Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE(ežiukai @ 2007 01 16, 16:10)
Nupirko vyras čirvinių blynų keptuvę, bet nežinau nei vieno recepto doh.gif
Gal galit padėt? Ačiū 4u.gif

Čirviniams blynams darau pacia paprasciausia tešlą.Miltai, kiausinis ir vanduo.Bet formą, gerai ikaitinus, prabraukiu(abi puses) lašinių gabaliuku ,kad blynas nepriliptu..Gali vietoje lasiniu naudoti merlės gabaliuką suvilgintą aliejuje.Bet toje keptuveje gali kepti ir vaflius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 30 liepos 2009 - 18:52
QUOTE(burbanti @ 2009 07 30, 19:51)
.Bet toje keptuveje gali kepti ir vaflius.

gal įmestum tą vaflių receptą kurie iškepa čirvinėj keptuvėj?? g.gif
Atsakyti
Labas rytas
ruosiuosi amerikietiskus blynus kepti pagal si receptuka http://www_neringa-b...-blyneliai.html
bet man neduoda ramybes kepimo milteliai ir soda, nejau reikia deti sodos ir kepimo milteliu?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 08 27, 08:26)
Labas rytas
ruosiuosi amerikietiskus blynus kepti pagal si receptuka http://www_neringa-b...-blyneliai.html
bet man neduoda ramybes kepimo milteliai ir soda, nejau reikia deti sodos ir  kepimo milteliu?


pagal mane uztektu ir tiek kepimo milteliu..kam gi dar ta soda? rolleyes.gif o kepimo milteliai iskelia blynus ir duoda purumo mirksiukas.gif galima ir be ju nes kefyras irgi gerai pakelia, bet tada butu paprasti blynai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 08 27, 09:26)
Labas rytas
ruosiuosi amerikietiskus blynus kepti pagal si receptuka http://www_neringa-b...-blyneliai.html
bet man neduoda ramybes kepimo milteliai ir soda, nejau reikia deti sodos ir  kepimo milteliu?


turbut pakaktu arba arba. kaip Neryte mano? mirksiukas.gif
beje,kildinanciuju reikia del purumo. na kokie bus amerikietiskieji,jei bus zmekteleje? schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 27, 10:19)
turbut pakaktu arba arba. kaip Neryte mano? mirksiukas.gif
beje,kildinanciuju reikia del purumo. na kokie bus amerikietiskieji,jei bus zmekteleje? schmoll.gif

Neryte kazkada yra man atsakiusi kad deti galima tik kepimo miltelius 2 saukstelius ir as visada taip darau, viskas labai gerai gaunasi thumbup.gif thumbup.gif tikrai ne viena karta kepti sie blyneliai wub.gif
Atsakyti
Kaip tik šiandien dariau , dėjau ,ir sodą ,ir kepimo miltelius ir gavosi skanūs amer. blyneliai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gossipgirl: 06 rugsėjo 2009 - 20:58
QUOTE(Margareta @ 2009 08 27, 09:56)
pagal mane uztektu ir tiek kepimo milteliu..kam gi dar ta soda?  rolleyes.gif o kepimo milteliai iskelia blynus ir duoda purumo  mirksiukas.gif galima ir be ju nes kefyras irgi gerai pakelia, bet tada butu paprasti blynai  biggrin.gif


soda reguliuoja rugstinguma, ja ne tik del purumo galima naudot mirksiukas.gif
Atsakyti
mano nuomone,uztenka kepimo milteliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo addicted: 18 lapkričio 2009 - 02:00
Kol dar tema neuzdaryta vaisinu lietiniais ax.gif
visus produktus sumaisyti i viena mase ir kepti plonus blynelius .Ant iskeptu uzsideti megiamos uogienes ir ragauti ... ragauti ...

user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti