Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

user posted image
EV dainų konkursas 2016_61-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris vyks Švedijoje jau 6-tą kartą.
Šalis teisę surengti konkursą iškovojo po Måns Zelmerlöw
pergalės 2015 m. „Eurovizijoje“ su daina Heroes.
user posted image
EV pusfinalių datos - 2016 m. gegužės 10 d. ir gegužės 12 d.
Finalas – gegužės 14 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 12 kovo 2016 - 22:38
QUOTE(Anakure @ 2016 03 12, 23:33)
Kuris laimės, tai bus nesąžiningas laimėjimas, nes komisija atrankose buvo neobjektyvi ir savo neteisinga kritika naikino konkurentus, šitiems formuodama gerą įvaizdį.

drinks_cheers.gif Kad neobjektyvu tai faktas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 12, 23:34)
o Aistė nu n-ioliktu savo bandymu neišeinanti net iš nacionalinės atrankos juoko nekelia?

Cia jau nebe juokas,o asaros doh.gif
Atsakyti
Is tiesu keista. Siaip iprasta grieztiems buti pradzioj, kad nurodyti, kaip kur tobuleti. Kam cia siandien tokie skaudus tie komisijos kirciai, kur jau nieko nereiskia? Padekokite ir pasidziaukite, ka turime. Palinkekite sekmes toliau.
Nepatiko man komisija. Fek.
Atsakyti
Kol dar eina pataisykit kad Finalas 14 ne 23 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 22:37)
Is tiesu keista. Siaip iprasta grieztiems buti pradzioj, kad nurodyti, kaip kur tobuleti. Kam cia siandien tokie skaudus tie komisijos kirciai, kur jau nieko nereiskia? Padekokite ir pasidziaukite, ka turime. Palinkekite sekmes toliau.
Nepatiko man komisija. Fek.
Finale manau, kad komisija jau nebeturėtų komentuoti, lai duoda ten tuos savo balsus ir tiek smile.gif
Atsakyti
Pilvelytei linkiu laimėti nacionalinių atrankų nepraėjusių dainų konkurse. Jeigu neklystu, tai vienais metais Šašenkos daina laimėjo tame konkurse.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 23:37)
Is tiesu keista. Siaip iprasta grieztiems buti pradzioj, kad nurodyti, kaip kur tobuleti. Kam cia siandien tokie skaudus tie komisijos kirciai, kur jau nieko nereiskia? Padekokite ir pasidziaukite, ka turime. Palinkekite sekmes toliau.
Nepatiko man komisija. Fek.

drinks_cheers.gif

Ir Nomedai šiandien kažkokia širšė įgėlė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 12 kovo 2016 - 22:42
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 22:37)
Is tiesu keista. Siaip iprasta grieztiems buti pradzioj, kad nurodyti, kaip kur tobuleti. Kam cia siandien tokie skaudus tie komisijos kirciai, kur jau nieko nereiskia? Padekokite ir pasidziaukite, ka turime. Palinkekite sekmes toliau.
Nepatiko man komisija. Fek.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Salt @ 2016 03 12, 22:37)
Kol dar eina pataisykit kad Finalas 14 ne 23 mirksiukas.gif

Ačiū, pataisiau 4u.gif
Dariau senos temos copy-paste blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 12, 22:38)
drinks_cheers.gif

Ir Nomedai šiandien kažkokia Širšė įgėlė doh.gif  biggrin.gif

Įtariu, kad ji mato komisijos neobjektyvumą ir neišlaikė nervai.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 23:37)
Is tiesu keista. Siaip iprasta grieztiems buti pradzioj, kad nurodyti, kaip kur tobuleti. Kam cia siandien tokie skaudus tie komisijos kirciai, kur jau nieko nereiskia? Padekokite ir pasidziaukite, ka turime. Palinkekite sekmes toliau.
Nepatiko man komisija. Fek.

drinks_cheers.gif tikrai pritariu,nes siandien nebelaikas sokiams su kardais. ziuri nuomones juk jau senai aiskios(kai kuriu teisingos ir objektyvios),bet siandien jos galetu taip nedominuoti.
Atsakyti