Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

Nota, as irgi taip galvoju drinks_cheers.gif

quote=?angeliux?,2016 01 15, 13:16]
tai aisku! svarbiausia, kad svoris krenta drinks_cheers.gif as ir niekada nenumazindavau meniuku, bet nuo didesnio svorio greiciau ir krenta smile.gif
[/quote]
Mano svoris didelis, tai ir krenta kol kas lengviau. Va kai nuo 67 noriu iki 63, tai su tokiais menu kaip dabar, man niekas nekristu blush2.gif

QUOTE(qqte @ 2016 01 15, 13:23)
nu o malonumas patirtas ji valgant ka nepakankama nauda?  biggrin.gif
as tai kai nesu saldumynine, tai jei uzsimanau kazko tai ir suvalgau, ir sazine negrauzia, apskritai esu linkus valgyt tai ko noriu o ne tai ka reikia  biggrin.gif

Na as irgi tikrai tik uz tai, kad valgyti tai ko norisi (proto ribose aisku biggrin.gif)

QUOTE(?angeliux? @ 2016 01 15, 13:38)
kai svori metu - ne, kai auginu - TAIP  biggrin.gif

Va va, augint ir man buvo gerai, bet auginimas baiges ir dabar jau mest ne taip smagu smile.gif ir ,atrodo, kur ta mano galva buvo doh.gif

QUOTE(qqte @ 2016 01 15, 13:57)
nu šiaip aš labai mėgstu daržoves ir salotas
bet jei jau užsimaniau surelio ir sugalvosiu keist ji salotom tai baigsis kalnu sveiko maisto kuriuo meginau, o paskui vistiek sureli suvalgysiu
tai gal naudingiausia valgyt is karto tada, o salotas valgyt tada kada noriu
bet tai cia mano organizmas gal toks


Mano organizmas irgi toks, jeigu kazko noriu labai konkretaus, o alki bandau uzmust sveikais dalykais, tai pasibaigia tuo, kad suvalgau kalna ale sveiku ir vis tiek nenurimstu, kol nesuvalgau ko noriu. Bet cia kai labai nori kazko konkreciai, tai geriau jau ir suvalgyt is karto smile.gif
Ir tikrai nevalgyciau to kas man neskanu, geriau jau maziau, bet jauciant malonuma. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 01 15, 14:39)

Ir tikrai nevalgyciau to kas man neskanu, geriau jau maziau, bet jauciant malonuma.  rolleyes.gif

biggrin.gif jo tik turbut tas ir sunku yra, del to mes visos cia
nes kai skanu tai ar gali but gana biggrin.gif
Atsakyti
panooos apsisarvavau kantrybe, pasistaciau uzbona vandens ir nusitraukiau piena - pritraukiau is vieno (.) 110ml., (pries tai is jo vaikas valanda valge, bet jutau kad liko pieno ir man vel guzais eina viskas ir skauda) aisku isvargau 1,5 val., tai kodel mano kleckas nepajegia istraukt, per silpnas, tinginiukas, kame saknys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuke29: 15 sausio 2016 - 15:00
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 01 15, 14:58)
panooos apsisarvavau kantrybe, pasistaciau uzbona vandens ir nusitraukiau piena - pritraukiau is vieno (.) 110ml., (pries tai is jo vaikas valanda valge, bet jutau kad liko pieno ir man vel guzais eina viskas ir skauda) aisku isvargau 1,5 val., tai kodel  mano kleckas nepajegia istraukt, per silpnas, tinginiukas, kame saknys  rolleyes.gif

turbut biskuti tingi nes ko gero sunkiai bega tau pienas, ar lengvai nusitrauki?
ar pavyksta pvz rankom nutraukti
megink konsultuotis su zindymo konsultantem, gal jos pasakytu ka daryt g.gif
nu arba nusitraukinek kiek eina ir duok is buteliuko, kol yra tol yra pieno, baigsis ir nutrauksi
bet vargelis aišku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 15 sausio 2016 - 15:03
QUOTE(qqte @ 2016 01 15, 15:03)
turbut biskuti tingi nes ko gero sunkiai bega tau pienas, ar lengvai nusitrauki?
ar pavyksta pvz rankom nutraukti
megink konsultuotis su zindymo konsultantem, gal jos pasakytu ka daryt  g.gif
nu arba nusitraukinek kiek eina ir duok is buteliuko, kol yra tol yra pieno, baigsis ir nutrauksi
bet vargelis aišku...


