Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

Per pakartojimą normaliau parodė Donato šuolį, nes pirmai tai kažkaip iš šono rodė, vėl nespėjo laiku kamerų perkeist doh.gif
Atsakyti
nu bet moteros, negi ta komisija jus įtakoja? ar daug jūsų pakeitėt savo nuomonę šįvakar apie dalyvius dėl komisijos komentarų?

ta komisija tik dėl "pipiriukų", aišku yra kas pasimauna ant jų kabliukų net tarp dalyvių doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Burtų traukimu paaiškėjo, kad pirmoje pirmojo pusfinalio dalyje pasirodys:
Kroatija, Suomija, Moldova, Armėnija, Graikija, Vengrija, Rusija, Nyderlandai ir San Marinas.

Antroje pirmojo pusfinalio dalyje matysime šias šalis:
Azerbaidžanas, Kipras, Malta, Bosnija ir Hercogovina, Estija, Čekija, Juodkalnija, Islandija ir Austrija.

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio pirmoje dalyje dainuos šių šalių atstovai:
Latvija, Baltarusija, Airija, Šveicarija, Makedonija, Australija, Lietuva, Lenkija, Izraelis ir Serbija.

Antroje antrojo pusfinalio dalyje pasirodys:
Albanija, Bulgarija, Danija, Gruzija, Rumunija, Slovėnija Norvegija, Ukraina ir Belgija.

Pirmajame pusfinalyje bus 18 dalyvių, antrajame – 19.


http://www.lrt.lt/na..._2016/31/125838

Tai Lietuva dainuos gegužės 12 dieną ketvirtadienį g.gif Reikia jau planuoti laiką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 12 kovo 2016 - 22:46
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 12, 23:43)
nu bet moteros, negi ta komisija jus įtakoja? ar daug jūsų pakeitėt savo nuomonę šįvakar apie dalyvius dėl komisijos komentarų?

ta komisija tik dėl "pipiriukų", aišku yra kas pasimauna  ant jų kabliukų net tarp dalyvių  doh.gif  biggrin.gif

nea, manęs tai komisija niekaip neįtakoja. Bet šiaip, kažkaip vietomis jau nelabai smagus jausmas buvo klausyt, ypač kai Aistę taršė unsure.gif
Atsakyti
O man ir toliau labiausiai patinka Erika ax.gif
Donato suolio nemaciau, internetine transliacija pastrigo, bet idomu, kai i Svedija nuvaziuos, nors du dumus sugebes nupirkti? lotuliukas.gif
Komisija nepatiko, visi tie Jazzu pasivaipymai fe.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 12, 22:34)
o Aistė nu n-ioliktu savo bandymu neišeinanti net iš nacionalinės atrankos juoko nekelia?

Manau, kad Aistė atrankose jau daugiau tikrai nedalyvaus unsure.gif
Atsakyti
iš ištraukų Gruzija dar labai sudomino. Reiks paskui atidžiau paklausyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 12 kovo 2016 - 22:50
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 12, 23:43)
nu bet moteros, negi ta komisija jus įtakoja? ar daug jūsų pakeitėt savo nuomonę šįvakar apie dalyvius dėl komisijos komentarų?

Man gaila paciu atlikeju, jie siandien to nenusipelne.
Atsakyti
Jeigu dabar rodo pusfinalio konkurentus, tai duodu 75 proc., kad Donatas nepateks į finalą.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 12, 23:49)
Manau, kad Aistė atrankose jau daugiau tikrai nedalyvaus  unsure.gif

Nu ir duokdie cool.gif

Is rodytu atrinktu saliu man gruzinai tiko. O siaip atkreipet demesi, kiek daug kriokianciu baltasukniu mergu? cool.gif

Jei Donata isrinks, tikrai pateks i finala. Nepaisant kai kuriu sioje temoje nuolat karksinciu varnu. Kad jas kur skersvejis cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 12 kovo 2016 - 22:55
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 12, 22:43)
nu bet moteros, negi ta komisija jus įtakoja? ar daug jūsų pakeitėt savo nuomonę šįvakar apie dalyvius dėl komisijos komentarų?

ta komisija tik dėl "pipiriukų", aišku yra kas pasimauna  ant jų kabliukų net tarp dalyvių  doh.gif  biggrin.gif
\


manęs absoliučiai ne. bet aš jau buvau 100 proc. apsiprendusi.

net jei šiandien to atlikėjo pasirodymas ir nebuvo jo geriausias....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 kovo 2016 - 22:53
QUOTE(Jurgel @ 2016 03 12, 23:47)
O man ir toliau labiausiai patinka Erika ax.gif


drinks_cheers.gif ,as irgi norejau Erikos pergales. Ne del to kad itin patiktu,bet ji issiskiria savo intelektu tiek isvaizda,tiek apranga,tiek bendru supratimu apie tai ka daro. Laimes plastmasinis Donce. Paziurejus jo konkurentus savame pusfinalyje,tai nieko gero jam neprognozuoju smile.gif
Atsakyti