Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vištienos salotos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Užkandžiai ir sriubos
Pages: 1, 2, 3, 4
monagg
Amerikietiskos salotos su vistiena smile.gif smile.gif
Taigi:
Apkepti vistienos krutinele (juostelemis)su prieskoniais (vistienai)
I lekste dedame priplesytu salotu lapu ant ju vistienos, ridikeliu griezineliais plonais, agurko juostelem, galima svogunu laisku truputi pasmulkintu, pomidoru pasmulkintu, paskrudintos duonos (kubeliais) ir ant virsaus pagal skoni pasigaminta majonezo-pomidoru padazo (kecupo) padaza...
Issimaisom kiekvienas sau kaip norim....
Tokio patiekalo uztenka priespieciams tikrai....o ypatingai jau pavasarejant... smile.gif

Beto paruosti paprasta ir labai greitai biggrin.gif
Cobre
Vakar dariau, iš visko ką turėjau:
pasmulkinau rūkytos vištos, kubeliais pomidoras, pekino kopūstas, paprika, marinuoti pievagrybiai, avokadas kubeliais. Užpyliau aliejaus, citrinos sulčių, druskos ir spausto česnako mišiniu. Į salotas viskas dedasi lygiomis dalimis, tik grybukų nepadauginti. Skanaus. Mano net sūnytis valgė smile.gif
minik
Prisiskaiciau cia jusu receptuku, net seile istiso wub.gif . Man labiausiai patinka salotos su vistiena, esu isragavusi daug skirtingu receptu, ir pastebejau, kad tos salotos, kuriose naudojami vaisiai (pvz. persikai, ananasai, obuoliai ir t.t.) man kazkaip nelabai. Visos kitos variacijos tinka biggrin.gif . Pati dabar skaitydama prisiminiau vienas mamos kazkada seniai gamintas salotas su rukyta vistiena, taigi dalinuosi siuo receptuku su jumis:

Rukytos vistos slaunele
Pekino kopustas
Pomidorai
Riebus fermentinis suris
Zali pievagrybiai (man jie vieninteliai kazkaip nelabai tiko, todel ju dazniausiai nededu)
Druska, pipirai, majonezas

Viskas supjaustoma kubeliais ir ismaisoma su prieskoniais ir majonezu. As daznai dar imetu zalio arba marinuoto agurkelio. Beje, mama megsta svelnesnius padazus, todel visuomet majoneza maiso lygiomis dalimis su grietine. Skanaus 4u.gif
RASALIU
salotos su vistienos kepenelėm

reikes

0,5kg. kepenėlių (vištienos )
1didelis poras
6-10 kiaušinių .
majonezo

kiaušiniai kietai virti , galima dėti vien tik apvalius trynius
nepjaustant, bet as dedu stambiai pjaustyta visa kiausinį .
kepenėles nuplikinti karštu vandeniu , volioti į krakmolą ir kepti ant
silpnos liepsnos.
pora supjaustyti griežinėliais
dedam kepenėles , pora , kiausinius ant viršaus majonezo .galima dar
svogunu laisku ir krapų cia jau skonio reikalas .
gabrieliux
sveikutes, neseniai bandziau daryt tokias salotas: vistiena, graikiniai riesutai ir vynuoges,majonezas thumbup.gif , labai idomios kitoks skonis ax.gif
rika3
sveikos,man ir mano sveciams skaniausios tokios salotos;vistiena,konservuoti ananasai ir persikai,fermentinis suris,majonezas ir graikiniai riesutai
Raile
Labai skanios, gal jau kas ir gaminat..

