Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.


Mes Nevalgome Po 18val.

user posted image

Nori prie mūsų prisijungti??? Nedrįsti??? Bijai, kad nesugebėsi???
Aukščiau nosį!!! Šaunios merginos visada pasiruošusios padėti!!!


Dietos esmė:
* MES NEVALGOME PO 18VAL.
* Darome iškrovas, kurių metu suvartojame iki 800 kcal
* Vengiame sunkaus ir riebaus maisto
* Sportuojame (kas netingi)
* Plepam apie viską iki 18val
* Aptariame ką valgėme iki 18val
* Kantrybė - kaip laikomės nevalgydamos po 18val.
* Treniruojamės žiūrėdamos į maisto foto.


JEI PAJAUSI,KAD BĖDA
JUNKIS Į MŪSŲ BŪRĮ ČIA.
MES UŽ RANKOS PALAIKYSIM
IR KAI REIKIA PASTŪMĖSIM
ESAM MIELOS MES DRAUGE
IR NEVALGOM VAKARE!!!


Dėmesio naujokėms:
Norėdamos prisijungti prie mūsų šaunaus būrelio turite atlikti išpažintį:
kiek dabar sveriate, koks siekiamas tikslas, kas paskatino ryžtis šiam žingsniui ir t.t.
Jei nori mus pamatyti, susipažink su albumėlio taisyklėmis:
1. Aktyviai prisijungiate ir bendraujate su mumis men laiko.
2. Po mėnesio atsiunčiate vienai is senbuviu foto (turi būti su galva ir kad matytusi figūra)
3. Kai įdės jūsų foto, gausite prisijungimą prie albumo
4. Savo albumuką tvarkote savarankiškai, bet jis negali buti tuščias, visada turi buti bent 1-2 foto
5. Jei ištrinate visas savo foto arba dingstate ilgiau nei mėnesį,tada keičiamas slapukas ir narė metama lauk iš albumo


Džiaugiamės už tas, kurios jau pasiekė savo tikslą:
Barbaškė (-38kg), Pikų dama (-21kg), Rasapo (-8kg), whitecat (-3kg), DG* (-23kg), Ponia Popins (-14kg), spaliuke29 (-18kg), Frofesorė (-23kg), ?angeliux? (-24kg), NoTa (-27kg), Olivute (-3kg)


Kalorijų lentelės:

Kaloriju skaiciuokle
Kaloriju lentele nr.1
Kaloriju lentele nr.2
Maisto katalogas


MŪSŲ RECEPTĖLIŲ SKYRELIS
Maistas ir sportas
Valgyti ar nevalgyti po 18val?
Iškrovos dienos variantai

MES VISOS NUOSTABIOS...!!



user posted image

MES VISKĄ GALIM!!!


Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2016 01 15, 11:57)
sias kcal surinktas is surelio, galima naudingiau panaudot  ax.gif  nors ir as priespieciams suraitojau sureli su arbata  biggrin.gif  bet kai as ju gaunu pora kartu per metus, tai neatsispiriu  biggrin.gif  drauge sikart 5 vnt is lt atveze  biggrin.gif


Zinau, kad galima, bet norisi kazkuo ir pasmalizauti blush2.gif Jau ir taip saldainiu nebevalgau, nors pilni namai ju, va vyras siandien palepinimui tokiu skaniu plonu desryciu atveze, negalejo patiketi, kad atsisakiau, seile varvinu kai vaikai ledus laizo, kuriu nuo vasaros dar puse kameros tebera. O cia neseniai atradau sureliu Murr, tai ir lepinuosi, bet tikiuosi greit atsivalgysiu ir nebenoresiu blush2.gif

QUOTE(**NoTa** @ 2016 01 15, 12:05)
Va čia tai minusas thumbup.gif
Ypač su pakankamai tvarkingu meniu. Daug užkandžiavimų pas tave smile.gif
Ir šaltukas -19 laipsnių smile.gif
Dirba ji, tikriausiai jėgų nebėra po darbo skaityti. Ji naktų (3 val) keliasi.

Aciu Nota. Uzkandziavimu tai tikrai daugoka pas mane, lyginant su kitu surasytais meniu. Bet cia jau irgi tam tikra pazanga padaryta, nes seniau istisai galedavau grauzt obuoli po obuolio ar mandarina po mandarino. 10 obuoliu per pusdieni man norma, na ar kilogramas mandarinu, ar net kilogramas vynuogiu, galiu is karto du persimonus suvalgyt. Na vnz., MB ir tevai jau priprate, kad man tik savaitei dezes obuoliu uztenka. Tai dabar salyginai mazai tu vaisiu/ uzkandziu suvalgau.
Bet jei svoris visai nustos krist, turesiu rezervo is ko sumazint. Nenoriu is karto radikaliai sumazint maisto kiekiu, nes zinau, kad ilgai netempsiu, o padidinus kilogramai atgal kosminiu greiciu pardundes ir ne vieni, o su draugais schmoll.gif

Beje, paziurejau dabar kiek yra temuteje numetusiu ispudingus skaicius kilogramu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 01 15, 12:42)
Zinau, kad galima, bet norisi kazkuo ir pasmalizauti  blush2.gif 

