Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

QUOTE(filifjonka @ 2005 05 15, 00:42)
na neskaičiau čia visų rekomendacijų, gal jau kartojuosi, bet yra viena kavinė Vilniuje, kur maistas tikrai labai skanus, šviežias ir gana nebrangus. Aptarnavimas geras, maloni aplinka, gera muzika. Tikrai rekomenduoju.  thumbup.gif Niekad neteko nusivilti. mirksiukas.gif
Vadinasi "Keisti ženklai" Trakų gatvėje, arčiau Vokiečių gatvės.


Aha, man irgi cia patinka. user posted image Daznai su vyru nueinam ten user posted image

QUOTE(Dangiuks @ 2006 02 22, 11:43)
Jei norisi skaniai ir nebrangiai pavalgyti, tai puiku yra "Geltonasis submarinas".


Cia labai skanios, ir ganetinai uz normalia kaina picos user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sraigiukas @ 2006 07 21, 10:13)
Aha, man irgi cia patinka. user posted image Daznai su vyru nueinam ten user posted image
Cia labai skanios, ir ganetinai uz normalia kaina picos user posted image


Kad "pigiai" pavalgysit Submarine - nebūkit garantuoti schmoll.gif Ne veltui ir spaudoj apie šius aferistus rašė doh.gif Ir mes buvom pakliuvę ant jų kabliuko, gal net porą kartų, ir draugai. Taip nutinka, kai nori susimokėti kortele - paima ją, ilgai neatneša, kai grįžta sako "sorry, neturim ryšio su banku, būkit geri susimokėkit grynais". Susimoki, o po kiek laiko pamatai, kad ir nuo kortelės vis dėlto nuskaityta doh.gif Gal dabar jau išsprendė jie šią problemą, bet anksčiau tai tikrai taip buvo. Ir spaudoj mirguliavo apie juos straipsniai.
Atsakyti
Dar man labai skanu Sultano kebabai thumbup.gif
Atsakyti
Iterpsiu trigrasi ir neparekomenduosiu uzsiraut ant "Bravarijos". Siaubiakas unsure.gif , groja vokiSHka muzikike, ir dar taip, kad neimanoma susisneket, beveik prie kiekvieno staliuko prikabintos koloneles blush2.gif aptarnauja stambios pagyvenusios moteriskes, nu, yra ir jaunimo, aisku, bet bendras vaizdas baisus, nejauku schmoll.gif Nei uz ka ten negrisciau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 07 26, 14:28)
Iterpsiu trigrasi ir neparekomenduosiu uzsiraut ant "Bravarijos". Siaubiakas  unsure.gif , groja vokiSHka muzikike, ir dar taip, kad neimanoma susisneket, beveik prie kiekvieno staliuko prikabintos koloneles  blush2.gif aptarnauja stambios pagyvenusios moteriskes, nu, yra ir jaunimo, aisku, bet bendras vaizdas baisus, nejauku schmoll.gif  Nei uz ka ten negrisciau cool.gif

O man Bravaria visai nieko ax.gif LAbai skanus ajerų alus ten ir maistas visai nieko. O kad garsiai groja Vokiška muzika... Man kartais visai nieko. aišku, ne su vaikais reikia eiti, bet su draugais po kokio filmo ar boulingo žaidimo Akropolyje mielai užsukam. Tik mes dažniausiai renkamės staliukus nuošaliau...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 07 17, 14:43)
Belmonte buvo gerai prieš kokius 2 metus, kai nebuvo tiek daug žmonių. DAbar man kažkokia nesamonė: Šliaužioja visi (panašiai kaip Akropoly) neiašku ko.