Rukyta vistiena
Konservuoti ananasai
Marinuoti pievagrybiai (renkuosi Kedainiu konservu fabriko)
Svieziai paraugti agurkeliai
Krapai
Majonezas
Proporcijos nesvarbu, dedu tiek, kiek tuo metu turiu produktu..Labai skanu biggrin.gif biggrin.gif
*Jolacka*
QUOTE(bad_cat @ 2007 12 11, 20:25)
gal kas zinot kaip pagamint VISTIENOS SALOTAS SU VYNUOGEM? buna RIMI parduotuvese (gal ir Maximoje yra, neziurejau). i sudeti ieina mazi pomidorai, graikiniai riesutai, ryziai, vynuoges, vistiena. kas dar? ir su kuo maisyt??? labai jau skanios wub.gif
*

na vienas salotas esu gaminusi tokias:
Sudetis: Kiniškos salotos, kepta vištienos file, salierai, obuoliai, vynuogės, saulėgrąžos (truputį pakepinu), grietinės padažas.

o kitos salotos, i kurias dejau vynuogiu, tai:
Sudetis: Salotų lapai, kiniškos salotos, vynuogės, paprika, kepta vištienos file, majonezo-česnakų padažas. Tinka valgyti su bandele, uztepus česnakinio sviesto.
gal kam patiks, pabandykit smile.gif skanaus!!!

Papildyta:
dar vieną salotų receptuką įdedu:

Vištienos salotos su vynuogėm
Sudetis: Salotų lapai, pomidorai, agurkai, vynuogės, saldžiosios paprikos, kepta vištienos filė
zingrida
aciu 4u.gif
brashke77
cia mano saloto bus tikrai i tema smile.gif
(labai skanios salotos su vistiena)
SALOTOS "KRISTINA"
Gabalelis keptos vistienos
virtu ryziu
0,5 obuolio
poras
paprika
druska,pipirai
majonezas (naudojau "Natura")

Vistiena supjaustyti smulkiai, susmulkinti darzoves ir obuoli, viska sumaisyti su majonezu, druska ir pipirais. Obuolio ir paprikos dejau tik tiek, kad butu siek tiek kvapo ir skonio- ne per daug.
Tikrai buvo labai skanu!

user posted image
*

[/quote]
Bjauriuke
QUOTE(pinkee @ 2008 01 03, 22:32)
Anksčiau buvo Čili picerijoj tokios (dabar jau nebėra tai gaminu namie) :

Virta vištienos krūtinėlė
Pekino kopūstas
Marinuotas agurkas
Pomidoras
Obuolys
Raudona paprika
Virtas kiaušinis

Viskas pjaustosi mažais gabaliukais ir maišosi su majonezu ir garstyčiom.
*

aciu aciu aciu 4u.gif sitos mano buvo megstamiausios... ir iseme is meniu jau seniai...
tik uzpilo man norisi kazkoks te su garstyciom eina (lyg ir da medus su citrynka ieina)....
daivaP
mūsų šeimos pačios skaniausios salotos thumbup.gif

rūkyta vištiena
konservuoti ananasai
mandarinai
pomidorai
majonezas
druskos pagal skonį,nors ne visada jos dedu

vakar kaip tik buvau padariusi,skanu ax.gif
Emmy
Mano mylimiausios, trakuose nužiūrėjau:

Kepta vištiena
Avokadas
Vynuogės
Apelsinas (man patinka saldus)

padažas grietinėlės kažkoks bet kadangi nežinau koks tai valgau be jo blush2.gif
Matti
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 12:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

labai skanu. tikrai smile.gif
Idda
Sveikos,

vienoj kavinej valgiau labai skanias vistienos salotas su vaisiais ir dar buvo padaziukas toks gelsvai zalias, jauci su kariu ax.gif

gal kas recepruka netycia zinote? essen.gif
markurpoviesiene
[pabandziau labai skanu liuxs smile.gif biggrin.gif
markurpoviesiene
pabandziau labai skanu
baida
man labai patinka tokios aisbergo salota, smulkiai pjaustytas pomidoras, zalias agurkas, kukuruzai, kepta vistienos krutinele. Viska supjaustom idedam druskytes, pipiriuko, majonezo viska ismaisome ir valgome
Nerytė
Šiltos vištienos salotos

user posted image

Receptas cia
Sati
Rukyta vistienos slauleles mesyte supjaustyta kubeliais,
Salieru stiebai,
Saldziarugstis obuolys supjaustytas kubeliais
ir majonezas
Skanaus 4u.gif

