Įkraunama...
Įkraunama...

Visi į gamtą! Kepsniai, šašlykai, marinatai

Nzn ar kas jau rase toki recepta...
Cia tiksliau pati isgalvojau ax.gif
Reikes:
Kiaulienos sprandines
Svogunu
Siektiek cesnako milteliu
Maltu pipiru
Grietineles(is skardines...nzn ar Lt yra tokiu g.gif )
Citrinos rugstis
Druskos
Shashlyko prieskoniu(jei turiu)

Praktiskai paprastas shashlyko marinatas tik ,kad grietinele pilas...As jos tikrai pilu laabai daug...,kad apsemtu..aisq nereikia ,kad mesa ten plaukiotu smile.gif
Ir marinate laikau apie para...kartais dvi..
Nu shahslas gaunas labai minkstas...
Shitas marinatas labai tinka vistienos krutinelei...bet jau nededu as tada rugsties...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zora: 20 birželio 2006 - 03:27
Neseniai pirkau KOTANYI marinatą šonkauliukams su medumi - fantastiškai skanūs šonkauliukai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Norėčiau sužinoti ka jūs, mielosios, perkatės maisto, kai važiuojate į kokią sodybą, gamtą.... kur nėra tokių galimybių ruošimui kaip namie (turiu galvoje mikrobanges, gruzdintuves ir tt...) Kokius užkandžius perkat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2006 06 20, 03:17)
Esu be galo dėkinga už šašlykų marinavimo su mineraliniu vandeniu. Jau kokie geri šašlykai išėjo... negalėjom atsivalgyt.
jau žinau ką veiksim kitą savaitgalį....

P.S. Mineralinis "Darida" gazuotas. Tiesiog apipyliau mėsytę, kad apsemtų.


o netinka koks kitas mineralinis? g.gif nes "Darida" man toks neskanus, kad nežinau ar norėčiau tokiu šašlykus marinuot...
Atsakyti
SAvaitgalį kepiau kalakutienos šašlykus. TAij dariau juos taip"
2 kg kalakuto krūtinėlės, 1 pakelis Santa maria šašlyko prieskonių, šiek tiek česnakinės druskos, paskyniau šviežių pertažolių, baziliko, česnakų ir svogūnų laiškų ir labai smulkiai supjausčiau. Užpyliau mėsytę kokiu litru paprasto vandens, dar šiek tiek alyvuogių aliejaus ir visus prieskonius. Palaikiau gal kokias 4 valandas ir kepia. Tik verti atsargiai rekia, nenuspaudžiant vandenuko. Tikrai sultingi ir skanūs gavos ax.gif
Atsakyti
Na mes, jei važiuojam su "chebra" tai imam šašlykų (jau būnam namie primarinavę), dešrelių kokių nors, paspirgint ant laužo. Kruopų kokių nors, tokių kaip makaronų, ryžių ar pan. Bulvių. Na dar sriubos pakeliuose. Konservų kokių nors.Imam vaisių, varžovių, limonado ar pan. mineralinio. Arbatos, kavos na dar galima kokių nors sausainiukų ar saldainiukų prie kavos įsimesti smile.gif
Aš tai žinau tik tiek, kad gamtoj viskas skanu, ir viskas "eina".
Tik nepamirškit įsidėti puodų, kuriuose reikės virti kruopas, sriubą.Ir virinsit vandenį arbatai, kavai. Na dar šašlykinės ir iešmų. Prieskonių, cukraus ir druskos.

o svarbiausia daug-daug alaus ir degtinės biggrin.gif
Atsakyti
Paskutinį kartą mes iškylavom prie namų esančiame miške wink.gif 200 m. smile.gif Tai meniu buvo gana paprastas:
kumpis, lašinukai ir skylandukas (supjaustyti)
pomidorai (pjaustyti)
juoda duonelė
alutis

braškės ir lengvi biskvitiniai sausaineliai

+ taures alui ir nevienkartinės lėkštutės smile.gif Buvo super. Visiems net ausys lapsėjo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 06 21, 09:24)
Neseniai pirkau KOTANYI marinatą šonkauliukams su medumi - fantastiškai skanūs šonkauliukai gavosi thumbup.gif


As isbandziau Santa Marija marinatus kelis. Tai man su medumi thumbup.gif pats skaniausias. Mano vyrui labai patiko su cili (bet laaaabai jau astrus ).
Ir patyrimas mano : tik nemuskit mesos jei ant ugnies kepat, labai jau isdziusta.

Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
planuoju iskyla prie juros vakare, saulei leidziantis....
koki maista rekomenduotumet?gal esat kas nors taip dare?
Atsakyti
Mano vyras tai šašlykus, ar šonkaulius, ar šoninę kokiu budu nemarinuotu prieš kepant likus 1 valandai užpila mineraliniu. LAbai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinutė @ 2006 06 30, 13:24)
Mano vyras tai šašlykus, ar šonkaulius, ar šoninę kokiu budu nemarinuotu prieš kepant likus 1 valandai užpila mineraliniu. LAbai skanu smile.gif

ar teisingai supratau, kad tarkim iš vakaro palieki su pasirinktu marinatu, o likus valandai iki kepimo dar į marinatą papildomai įpili mineralinio?
Atsakyti
QUOTE(Laura_k @ 2006 06 29, 17:01)
planuoju iskyla prie juros vakare, saulei leidziantis....
koki maista rekomenduotumet?gal esat kas nors taip dare?


Priklauso ir nuo žmonių skaičiaus ir tai ką jus mėgstate, manau tai turėtų būti, kokie nors sumuštiniai, sausainiukai, vaisiai ar kas nors pan. Ir dar ar labai išalkę tuo metu būsite, aš manau, jei jau vyksta tokia iškyla, tai juk ne pavalgyti ten susirenkate. Manau svarbiausia yra gerimai tai be šampano, be sidro ar alaus ar net degtinės, tokios iškylos neįsivaizduoju.
Atsakyti