Aha, mes irgi nuvažiavom, pasidairėm ir apsisukę išvažiavom schmoll.gif Totali nesąmonė, viskas taip dirbtina, vanduo dvokia, žmonių masės, prisėst normaliai nėra kur. Anksčiau, kai dar viso šito balasto nebuvo, buvo tokia kavinukė prie krioklio. Visai jauku ten būdavo. O dabar doh.gif stalas prie stalo, praeit neįmanoma. Šėrykla kažkokia doh.gif
QUOTE(jadzka @ 2006 07 17, 14:43)
Užupio picerija. Man ten patinka sekadienio ryte pusryčiauti ax.gif Kainos aukštokos, ale man ten faina.

mes kaip tik ten vakarop užsukam. Aš asmeniškai jaučiuos kaip ne Vilniuj būčiau. Maistas tai šiaip sau, bet vyno ar alaus išgert smagu bigsmile.gif
QUOTE(jadzka @ 2006 07 17, 14:43)
Aišku, dažniausiai einu į Čilli kaimą, Čilli picą... Ten bent jau žinai ko gali tikėtis ir aptarnauja pakankamai gerai.

Su visom Čili aš jau atsisveikinau. Maistas žymiai suprastėjęs, porcijos sumažėję, ne kartą po viešnagės ten teko išklausyti skrandžio skundus. Beje, pastaruoju metu vis dažnaiu tenka skaityt nusiskundimus jų atžvilgiu unsure.gif
Tas pats ir su Katpėdėlėm schmoll.gif
QUOTE(Elena @ 2006 07 17, 15:17)
Žaldokynei mano vaikams patinka...ne supynių daug  tongue.gif O man skaniau pas armeną, kur šalia...  ax.gif

Va, Armėnas ir pas mane viena dažniausiai lankomų vietų ax.gif

Dar labai patiko vengriškas "Csarda" (berods taip vadinasi blush2.gif ), važiuojant iš Trakų link Aukštadvario. Maistas skanus, kainos normalios, o skaniausias man ten baltas stalo vynas, atneša grafinuose tongue.gif

"Malūnas" Stirniuose irgi smagi vieta. Kainos ne iš žemiausių, bet neužkliuvo nei aptarnavimas, nei maisto kokybė. Aplinka smagi.

"Akmeninė užeiga" - sutvarkyta, jauki aplinka. Bet visa kita schmoll.gif Aptarnavimas siaubingas, vieną užsakai, kitą gauni. Pasiaiškinimas: "ai tie pavadinimai labai panašiai skamba" blink.gif Birželį, kai lankėmės, meniu buvo tik pavadinimai, o kas ten įeina matomai nuo virtuvės nuotaikos priklauso doh.gif
Paprašius padavėjos išversti, ką visi tie chačiapuri, čalamburi ar kaip ten jie reiškia, ji teigė, pati tiksliai nežinanti doh.gif Vienu žodžiu, prisiminimai ne koki schmoll.gif

Paskutinė pratestuota maitinimo įstaiga - "Tvirtovė". Gal kad iki galo neįrengta, paskubom atidaryta, kažkaip nejauku ten schmoll.gif Kainos irgi šiaip sau, maistas įspūdžio taip pat nepaliko. Noro sugrįžti dar kartą irgi neliko tongue.gif
Atsakyti
O kas esate lankesi kokiuose nors italisko ar kinietisko maisto restoranuose Vilniuje? Ka galetume rekomenduoti praleisti romantiskam vakarui?
Atsakyti
Sveiki. Nesenai grįžome iš pajūrio ir aišku, lankėmės Juozo bravore, kaip kažkas pastebėjo, tai gira ir alus - liux smile.gif , visa kita tikrai suprastėje. Vaikams užsakėme vaikiškus patiekalus Šarkos lizdą ir Tris kapeikas, nustebino prieskonių gausa juose blink.gif Tikras atradimas buvo kavinė Galera Šventojoje. Vaikiškas meniu super! smile.gif Viskas ką valgėme, buvo labai skanu, o jau "Galeros" firminė sriuba - tai kažkas tokio thumbup.gif
Atsakyti
Jei kas mėgsta kinų virtuve - rekomeduoju "Kinija" - priešais VCUP IIIa. Visai jauki aplinka, aptarnavimas dar neapvylė, maistas taip pat smile.gif Be to, su Laisvalaikio kortele 15% nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
Jei kalbame apie visą Lietuvą, tai man visada patikdavo užsukti į šalia Palangos įsikūrusį barą "Pas Juozapa". Taip dar patinka Kretingos "Vienkiemis". Negaliu sakyti, kad man čia vien dėl maitinimo patinka. Nea, man čia patinka aplinka, kad yra kur smagiai ir gražiai praleisti laiką. Ir vaikams yra ką veikti. Va būtent dėl to man šios vietos patinka.
Atsakyti
Sveikos,

