Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE(MAMICY @ 2008 04 04, 15:48)
neskaičiau visos temos, tai jei kas ir jau rase recepta, tai pasikartosiu... bet man nerealiai patinka... receptas is interneto, tik nebeprisimenu is kurios tiksliai vietos  g.gif

AMERIKIETIŠKI BLYNAI

user posted image

1 ir 1/4 stiklines miltų
1 kiaušinis
1 ir 1/4 stiklines kefyro arba raugintų pasukų
1/4 stiklinės cukraus
1 a.š. kepimo miltelių
1 a.š. sodos
1/4 stiklines aliejaus
druskos

Pgl receptą sumaišom visus skystus produktus tarpusavyje, visus sausus produktus tarpusavyje. veliau skystų ir neskystų produktų mišinius tarpusavyje... (nors as tiesiog viska į vieną bliudą supilu ir sumaišau).
ir kepam keptuveje be aliejaus...

kad būtų tikri amerikoniski reiktų juos kepti didelius, bet mano mergiotem patogiau maziukai...

blynai gaunasi laaabai skanus... as juos prie kavos vartoju biggrin.gif



Tikrai nuostabus amerikietiski blynai!!! Vakar iskepiau pagal si recepta siu blynu, tai su vyru pirstus laizem ir nenusiraminom, kol paskutinio nesuvalgem essen.gif
Tik norejau paklausti, ar butina deti i tesla ir kepimo milteliu ir soda, ar tik kepimo miltelius arba soda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2009 02 26, 18:18)
Tikrai nuostabus amerikietiski blynai!!! Vakar iskepiau pagal si recepta siu blynu, tai su vyru pirstus laizem ir nenusiraminom, kol paskutinio nesuvalgem  essen.gif
Tik norejau paklausti, ar butina deti i tesla ir kepimo milteliu ir soda, ar tik kepimo miltelius arba soda?  ax.gif

recepte buvo parasyta abu, bet kaip veliau issiaiskinau, tai kepimo milteliai ir yra ta pati soda, tik skiesta miltais ir citrinos rugstele. tai logiskai mastant uztektu kepimo milteliu... tik gal tada daugiau reiktu nei saukstelio g.gif nebandziau tiesa sakant
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 26, 20:24)
recepte buvo parasyta abu, bet kaip veliau issiaiskinau, tai kepimo milteliai ir yra ta pati soda, tik skiesta miltais ir citrinos rugstele. tai logiskai mastant uztektu kepimo milteliu... tik gal tada daugiau reiktu nei saukstelio  g.gif  nebandziau tiesa sakant

Siaip kai parasyta, kad abieju reikia, tai abieju ir reikia, kitaip pasikeis teslos struktura mirksiukas.gif Soda kartu su kepimo milteliais daznai naudojama mirksiukas.gif
Atsakyti
Super skanūs tie blynai, bet aš vietoj aliejaus į tešlą dedu kokius 2 šaukštus tirpinto sviesto, skaniau mums taip, sviestuko skonis ax.gif
Atsakyti
Aciukas, Jums mamyciukes!!!! smile.gif Bet kokiu atveju, tie amerikietiski blynai laaaaaabai skanus!!!! Pabandysiu ir as su sviestu, nes ir as ji labai megstu, nors gal tik su aliejum sveikiau ax.gif
Pries tai as pirkadavau parduotuveje tuos blynus, pa mus jie supakuoti po 2. Psisildydavau ant sviesto keptuveje, pries tai perpjovus per puse. Ant vienos puseles uzsidedavau kamamberto, ant virsaus kita pusele ir dar apelsinu dzemu su zievelem aptepliodavau. Taip skanu...niam niam...su kava
Atsakyti
kaip paruošti varškę lietinių blynų įdarui?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 02 28, 20:29)
kaip paruošti varškę lietinių blynų įdarui?


Kekviena seimininke daro savaip, as tai taip: i pokeli varskes dedu apie 50gr sviesto, sauksta cukraus ir kiausinio tryni, gerai istrinu. Man labai taip patinka. essen.gif
Atsakyti
as arba dedu desertine varske arba varske su cukrumi arba varske + bananas +cukrus jei reik (pertrinti sakute viska). mano seimynai labiausiai patinka paskutinis variantas.
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2009 03 01, 02:53)
Kekviena seimininke daro savaip, as tai taip: i pokeli varskes dedu apie 50gr sviesto, sauksta cukraus ir kiausinio tryni, gerai istrinu. Man labai taip patinka.  essen.gif

QUOTE(MAMICY @ 2009 03 01, 09:17)
as arba dedu desertine varske arba varske su cukrumi arba varske + bananas +cukrus jei reik (pertrinti sakute viska). mano seimynai labiausiai patinka paskutinis variantas.

ačiū už patarimus-bandysim visus thumbup.gif
Atsakyti
Man labai patnka letiniai su varškė į ją įbert krapų+sūdytos laššos+varškė,ir ta mase įdaryti letinius.
Dar dažnai į varškę įberiu pelėtrūno+ančiuvai+varškė,{aišku ,tą masę reikia sumaigyti-sutrint}
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 02 24, 15:07)
o as vat iskepiau pagal Sonatinos recepta, anksciau poaste rasiau:) bet is tiesu nusivyliau tikrai pieno per daug ir dariau is dvigubos porcijos, iskilo puikiai bet skonis seip sau ir noretusi saldesniu nors as ir taip dadejau:) taigi manau kad sekanti karta kepsiu pagal Kurmiuke, Sonatinos receptu likau nepatenkinta schmoll.gif  schmoll.gif


mieles,matyt,cukru suvalge....reiketu daugiau jo iberti,pabandyk mirksiukas.gif


Atsakyti
O cia mano blynai, kuriuos per uzgavenes gaminau. Su vaisiais ir jogurtu, buvo super skanu! smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kauke26: 04 kovo 2009 - 11:19