Įkraunama...
Įkraunama...

Visi į gamtą! Kepsniai, šašlykai, marinatai

Kadangi Turkijoj paplites ir nerealiai populiarus yra piknikas per laivas dienas,buna visas pajurys nusetas zmonem.Kiek permeciau akimis,nelabai pastebejau koki skanu vistienos saslyku,paprasto marinavimo budo smile.gif Man atrodo sekmadieni leksim i piknika su visais rakandais ir mesyte.Tad jeigu kas galit receptuka koki. Dekui 4u.gif
Atsakyti
Na va, rytoj mano sunaus antrasis gimtadienis ir as saslykus marinuosiu tradiciskai: sprandine + majonezas + perku prieskoniu saslykams misini is parduotuves Kava+Arbata. Pasakau kokiam konkreciai svoriui mesos ir man pasveria. Mano sefas daro: sprandine+prieskoniai+alus is skardines. Gaunasi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Na dziugu cia tiek daug receptuku biggrin.gif
Bukit geros, patarkit kaip skaniai uzmarinuoti sonkauliukus kepimui gamtoje.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2006 05 19, 20:47)
Negi nieks nedarot šlaunelių?

aš darau taip:
išpaudžiu kelias česnako skilteles (atskirai į dubenėlį), supilu paukštienos prieskonius, dar dedu šiek tiek pipirų ir druskos, kartais kmynų bei įpilu kelis šaukštus aliejaus, išmaišau, kad gautųsi tokia košelė 4u.gif tada ta košele gerai ištrinu kiekvieną šlaunelę (kartais blauzdeles ar ketvirčius), sudedu į indą ir uždengiu kokiom 2 val. Tada dedu majonezo, lauro lapelių, viską sumaišau 4u.gif vėl uždengiu ir palaikau per naktį ir kitą dieną kepam, kartais palaikom ir ilgiau 4u.gif
Atsakyti
O kaip mielosios mamytes kepat zuvyte. Cia perskaiciau visus pasisakymus, bet radau tik viena buda, viena forumiete rase kaip issikepti lasisos. o as sis savaitgali planauoju savo gimse atsvesti gamtoje. noriu kad patartumete kaip iskepti karsi.Busiu visoms padejusioms dekinga rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vydeli @ 2006 06 12, 12:59)
O kaip mielosios mamytes kepat zuvyte. Cia perskaiciau visus pasisakymus, bet radau tik viena buda, viena forumiete rase kaip issikepti lasisos. o as sis savaitgali planauoju savo gimse atsvesti gamtoje. noriu kad patartumete kaip iskepti karsi.Busiu visoms padejusioms dekinga rolleyes.gif  4u.gif


na karsio niekada nekepiau... bet kepem upetakius (viduriai isdarineti, bet su galvom)... pamrinuoji su zuvies prieskoniais, dedu kalendros (nesmulkintos), citrinos sulciu ir palaikau diena, po to arba kepam ant tokiu is folijos padarytu ploksteliu (nezinau, kaip apibudinti) arba gali vinioti i folija ir kepti. Mums labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 12, 18:48)
na karsio niekada nekepiau... bet kepem upetakius (viduriai isdarineti, bet su galvom)... pamrinuoji su zuvies prieskoniais, dedu kalendros (nesmulkintos), citrinos sulciu ir palaikau diena, po to arba kepam ant tokiu is folijos padarytu ploksteliu (nezinau, kaip apibudinti) arba gali vinioti i folija ir kepti. Mums labai skanu  thumbup.gif



O kaip manai, as galvoju pamarinuosiu kaip ir tu rasei ax.gif , ir pries kepant ant zariju jas sussuksiu i folga storai. kazi ar gerai padarysiu g.gif , patark blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vydeli @ 2006 06 13, 08:26)
O kaip manai, as galvoju pamarinuosiu kaip ir tu rasei ax.gif , ir pries kepant  ant zariju jas sussuksiu i folga storai. kazi ar gerai padarysiu g.gif , patark blush2.gif


manau, kad turetu iseiti puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip marinuoti su mineraliniu vandeniu,kaip ten su proporcijomis?
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2006 05 17, 17:44)
As marinavau su pirktiniu, kazkokiu santa Marios  doh.gif  Nelabai patiko  schmoll.gif

Mes paskutiniu metu perkame tik Santa Marios marinatus. Nu tiesiog fantastiški jie thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės. Lydekai , karpiui ir kt. labai tinka marinavimui majonezas su česnaku(į majonezą įspauskite triputį česnako) įtrinti žuvį prieskoniais ir majonezu su česnaku.... thumbup.gif kepti įvyniojus į foliją ant grotelių arba tiesiog žarijose. Patarčiau žarijose pavartant , iškepa greitai . Jei žuvis didelė pjaustykit gabaliukais, kepant visą žuvį galima įdėti į jos vidų parūkytos šoninės ar paprasčiausiai svogūnų , morkų . Patikėkite labai skanu. Skanaus Jums essen.gif
Atsakyti
Esu be galo dėkinga už šašlykų marinavimo su mineraliniu vandeniu. Jau kokie geri šašlykai išėjo... negalėjom atsivalgyt.
jau žinau ką veiksim kitą savaitgalį....

P.S. Mineralinis "Darida" gazuotas. Tiesiog apipyliau mėsytę, kad apsemtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 20 birželio 2006 - 02:21