Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (5)

QUOTE(Anakure @ 2016 03 12, 22:52)
Jeigu dabar rodo pusfinalio konkurentus, tai duodu 75 proc., kad Donatas nepateks į finalą.

Tai kad nieko ten gero nebuvo, išskyrus kelis.
Atsakyti
o Airis ar paimtas
noreciau nutraukt sužadėtuves su pasirinktu
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2016 03 12, 22:53)
drinks_cheers.gif ,as irgi norejau Erikos pergales. Ne del to kad itin patiktu,bet ji issiskiria savo intelektu tiek isvaizda,tiek apranga,tiek bendru supratimu apie tai ka daro. Laimes plastmasinis Donce. Paziurejus jo konkurentus savame pusfinalyje,tai nieko gero jam neprognozuoju smile.gif


iš tų dviejų tik už Eriką. vienareikšmiškai
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 23:54)
o Airis ar paimtas
noreciau nutraukt sužadėtuves su pasirinktu

O tai ar ne jums airį ir atidaviau ir palaiminau doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Su juo gi ir susižadėjot doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 12 kovo 2016 - 22:55
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 12, 23:52)
Is rodytu atrinktu saliu man gruzinai tiko. O siaip atkreipet demesi, kiek daug kriokianciu baltasukniu mergu?  cool.gif

Ir vienetai, kiek tokiu dainu yra tape hitais.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 22:52)
\
manęs absoliučiai ne. bet aš jau buvau 100 proc. apsiprendusi.

net jei šiandien to atlikėjo pasirodymas ir nebuvo jo geriausias....

Jis kaip žmogus yra simpatiškas, atrodo geras žmogus, o tai atlikėjui taip pat labai svarbu.
Atsakyti
reiks visu saliu dainas normaliai paklausyt
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 23:54)
o Airis ar paimtas
noreciau nutraukt sužadėtuves su pasirinktu



lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 14:36)
Na jau atsiparasau Monteverte, kokie dar zasiukai!  mad.gif Zasiukai pati matet kur praeita sestadieni skraide.  mirksiukas.gif Cia mano saules spinduleliai danai. Busimi eurovizijos nugaletojai!  bigsmile.gif Kodel? Truputis istorijos. Danija eurovizijoje nugalejo tris kartus. Du is ju kai konkursas vyko Svedijoje. Liaudies ismintis byloja, kad kas nutiko viena karta gali daugiau ir neatsitikti, o jei nutiko du kartus butinai nutiks ir trecia. O kaip visos zinom eurovizija siemet vel vyks Svedijoj. Sekat minti? Tai va.  bigsmile.gif

Nu žasinukai visiški, sorry doh.gif blush2.gif Niekas jiems nešviečia smile.gif
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 18:15)
Jazzu ir Baumila išvis abu tokie savimylos, susireikšminę iki dangaus. Visą vakarą reikės į juos veizėt, oh doh.gif

Bet žinot, skaičiau neseniai apie Baumilą straipsnį, tai taip jau avinukiškai save pateikė, toks jau geras, toks jau nors ant opos dėk lotuliukas.gif Ir dar sakė, kad broliui namą pastatytų ir jo žmonai, o ne sau biggrin.gif
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 18:30)
Man Armėnija pakolkas irgi geriausia smile.gif

Ir ji - mano paimta biggrin.gif
Atsakyti
Ar jums kas patiko iš šalių, kurių parodė trumpas ištraukas? Aš pakolkas dar nesu girdėjusi nei vieno, šiandien pirmą kart išgirdau, bet mano ausiai nei vienas nepatiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 22:53)
Tai kad nieko ten gero nebuvo, išskyrus kelis.

Tai jums taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 22:54)
o Airis ar paimtas
noreciau nutraukt sužadėtuves su pasirinktu

Imkit Bosnį, labai toks keistas lotuliukas.gif
Atsakyti