Praėjusi penktadienį su draugais nusprendėme apsilankyti mėgstamame Vilniaus kokteilių bare Paprazzi. Iki penktadienio tai buvo vienas mėgstamiausių mano ir mano draugų baras. Tačiau...
Visi buvome labai linksmai nusiteikę. Draugas architektas šoko su manimi ir mano drauge, kai staiga nuo gretimais esančio staliuko šoko vaikinas ir suspaudė jo veidą savo delnuose. Iš pradžių pamaniau, kad galbūt draugas. Juo labiau, kad mačiau savininką ir baro direktorių Andrejų Romanovskį prie to pačio staliuko. Bet išgirdau, kad vaikinukas grasina mūsų draugui jį užmušiąs, jei dar kartą pažiūrės į jo panelę... Pasirodo agresyviai nusiteikusiam savininko draugui nepatiko, kad šokdamas mūsų draugas nusišypsojo šalia šokančiai jo panelei... Kas nors įžvelgia kriminalą? Jai ant nugaros nebuvo plakato "į mane žiūrėti draudžiama" arba "atsargiai, piktas vaikinas". Nu ką. Mes pasijuokėm, aptarėm, kad tokius vyrus reikėtų laikyti uždarytus namuose, ir linksminomės toliau. Visiškai nekreipdami dėmesio į tai, kas įvyko, ir į juos.
Po geros valandos ar dviejų. Smagiai leidžiam laiką, kai staiga išgirstu, kaip savininkas sako mano draugės vaikinui: "tu gaidys". Mes žmonės turintys humoro jausmą. Draugės vaikinas atsako "aš gaidelis pentinuotas, aukso šukom sušukuotas". Mums juokinga. Visi juokiasi. Kai staiga savininkas Andrejus pašoka nuo staliuko ir sučiumpa gaidžiu pavadintam vaikinui už tarpkojo. O vat tada supykom ir mes. Išgirdom pasiūlymų eiti į lauką. Agresyvusis draugas net ir akinius nusiėmė. Išgirdom, kaip tokie dalykai sprendžiami "pas mus Marijampolėj" (matyt puikūs verslininkai ten gyvena). Ir dar krūvą šlykščių įžeidinėjimų. Be abejo pasakėm, kad mūsų šiam bare daugiau nei kojos nebus. Jie sakė "ačiū Dievui".
Spręskite patys apie baro savininkų kultūrą ir pagarbą klientui...
Jau anksčiau esu girdėjusi apie Andrejaus Romanovskio būdą ir požiūrį į verslą ir klientus, bet tai, ką patyriau savo kailių pranoko viską. Net didžiausioj skylėj su manim niekas taip nesielgė.
Taigi, gero laiko bare Paparazzi!
Atsakyti
nezinau ar kas minejo Kaune esti Vilniaus gatveje toks Crazy hause bariukas.na va tai ten visokios įdomybes prasideda tik uzejus ;atrodo kad plytos ant galvos tuoj nukris ,besedint ant peties voras nusileidzia,arba stalas pakyla,arba suoliukas ant kurio sedi į šona pasislenka lotuliukas.gif Niu man patiko 4u.gif
Atsakyti