Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos salotos

gal kas zinot kaip pagamint VISTIENOS SALOTAS SU VYNUOGEM? buna RIMI parduotuvese (gal ir Maximoje yra, neziurejau). i sudeti ieina mazi pomidorai, graikiniai riesutai, ryziai, vynuoges, vistiena. kas dar? ir su kuo maisyt??? labai jau skanios wub.gif
Atsakyti
negi nieks nezino?sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 12 11, 20:25)
gal kas zinot kaip pagamint VISTIENOS SALOTAS SU VYNUOGEM? buna RIMI parduotuvese (gal ir Maximoje yra, neziurejau). i sudeti ieina mazi pomidorai, graikiniai riesutai, ryziai, vynuoges, vistiena. kas dar? ir su kuo maisyt??? labai jau skanios wub.gif

Skamba skaniai - reikės pabandyt smile.gif
Atsakyti
As irgi tokias sugalvojau, bet va tikslaus kieko nezinau... dedu visad pagal save kaip man sauna i galva, bet skonis tas pats gaunasi...

Taigi, mano studentiskos salotos-mišrainyte su vistiena:

Ingridientai: ryziai, vistiena kepta arba rukuta (gali buti ir krutinele ir slaunele), suris (paprastas fermentinis), agurkas (sviezias smile.gif ), majonezas su krapais ir prieskoniai: ryziams ir salotoms.

O paruosimas tai paprastas. sumaisyti viska... uztat skonis drinks_cheers.gif

Manau cia galima prifantazuoti ir kitokiu dalikeliu prideti....
Atsakyti
Bandysiu daryti pagal si recepta 4u.gif :
Vištienos salotos
viena vištienos krūtinėlė
du pomidorai
raugintas agurkas
salotų gūžė
pora virtų bulvių su lupena
pora virtų kiaušinių
pusė didelio švž. agurko
balto vyno acto
aliejaus
santa marios vištienos prieskonių
druskos
pipirų
žiupsnelis kmynų
pora šaukštų majonezo
Salotų lapus supjaustome (produktus dėsime sluoksniais), dedame pjaustytus juostelėmis agurkus, skiltelėmis pjaustytus pomidorus ir kiaušinius (iš išorės pakaitomis), viduje virtas nuluptas bulves (pjaustyti juostelėmis) ant viršaus – apkeptą vištienos krūtinėlę su Santa Marios prieskoniais ir žiupsneliu kmynų (pjaustytą juostelėmis). Pilame balto vyno acto, aliejaus, druskos, pipirų padažą. Prieš teikiant ant stalo, užpilame porą šaukštų majonezo, ant viršaus pabarstome Santa Marios vištienos prieskonių
Atsakyti
Aš dedu virtą vištienos krūtinėlę gabaliukais, žalius pjaustytus pievagrybius, virtas šaldytas šparagines pupeles ir pekino salotą gabalais suplėšytą. Visaą užpilu majonezu. Labai skanu. 4u.gif
Atsakyti
Aš tai irgi turiu savo firmines - ir darbo mažai, ir skanu:

Virti ryžiai
Rūkyta arba kepta vištiena
Konservuotas ananasas
Graikiški riešutai
Majonezas

Vištiena susmulkinam kubeliais, ananasą perku jau gabaliukais, tai jo smulkinti nereikia, šiek tiek susmulkinu riešutus. Tada visus ingredientus sumaišau ir skanaus.
Tiesa, skanensnės jau kiek pastovėjusios. Jei ragauji iškart padarytas, tai ananasai duoda saldumą, bet jai po valandos, tai nuo majonezo ananasai įgauna rūgštelės ir skonis pasikeičia. biggrin.gif
Atsakyti
o man visos skanios misraines su vistiena kiek teko ragauti, thumbup.gif drinks_cheers.gif ir dauguma cia isvardintu tokie kaip mano recepteliai, ir as taip darau, pirstukus aplaizau drinks_cheers.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leonel @ 2006 09 03, 20:49)
As gaminu is keptos vistienos file, Pekino kopustu arba salotu, zaliuju vynuogiu be kauliuku, karnisonu, obuolio, pievagrybiu, pomidoru, agurku, raudonojo svoguno, konservuotu ananasu (nebutinai) ir majonezo. Viska supjaustau, sudedu i didele lekste, apipilu majonezu, pabarstau graikiskais riesutais. Labai skanu, gaivu ir lengva!.. smile.gif

Ačiū už receptuką, atrodo labai skanu. Tik kas tas karnišonas? Ar būtina jį naudoti?
Atsakyti
QUOTE(jusumarykay @ 2007 12 30, 16:27)
Ačiū už receptuką, atrodo labai skanu. Tik kas tas karnišonas? Ar būtina jį naudoti?

Karnišonai - maži marinuoti agurkėliai.
Atsakyti
Anksčiau buvo Čili picerijoj tokios (dabar jau nebėra tai gaminu namie) :

Virta vištienos krūtinėlė
Pekino kopūstas
Marinuotas agurkas
Pomidoras
Obuolys
Raudona paprika
Virtas kiaušinis

Viskas pjaustosi mažais gabaliukais ir maišosi su majonezu ir garstyčiom.
Atsakyti
pas teta per sventes valgau labai fainas vistienos salotas, pati jas darau Kaledoms:

pakepinta vistienos krutinele (gali buti ir ne vien krutinele)
konservuoti persikai
dziovintos slyvos
dziovinti abrikosai
kepintos saulegrazos
graikiniai riesutai
majonezas (dedu helmans melyna)

Apsivalgymas, kaip skanu!
essen.gif
Atsakyti