvz.riebaliukais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 01 08, 22:37)
Papasakokte trumpai, kaip gaminate  blush2.gif  ar teslos padeli tepate kuom nors, pvz.riebaliukais?  g.gif

atsildau idejus i kepimo skardeles, patepu ketcupu (pagal skoni), pabaksnoju sakute ir toliau ka norite. kepu apie 180 temper., kad produktai apkeptu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 01 08, 21:45)
atsildau idejus i kepimo skardeles, patepu ketcupu (pagal skoni), pabaksnoju sakute ir toliau ka norite. kepu apie 180 temper., kad produktai apkeptu smile.gif


Aciukas, butinai rytoj pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2009 06 01, 14:45)
oho kiek skaniu receptu pasiskaiciau tai net pilvas pradejo urgzt nes as tik pora bet kazin koks skirtumas tarp bemieles ir mielines teslos, visi site receptukai tinka ir su ta ir su ana?  g.gif


Aš vis perku tik mielinę, nes ji man labiau patinka ypač, kaip kepu sausainius ar pyragėlius, nes ji netrupa taip kaip, be mielė. Tai mano toks pastebėjimas.

Na prisikopinau iš čia galybę receptų doh.gif dabar belieka tik gaminti thumbup.gif .

Šiandien mano pana kepė sausainius su rududu, labai paprsta ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2010 01 09, 03:56)
Aš vis perku tik mielinę, nes ji man labiau patinka ypač, kaip kepu sausainius ar pyragėlius, nes ji netrupa taip kaip, be mielė. Tai mano toks pastebėjimas.

Na prisikopinau iš čia galybę receptų  doh.gif dabar belieka tik gaminti  thumbup.gif .

Šiandien mano pana kepė sausainius su rududu, labai paprsta ir skanu  thumbup.gif


Gal galetum placiau kaip tuos sausainius su rududu kepat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2010 01 09, 10:30)
Gal galetum placiau kaip tuos sausainius su rududu kepat ax.gif

Smalsu ir man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 01 08, 08:45)
As is sluoksniuotos gaminu pica smile.gif . Nu super, jokio vargo su tesla. Seimos valgis Nr.1 thumbup.gif

niekada nebūčiau sugalvojus bigsmile.gif reikės būtinai pabandyti, ačiū už idėją drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 01 08, 06:45)
As is sluoksniuotos gaminu pica smile.gif . Nu super, jokio vargo su tesla. Seimos valgis Nr.1 thumbup.gif



Aciu uz ideja 4u.gif tikrai galiu pasakyti pasakiskas skonis thumbup.gif tik tas, kad labai trapi teslyte, o siaip labai greitai nuo stalo dingo blush2.gif
Atsakyti
Labai skanu vistienos kepsni sloksniuotoj tesloj valgiau budama televizijos boksto restorane. pati bandziau daryt smile.gif bet vistiena turbut pries tai patroskinti reikejo, nerkepti kaip as tia padariau, nes gavosi sausoka.
Atsakyti