ELWOOD
Rukyta vistos slaunele nukaulinam ir supjaustom gabaliukais, sutarkuojam fermentini suri per burokine tarka, pomidorus supjaustom gabliukaiis ir viska su majonezu, labai skanu ir sotu smile.gif
Nerytė
Vištienos - ryžių salotos

user posted image

RECEPTAS ČIA
regna
4u.gif Neryte 4u.gif -salotėlės nuostabios 4u.gif ,daugiau nėra žodžių 4u.gif išsakyti,dėl tavo sugebėjimų 4u.gif
Tavo patiekalai 4u.gif -ne tik skanūs 4u.gif ,bet ir pats pateikimas yra labai jau kerinčiai pateikti. 4u.gif
Esu ne vieną išbandži .
Nerytė
QUOTE(regna @ 2009 04 02, 20:37)
4u.gif Neryte 4u.gif -salotėlės nuostabios 4u.gif ,daugiau nėra žodžių 4u.gif išsakyti,dėl tavo sugebėjimų 4u.gif
Tavo patiekalai 4u.gif -ne tik skanūs 4u.gif ,bet ir pats pateikimas yra labai jau kerinčiai pateikti. 4u.gif
Esu ne vieną išbandži .
*

wub.gif Aciu, malonu isgirsti tiek daug maloniu zodziu
mmartaa
labai skaniai skamba,na ir atrodo thumbup.gif As ir gaminu neblogas ,galit pameginti,pekino salota,vistiena(kepta,virta,rukyta)kokia tik turit,ananasas konservuotas,skrudintos saulegrazos,majonezas,porai gali buti,bet mes labiau be ju megstam,pipirai,druska. wink.gif
astaria
ELEMENTARIOS vistienos salotos

vistos slaunele rukyta
pekino salotos
majonezas

slaunele nukaulinam ir supjaustom gabaliukais, salotas pasmulkinam, sumaisom su majonezu. Valgom su batonu ir staigiai, nes ilgiau pastovejus praskysta ir nelieka traskumo.
nerealiai skanu ir labai paprasta.
r.r
tokios visos kuribingos. is ties skaniai skamba.
Aš prisikaičiau ir pagalvojau, kad turiu višt.ktūtinėlę ir galėčiau pasigaminti, bet vis kokio ingridiento trūko.
gavosi salotos "Improvizacija" wub.gif
Žalias agurkas, pomidoras, svogūnai, sūris (koks tuo metu yra), kepta vistiena.
viską kubeliais supjaustai užpili truputi citrinos,truputi aliejau ir prieskoniu.
ir zinokit neblogai biggrin.gif
suntea7
QUOTE(r.r @ 2009 06 17, 18:29)
tokios visos kuribingos. is ties skaniai skamba.
Aš prisikaičiau ir pagalvojau, kad turiu višt.ktūtinėlę ir galėčiau pasigaminti, bet vis kokio ingridiento trūko.
gavosi salotos "Improvizacija"  wub.gif
Žalias agurkas, pomidoras, svogūnai, sūris (koks tuo metu yra), kepta vistiena.
viską kubeliais supjaustai užpili truputi citrinos,truputi aliejau ir prieskoniu.
ir zinokit neblogai  biggrin.gif
*

tikiu drinks_cheers.gif gi visi ingredientai skanus, tai kodel gi turetu buti blogas derinys mirksiukas.gif maisto gamyboj improvizacija duoda kartais neitiketinu rezultatu, gi taip ir gimsta kulinariniai sedevrai bigsmile.gif
mamulka10