Nieko blogo, kad smaližiauji. O dar kai svoris krenta, tai thumbup.gif Nebus šoko organizmui, o kai nustos kristi, žinosi kur galima susispausti mirksiukas.gif
Atsakyti
koks oras uz lango wub.gif o reik namie tupet doh.gif ikeliau maziaus foto ax.gif labai sunku dar toki fotkint, kai nereaguoja i snekinimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 01 15, 13:42)
Zinau, kad galima, bet norisi kazkuo ir pasmalizauti  blush2.gif  Jau ir taip saldainiu nebevalgau, nors pilni namai ju, va vyras siandien palepinimui tokiu skaniu plonu desryciu atveze, negalejo patiketi, kad atsisakiau, seile varvinu kai vaikai ledus laizo, kuriu nuo vasaros dar puse kameros tebera. O cia neseniai atradau sureliu Murr, tai ir lepinuosi, bet tikiuosi greit atsivalgysiu ir nebenoresiu  blush2.gif 

tai aisku! svarbiausia, kad svoris krenta drinks_cheers.gif as ir niekada nenumazindavau meniuku, bet nuo didesnio svorio greiciau ir krenta smile.gif

QUOTE(spaliuke29 @ 2016 01 15, 13:47)
koks oras uz lango  wub.gif o reik namie tupet  doh.gif ikeliau maziaus foto  ax.gif labai sunku dar toki fotkint, kai nereaguoja i snekinimus  biggrin.gif

grozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2016 01 15, 11:57)
sias kcal surinktas is surelio, galima naudingiau panaudot  ax.gif  nors ir as priespieciams suraitojau sureli su arbata  biggrin.gif  bet kai as ju gaunu pora kartu per metus, tai neatsispiriu  biggrin.gif  drauge sikart 5 vnt is lt atveze  biggrin.gif

nu o malonumas patirtas ji valgant ka nepakankama nauda? biggrin.gif
as tai kai nesu saldumynine, tai jei uzsimanau kazko tai ir suvalgau, ir sazine negrauzia, apskritai esu linkus valgyt tai ko noriu o ne tai ka reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 01 15, 14:23)
nu o malonumas patirtas ji valgant ka nepakankama nauda?  biggrin.gif


kai svori metu - ne, kai auginu - TAIP biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2016 01 15, 13:38)
kai svori metu - ne, kai auginu - TAIP  biggrin.gif

aš manau viskas priklauso nuo kiekių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 01 15, 14:50)
aš manau viskas priklauso nuo kiekių  mirksiukas.gif

tai taip, bet as kai skaiciavau kcal, man naudingiau buvo kalna salotu suvalgyti, nuo kuriu buciau sotesne nei nuo vieno surelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2016 01 15, 13:51)
tai taip, bet as kai skaiciavau kcal, man naudingiau buvo kalna salotu suvalgyti, nuo kuriu buciau sotesne nei nuo vieno surelio  4u.gif

nu šiaip aš labai mėgstu daržoves ir salotas
bet jei jau užsimaniau surelio ir sugalvosiu keist ji salotom tai baigsis kalnu sveiko maisto kuriuo meginau, o paskui vistiek sureli suvalgysiu
tai gal naudingiausia valgyt is karto tada, o salotas valgyt tada kada noriu
bet tai cia mano organizmas gal toks
va pvz pries savaite uzsimaniau pyrageliu plikytu su sviestiniu idaru
Mb nupirko, bet su grietineles idaru
spek ar suvalgiau nors viena? biggrin.gif nes nenorejau bele kokio pyragelio su bele kokiu idaru, o norejau butent to, butent to nebuvo tai nevalgiau jokio smile.gif

o jei visada tik galvosiu kuo kazka pakeist...pvz sureli salotom, viena diena pasijusiu isprausta i kampa ir nutruksiu
cia mano tokia nuomone, niekam nebruku ir nesiulau taip daryt, nes gal kiekvieno organizmas skirtingas

pvz drauge mano yra baisi saldziamege, ji turi antsvorio, ir visada kiek atsimenu ji vis meta smile.gif su nutrukimais ir ataugimais
tai kai pradeda zyzt kad noriu saldaus, sakau nu ir suvalgyk saldaini, o jinai sako tu manai man vieno uzteks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 15 sausio 2016 - 14:01
QUOTE(zingeidi @ 2016 01 15, 13:15)

Uzsakiau mazylei suknyte, komplekteli su sortukais, kelias galvajuostes, ciulptuko laikikli. Seniai svajojau pikt suknytes, bantukus....


As turiu manija mzajai viska pirkti biggrin.gif ir suknias ir segtukus ir sijonukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(qqte @ 2016 01 15, 14:57)
nu šiaip aš labai mėgstu daržoves ir salotas
bet jei jau užsimaniau surelio ir sugalvosiu keist ji salotom tai baigsis kalnu sveiko maisto kuriuo meginau, o paskui vistiek sureli suvalgysiu
tai gal naudingiausia valgyt is karto tada, o salotas valgyt tada kada noriu
bet tai cia mano organizmas gal toks

pvz drauge mano yra baisi saldziamege, ji turi antsvorio, ir visada kiek atsimenu ji vis meta smile.gif su nutrukimais ir ataugimais
tai kai pradeda zyzt kad noriu saldaus, sakau nu ir suvalgyk saldaini, o jinai sako tu manai man vieno uzteks?

tai as juk ir nesakau tau keist sureli salotoms, as sakau kaip AS elgiausi, kai svori meciau 4u.gif kas tinka tau, netinka man ir atvirksciai mirksiukas.gif

mano sesso lygiai tokia patì, gali 2 sav ant grikiu sedet, bet paskui 2 sav tik ant saldumynu gyva but biggrin.gif
Atsakyti