sunkiai zinok traukiasi, rankom tai tik po lasiuka lasa ....
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 01 15, 16:05)
sunkiai zinok traukiasi, rankom tai tik po lasiuka lasa ....


aš dažniausiai po šiltos vonios ar dušo nutraukinėdavau rankom, tai apie 200 ml gaudavosi, o kada jau tik apie 70 sekdavosi nutraukti tai jau sustabdžiau maitinimą. Vis tiek džiaugiuosi kad nors 4 mėn vaikis gavo pieno.
Atsakyti
spaliukes koks juodckis grazus wub.gif toj kur veiduku i prieki, tai man labai i vyra tavo panasus bigsmile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
70.5 , tai tik -600 g. Po savaitgalio turėjau pliusąąą,savaitės bėgy tas pliusas pats dingo,o ir pms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 01 15, 15:05)
sunkiai zinok traukiasi, rankom tai tik po lasiuka lasa ....

nu zinok tikrai pamegink oksitocina
jo buna purskiamo lyg tai, arba lasinamo
ir kiekviena karta i nosies ta snerve is kurios puses zadi maitint
man padedavo
o normaliai tai veliau tik tie latakai prasiplete ir paskui jau laisviau begdavo
maitinau 1 m ir 7 menesius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 15 sausio 2016 - 15:30
QUOTE(qqte @ 2016 01 15, 15:30)
nu zinok tikrai pamegink oksitocina
jo buna purskiamo lyg tai, arba lasinamo
ir kiekviena karta i nosies ta snerve is kurios puses zadi maitint
man padedavo
o normaliai tai veliau tik tie latakai prasiplete ir paskui jau laisviau begdavo
maitinau 1 m ir 7 menesius

kaiptik ieskojau senoj temoj kuri raset apie ji, o jis receptinis?
Papildyta:
QUOTE(Frofesorė @ 2016 01 15, 15:27)
spaliukes koks juodckis grazus wub.gif  toj kur veiduku i prieki, tai man labai i vyra tavo panasus bigsmile.gif

nu blem as cia su papais kariauju, o jai mat i vyra panasus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 01 15, 14:58)
panooos apsisarvavau kantrybe, pasistaciau uzbona vandens ir nusitraukiau piena - pritraukiau is vieno (.) 110ml., (pries tai is jo vaikas valanda valge, bet jutau kad liko pieno ir man vel guzais eina viskas ir skauda) aisku isvargau 1,5 val., tai kodel  mano kleckas nepajegia istraukt, per silpnas, tinginiukas, kame saknys  rolleyes.gif


Panasu, kad jau uzsisake tavo meziukas pienelio kiek jam reikia, del to ir padaugejo. Pirmom dienom, kol nesusinormalizuoja, tai buna tas jausmas, kad lieka dar pieno ir guzais eina, del kopusta su medum, susitvarkys. Gali but, kad pas tave siauresni latakeliai ir del to jis ilgai valgo, cie nieko blogo, tik tai, kad tu turi skirti daugiau laiko maitinimui. Su pientraukiu geriau neprasidek, nes vat traukdama, gali prisidaryti rimtu guzu. Pienas gaminasi nuolat, tiek valgant, tiek traukiant.
Jei manai, kad taviskis tinginiukas, tai zadink kas 2 val, pries maitindama keisk pampi, apiprausk, kad normaliai issibudintu, taip daugiau pavalgys. Mano viena buvo tinginiuke, tai taip zaidziau su ja, kol normaliai sustiprejo.

O as turiu kita beda - pas mane pienas per greit bega ir maziuke springsta. Jauciu prazilsiu ja maitindama, kiek streso su uzspirngimais padaro... Ir valgo ne ilgiau 10 min vienu kartu, nes pavargsta ryt. Jai baigus ir jauciu, kad pieno lieka, net lasa dar laisvai, bet as nieko nedarau, kartais atrodo lyg pakieteja krutine, bet neuzkaista, kazkokiu didesniu guzu neatsiranda tai taip ir palieku. Nu bet tas pringimas idomu kada baigsis, nes kaip baisu, kai matau nekvepuojanti uzsirijusi vaika unsure.gif
Atsakyti
Spaliuke, šaunuole thumbup.gif Nepasiduok. Kaip džiaugiuosi, kad nenuleidi rankų smile.gif

Kad man kas leistų atsukti laiką atgal doh.gif
Atsakyti