Vistienu salotas visada pagardinu kariu prieskoniais thumbup.gif

erikiuxxx
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 11:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

reiks pabandyti bigsmile.gif
o as darau panasias,viskas tas pats,tik vietoj pekino dedu spalvotu saldziu papriku,ir vistos jokiu budu nekepti schmoll.gif tik virta krutinele mirksiukas.gif ,o i majoneza bet nebutina ,imaisau saldzios gretineles,salotos super skanios,socios,ir graziai atrodo thumbup.gif
pupune
Šią savaitę ką turėjau tą sudėjau į salotas, bet labai skanios gavosi:

ryžiai, virta vištos krūtinėlė, avokadas, nemažai šviežio agurkėlio, krapai ir majonezas. Manau dar tiktų ir kiaušinis.

Paprastos, bet sočios ir gaivios thumbup.gif
buu
As dar viena receptuka parasysiu (gal kas jau rase) smile.gif

Rukyta vieštiena (supjaustom kubeliais)
Džiovintos slyvos ( irgi supjaustom)
Morkos (sutarkuojam per burokine tarka)
Majonezas (As naudoju tik Helmans)

Visus ingridientus sumaisom ir .... skanaus essen.gif
Eimy
Labai mėgstu salotas su vištiena wub.gif

Darau tokias:

1. Pekino kopūstas;
2. pomidorai;
3. vištienos krūtinėlė kepta arba rūkyta;
4. ananasai;
5. sūrio lazdelės;
6. majonezas.

Viską supjaustome, paskaniname prieskoniais ir išmaišome su majonezu... tikrai labai skanu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Hottea
Kokia skani tema thumbup.gif

As darau tokias (nors sudetis kaip pas dauguma ziuriu) :

rukyta vistienos slaunele;
pakepinti batono gabaliukai (alyvuogiu aliejuje);
kinietiskas kopustas;
pomidoras;
6-8 karnisonai;
fermentinio surio (supjaustai mazais gabaliukais );
melynasis svogunas;
ispaudziu cesnako;
pipirai;
krapai;
"vegetos" truputi;
viska sumaisau "daumantu" majonezu.

Kiekis pagal skoni essen.gif
čikuraku
mano vistytes salotos

virta vistyte, dazniausia krutinele
virti ryziai
konservuoti ananasai
virtos tamsios pupeles, tamsios del spalvu tik,
raudonas svogunas
majonezas dazniausia melynas hellmans
juod pipirai ir svarbiausias elementas skystas prieskonis, kur buna rudam buteliuke, przyprawa w plynie winiary buna, knor ir pan. sriuboms, mesai zuviai, salotoms. daug daug daug, salotos buna labai skanios ir norisi nuo to druskos pertekliaus dardardar...
Citrusinė
Mano mėgstamos salotos: Apkepinti vištienos gabaliukai + kopūstas + pomidoras + majonezas smile.gif
regna
QUOTE(Citrusinė @ 2009 11 08, 21:45)
Mano mėgstamos salotos: Apkepinti vištienos gabaliukai + kopūstas + pomidoras + majonezas smile.gif
*

Citrusine,ydomios salotos,bet ....prieskonių nenaudoji?
Nut*
Labiausiai man patinka sluoksniuotos- vištiena(rūkyta,kepta)+majonezas+vynuogės(perpjautos per pusę)
Gitulia_Fai
Pekino kopustas, konservuoti ananasai gabaliukais, kepta vistos krutinele (pries kepant pabarstyti vistienos prieskoniais), Helmans majonezas. Skanaus 4u.gif
Mullan
Pasisemiau is jusu ideju thumbup.gif
Na, o as padariau tokias salotas ir labai patiko thumbup.gif
Kalafijoras
Poras
Agurkas
Koncervuoti kukuruzai
Vistiena
Padazui majonezas ir garstycios

