Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

O gal dovanos gavejui smile.gif patinka keraminiai gaminiai? Mano zmonai tai labai thumbup.gif . Todel gimtadienio proga draugai padovanojo vaza-gele is cia. Tai atsidziaugt negalejo. Dar paskui ir as gavau raudona vaza-zuvi. Tai dar turim ir aromatine zvakide tu paciu zmoniu gamybos tongue.gif . Lietuvoje gamina, nereik del kokybes pergyvent. Ne Kinija kokia tai. Ir dizaino poziuriu labai grazus gaminiai. Originalus tokie. Zodziu mums labai patiko. Gal ir dar kam nors patiks.

Atsiprasau uz reklama. Bet gal kam dings galvos skausmas kokia dovana rinktis g.gif .
Atsakyti
aš tai esu jau dovanojus, ir dabar planuoju vėl padovanot dovanėlę. kažkaip pilnametystės proga normaliai...

buvo:
į stiklainį (3 litrų) trečdalį pripyliau smėlio ir įdėjo alaus butelį, kandoną ir centų. Stiklainį užvakavau (na su geležiniu dangteliu) ir dar laikraščiu apklijavau.

dabar planuoju:
į stiklainį pridėti jūros pustos burbuliukų (na putolplastas vadinas kitaip, baltas toks), nes smėlio neturiu. Įdėt alaus butelį, kandoną ir vokelį (nes čia jau prasigyvenom smile.gif ). ir turbūt užteks tik uždaryti plastmasiniu dangteliu smile.gif

esmė, kad pilnametystės proga jau gali gert ir mėgautis suaugusiųjų malonumais..
Atsakyti
sveikutes, mamytes ir gal but mamiciukai 4u.gif
turiu bedele, zinau, kad cia yra labai daug kuribingu duseliu, mirksiukas.gif kurios man galetu padet. neperseniausiai grizau is uzsienio, nes arteja mano sesutes jubiliejus, sugalvojau jai parengti staigmenele, pakviesti jos draugus,muzikantas ,vila, pirtele, viskas liuks, tik deja, nezinau kaip visa ta veiksma pradet, sakau,gal atsirastu protingu galveliu, kurios pasiulytu kokiu zaidimu, scenariju ar kazko panasaus, nes nenoriu, kad ta svente butu eilinis pasedejimas prie stalo ir snapsiuko pagerimas.
prasau, padekit verysad.gif
Atsakyti
o tu pabandyk cia http://www.supermama...?...66603&st=84
ir cia dar pabandyk
http://www.supermama...showtopic=59238
Atsakyti
Sveikutės, norėčiau patarimo. Ka galima butų sugalvoti savo vedėjos gimtadieniui. Joks ne jubiliejus, bet LABAI šauni vedėja ir norisi tarsi ir padėkoti, kad tokia gera ir gražiai pasveikinti. Liko tik kelios dienos ir nieko nesugalvoju... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2008 02 07, 13:32)
Sveikutės, norėčiau patarimo. Ka galima butų sugalvoti savo vedėjos gimtadieniui. Joks ne jubiliejus, bet LABAI šauni vedėja ir norisi tarsi ir padėkoti, kad tokia gera ir gražiai pasveikinti. Liko tik kelios dienos ir nieko nesugalvoju... blush2.gif

pabandyk koky berniuka su puokste nusiusti biggrin.gif
Atsakyti
Originalu, bet nemanau, kad mane teisingai suprastų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Be to pas mus darbuotojai jau įpusėję amžių biggrin.gif
Atsakyti
Prasau patarkit ka galima butu tokio orginalaus ir saunaus sugalvoti 30-cio proga draugei? Ji supranta ivairius juokelius, tad galite siulyti bet ka,bet noreciau,kad dovana ar dalis jos liktu jai prisiminimas,gal kazka isgraviruoti,bet noriu ka nors orginalaus,bet nesugalvoju ka ir kaip:oh
Atsakyti
QUOTE(gilegi @ 2007 10 29, 18:29)
sveikos mergytes, prisiminiau ir as viena originalia dovanele smile.gif . kazkada sveikinom vyro seseri, jos vardas Inga, tai nupirkom 4 daiktus kurie prasideda vardo raidemis. pirkom I- irisiniu saldainiu, N- "nutelos"puslitriuka, G- giros buteliuka, A- alaus pora buteliu. viska supakavom i atskiras dezutes, sudejom viena ant kitos pagal eiliskuma, kad gautusi vardas. kai ispakavo dovaneles, tai dar gavo uzduoti sugalvoti, kuo tie daiktai susije vienas su kitu.zodziu, jubiliate buvo tikrai nustebusi ir dekojo uz originalia dovana. 4u.gif

Faina ir orginali dovanele,gal man tiktu 30-cio proga ar nelabai? g.gif
Bet noreciau kazkaip susieti tas raides su 30,bet labai jau daug ju gausis biggrin.gif
Atsakyti
na manau neblogai deja, na cia gal ne jubiliejam tiktu na pvz . isinuomuoji mikriuka su vairuotoju. na ir pasiziuri idomesne kokia kelione,na cia tarkim gimtadienis ant ratu. na su chebbra turistauji. na as daleiskim labai noreciau nu vaziuoti nakty i moletu observatorija. manau toks idomesnis gimtadienis butu. biggrin.gif
Atsakyti
dar galima va pasidaryti taip na cia kaip dovana tarkim yra toks kubilas su priekaba atveza ir pastato belekokioje vietoje , malkomis nereikia rupintis duoda savo.va vandeny tai teks is kazkur gabenti ar gasirine samdyti ar taip vestis naiaksu jei prie kokio telkinio tai normaliai. taip svenciau savo gimciuka si savaitgali isinuomavom kubila. vis siokia tokia pramoga, patiko jega- ir buvo -10 temperaturos lindom su maudimkem i ta kubila. paskui kitadiena buvo visiems kai pramoga cipakus virti oja upriszvengem samgu buvo. thumbup.gif
www.kubiliukas.lt atrodo toks internetinis puslapis.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 19, 15:25)
dar galima va pasidaryti taip na cia kaip dovana tarkim yra toks kubilas su priekaba atveza ir pastato belekokioje vietoje , malkomis nereikia rupintis duoda savo.va vandeny tai teks is kazkur gabenti ar gasirine samdyti ar taip vestis naiaksu jei prie kokio telkinio tai normaliai. taip svenciau savo gimciuka si savaitgali isinuomavom kubila.  vis siokia  tokia pramoga,  patiko jega- ir buvo -10 temperaturos lindom su maudimkem i ta kubila. paskui kitadiena buvo visiems kai pramoga cipakus virti oja upriszvengem samgu buvo.  thumbup.gif
www.kubiliukas.lt atrodo toks internetinis puslapis.
user posted image


Oi fainai atrodo lotuliukas.gif
Tik aš norėčiau būti tam kubile, o ne šalia jo rolleyes.gif
Oi kaip seniai mėgavausi tokiais malonumais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanrea: 19 vasario 2008 - 19:55