Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos salotos

man tai pacios skaniausios salotos, vistu krutinele kepinta gabaliukais, truputi konservuotu ananasu ir persiku, graikiniu riesutu pakepintu ir sumaisyti su majonezu (kazkodel su siomis salotmis labiausiai tinka Helmans tamsiai melynas)
Atsakyti
Mambo picerijoj valgiau skanias salotas is vistienos:salotos,rukytos vistienos gabaliukai, koncervuoto ananaso gabaliukai,petrazoles,majonezas. wub.gif Man labai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
as megstu "Vaidoto"salotas smile.gif vistos krutinele kepinta gabaliukais,batona supjaustau kubeliais ir idedu i orkaite,kad apsrustu(paskuj juos naudosiu saltus),alyvuoges griezineliais supjaustau,paprika,pomidora,olandiska suri smulkiais kubeliais,majonezas ir prieskoniai thumbup.gif tik patariu iskart wisos misraines nemaisyti,tik tiek kiek suwalgysit,nes batonas isbrinksta nuo majonezo tai ilgai pastowejus skonis nebe tas buna,reik,kad butu trasku lotuliukas.gif nerealiai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
megstu pamodifikuoti kaviniu receptus blush2.gif :
1"Meksikietiskos" salotos (patobulintas variantas, kazkada buves Cili picerijoje):
kepti/virti vistienos file gabaliukai sumaisomi su pirktiniu Guacamole padazu ir obuolio kubeliais - vienas sluoksnis. ant virsaus sluoksnis plesytu aisbergo salotu, papuosimui - per puse perpjauti vysniniai pomidoriukai
2 praeitais metais vasara Delano siule salotas su kepta vistienos file:
salotu lapai (dedu tas pacias aisbergo, jos mano megstamiausios), kepti vistienos file gabaliukai, uzpilta Citrinu padazu (gatavas is parduotuves), pabarstyta kepintom saulegrazom ir granatu seklom
Atsakyti
TURIU LABAI SKANIAS IR LENGVAS VASARISKAS SALOTAS .KURIAS GAMINU DABAR VOS NE KAS DIEN .KOL DAR YRA SEZONAS ZALIU SALOTU smile.gif
TAI STAI KA DEDU :
VISTIENOS KRUTINELE (KURIA PAKEPINU ,NORS GALIMA IR ISVIRT)
ZALIU AGURKU PORA PJAUSTYTU SIAUDELIAIS,
KRABU LAZDELES - RENKUOSI VICI ,MAN JOS SKANIAUSIOS
ANANASU KONCERVUOTI (KADANGI JIE GRIEZINELIAIS YRA SUPJAUSTYTI ,TAI AS TIK PASMULKINU JUOS )
ARBA VIETOJ ANANASO PERSIKU PUSELES .TAIP PAT SUPJAUSTAU SMULKIAI
REKOMENDUOCIAU RINKTIS VIENA AR KITA .KAI ABU DEDI ,PER DAUG KAZKAIP JAU GADINA VISA REIKALA g.gif
PAKEPINU SAUJELE SAULEGRAZU UZPILU
IR ZINOMA SALOTU LAPAI .SUPJAUSTAU GUZELE VIENA NORMALAUS DYDZIO
VOS NEUZMIRSAU PAGRINDINIO DALYKO T.Y PADAZIUKO doh.gif
TAIGI JI PERKU MAXIMOJ ,VADINAS O'LACY YOGURT .JIS YRA JOGURTO TIPO IR YRA PAKANKAMAI LIESAS .KAINA GALIU PARASYT 3.99 ,KAD BUTU LENGVIAU SURAST (IESKOKITE PRIESKONIU SKYRELYJE)
KAS NETINGIT LABAI TINKA PASKRUDINTA BALTA FORM DUONA ORKAITEN PASAUT KELETA MINUCIU PASKRUDINT ,PRIES TAI SUPJAUSTYT KUBELIAIS .IR ANT VIRSAUS APIBARSYT SALOTAS
SITAS SALOTAS PAGAMINAU PATI ,TOBULINDAMA KAS KART .IR TIKRAI VISIEM LABAI PATINKA ax.gif TAIGI ISBANDYKIT IR JUS mirksiukas.gif
Atsakyti
Va tokios labai labai skanios, pas mane darbe tokias gamina wub.gif

Reikia salotu arba pekino kopusto, bet traskios salotos geriau, tada pjaustytu papriku, agurko, raudono svoguno arba laisku (priklausomai nuo sezono biggrin.gif ) tada to kubeliais pakepto batono bei kepintu lazdyno riesutu, pastaruju dvieju galima ir nedeti jei nemegstat ilgiau salotu kramtyti biggrin.gif Rukutos vistienos (as neisranki dedu bet kokia) Ir viska uzpilti vyno acto ir alyvu aliejaus misiniu, nu taip mazdaug 1:4 Daugiau aliejaus thumbup.gif

Skanaus essen.gif
Papildyta:
QUOTE(zajka @ 2006 09 07, 12:56)
Mano firminis receptas: rukyta vištiena, agurkai, avokadas, majonezas, kartą dar paprikos įdėjau bet jinai biški nuslopina kitų daržovių skonį.

Gal kuri žinote Cezario salotų su vieštiena receptą? essen.gif



Siaip paprasciausias budas, tai nusipirkti to cezario salotu padazo (ir busi tikra, kad tikrai pavyks blush2.gif ), tada deti tu keptu batono gabaleliu, parmezano surio bei keptos vistienos (gali buti ir rukyta) ir viska ismaisyti ax.gif
Atsakyti
Mano receptas butu- rukyta vista, ryziai ,virtos morkos, zirneliai, maisoma su majonezu.. 4u.gif
Atsakyti
Neskaiciau visu puslapiu, gal kas nors parashe, bet shtai paprastas receptas:
Virta vishtiena, virtos morkos, zalias agurkas. Viska supjaustom mazais kubeliais, pabastom juodais pipirais, idedam zalumynu ir majonezo.
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2007 10 02, 08:12)
Mano receptas butu- rukyta vista, ryziai ,virtos morkos, zirneliai, maisoma su majonezu.. 4u.gif



Ir as tokias gaminu ax.gif labai labai skanu thumbup.gif tik as dar kartais dedu koncervuotu kukuruzu.
Atsakyti
Siulau tokias salotas : reikes rukytos vistienos,konservuotu ananasu,konservuotu kukuruzu,fermentinio surio,pjaustyto gabaliukais, ir majonezo.Viska sumaisyti.
Skanaus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man patinka avokadu salotos su vistiena:
pekino kopustas
rukyta arba kepta vistiena
avokadas
poras
obuolys
fermentinis suris
hellmants majonezas


Skanaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 10:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Atrodo skaniai rolleyes.gif O kokie prieskoniai čia tinka unsure.gif
Atsakyti