Skanaus mirksiukas.gif
OlgaP
Skaniausios salotos pasaulyje!
Juos yra slonksniuotos.
I lekste deti sia tvarka:
Pekino kopustas
svž. agurkas
avokadas
kepta vistiena(file)
krapai
graikiniai riesutai
Uzpilti ant virsaus padaza:
majonezas helmans arba kedainiu be konserv. sumaišyti su natur.jogurtu per puse ir
kario prieskoniai. Viska suplakti.
Uzpilti ant salotu, po to isdelioti violetines vinoges perpjautas perpuse be kauliuku.
Tiesiog super!!!!!!!!!!!!!!!
SKANAUS!
Lithium
Virti makaronai, rūkyta vištiena, kukurūzai, pomidoras ir agurkas ir sumaišyti su majonezu essen.gif
Redazi
"Stiklių salotos" : rūkyta vištiena, virtos morkos, šv. agurkas, fermentinis sūris,razinos ir majonezas. Labai skanu essen.gif
Nova
Mano neseniai atrastos vistienos salotos:

kepta vistiena
virti ryziai
dziovintos slyvos
zalias agurkas
konservuoti kukuruzai
majonezas
megstami prieskoniai

Labai skanios netradiciniu salotu megejams smile.gif
Rasmuze
QUOTE(regna @ 2009 11 08, 23:46)
Citrusine,ydomios salotos,bet ....prieskonių nenaudoji?
*

kiekviena gera seimininke zino ir taip ,kad norint patiekala paskaninti reikia prieskoniu. Tad manau nebutina kiekviena kart rasyt smile.gif)))))
astagreb
Noriu ir aš jums pasiūlyti skanių salotyčių su vištiena. Tai irgi iš serijos "Dedi ką turi". Kadangi po švenčių šaldytuvas buvo pilnas likučių, teko sugalvot, kaip juo panaudot.Taigi...

Sluoksniuotos vištienos salotos

Reikės:
keptos vištienos krūtinėlės,
kelių pomidorų,
kelių obuolių,
4 virtų kiaušinių,
poro,
fermentinio sūrio gabaliuko, majonezo.

Viską supjaustome gabaliukais ir susluoksniuojam su majonezu.
Skanaus! biggrin.gif
<MILANA>
Kiek skaniu salocikiu cia thumbup.gif
Ir as savo gamyba parasysiu ax.gif

O as darau stai taip mirksiukas.gif
Salotos icebergo
Vistos krutineles virtos
Pomidorukai mazi, supjaustau. Su jeis man skaniau.
Surio permezano,galima koks jum patinka ,as kaip koki turu dedu.Per sventes dejau dzugo surio ,uosvei atveze is lt ,jiems tos slocikes labai labai thumbup.gif
Dar kartais uzdedu paskrudintu duonos gabaleliu,ju yra pirkti jie jau ten supaskanimais.
Ir mojonezas ,viSka ismaisau ir nam nam rolleyes.gif
Bet tik ta diena skanu ,sekancia jau nebelabai 4u.gif Tad gaminu tik itek kiek suvalgysime.
Abejoklė
Virta vietienos krutinele
Pekino kopustas
Marinuoti agurkeliai
Virti kiausiniai
Obuolys
Raudona paprika
Na ir druskos, pipiru pagal skoni, bei majonezo 4u.gif
Giedroji
Rukyta vistienos krutinele
pekino kopustas
ananasai
kepintos saulegrazos
majonezas
sveciai labai isgyre smile.gif
neringute22
makaronai (tubeles)
vistiena
marinuoti agurkeliai
provansalio majonezas
italiski prieskoniai (galima ir be ju, tik druska)
Vistiena isverdame, apkepame ir supjaustome plonomis juostelemis. isverdame makaronus, sumaisome su vistiena, majonezu, agurkais supjaustytais juostelemis ir prieskoniais.
labai skanios ir socios salotos. paragavau tokiu salotu kavineje, tai tiksliuproporciju nezinau. skanaus ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.