Įkraunama...
Įkraunama...

Geri restoranai, barai, kavines Lietuvoje

kokios kainos Belmonte?
Atsakyti
Jeigu pavyks gauti laisva staliuka, ryt smagu butu pavalgyti "Pekino anty" salia "Meksikos", bet prisimenant praeita Valentina, visa vakara bludijom po Vilniu, kol galiausiai prisedom picerijoj, taciau nieko ypatingo, tad patariu rezervuoti is anksto jei norite romantisko grazaus vakaro:)

Dar noriu visu Super mamu paklausti, kur galima nueiti su mazais vaikais ir niesciom draugem pavalgyti Vilniuje, nes visur klaikiai prirukyta??!! ir tos picos nei vaikams nei niesciosioms itin tinka:(
Atsakyti
Jei norisi skaniai ir nebrangiai pavalgyti, tai puiku yra "Geltonasis submarinas".
Atsakyti
buvau kavinėje Pušynėlis, kur yra važiuojant į Kernavę

tai nepatiko, nes langai maži, nesimato graži gamta
meniu kulokas, iš mėsos yra šašlykai, dar kažkas, tik 2 rūšių žuvies patiekalai

iš bulvių - cepelinai, blynai

yra visokių sklindžių

pigu, pvz. ledų porcija be priedų 3 lt, su priedais (konjakas, romas, riešutai, kt.) 5 Lt

aš valgiau su konjaku - labai skanu

karštas vynas 100 ml 2,50 Lt
cepelinai 8 Lt, sklindžiai 4 Lt
Atsakyti
man taip pat patinka belmonte o kainos tai tan toj smuklej yra ikandamos o kituose restoranuose tai nu nelabai nelabai
Atsakyti
buvau Verkių parke esanšioje kavinėje
nepatiko, nes pastato viduje langai maži
stalai levai sustatyti
mažas meniu ir brangoka (kainos panašios kaip Belmonte, o Belmonte bent jau aplinka geresnė)
Atsakyti
O man Belmonte visiškai nepatiko schmoll.gif Buvom atrodo smuklėje, kainos palyginus nemažos. Valgėm šaltibarščius - buvo labai skysti ir rūgštūs. Ir cepelinus, kurie išvis beryšio kažkokie buvo. Skaniausia buvo tik jų gaminama gira ir cepelinų padažas. Daugiau ten valgyt niekada nebeužsuksiu.
Atsakyti
Mums Belmonto Carinos smuklėj irgi nepatiko. Buvom ankstyvą rudenį, viduj buvo labai šalta, valgėm cepelinus, tai tokie prėski buvo ir padažas koks tai vandeningas, dukra, didelė lietuviškos virtuvės gerbėja, nesugebėjo įveikt pusės bulvinio blyno, nes irgi labai neskanus buvo. mano nuomone, geriau ten važiuot vasarą, pasėdėt ir keptos duonos su sūriu lauko kavinėj pakramsnot(tikrai būdavo skani), vaikai gali žaidimų aikštelėj padūkt ir šiaip galima akis gražioj aplinkoj paganyt 4u.gif
Atsakyti
Man pats stilingiausias Vilniaus baras yra Sky baras:) vien jau vaizdas pro langa ko vertas:)
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2006 05 26, 18:07)
Man pats stilingiausias Vilniaus baras yra Sky baras:)  vien jau vaizdas pro langa ko vertas:)


O kurioje vietoje sis baras? Ir kaip kainos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledinė @ 2006 05 27, 16:30)
O kurioje vietoje sis baras? Ir kaip kainos? ax.gif


lietuvos vieshbutyje, virshutiniame aukste. o kainytes, tai tokios aukstokos. visgi baras viesbutyje smile.gif
Atsakyti
Nesenai su mama buvau Klaipedos bare "Kubas". Ten valgem labai skanius lavasus ir kebabus essen.gif smile.gif
Atsakyti