Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

Esu pakavusi dovana i didziule deze maza dovanyte, pilna polesterolo burbuliuku, taip pat esu pakavusi i laikrasti ir pan smile.gif
priklauso nuo to kokiam zmogui ta dovana dovanojama
Atsakyti
Man įpakavimas, tuose tradiciniuose blizgančiuose parduotuvėse parduodamuose maišeliuose doh.gif pati mėgstu, kaip nors kitaip įpakuoti, žinoma, tai priklauso ir nuo žmogaus, kuriam dovanosi, ar įvertins, ar patiks... esu ir majonezo kibirėlyje, iš laikraščių padarytame maišelyje, šiaip visokiu detalių mėgstu prikabinėti, plunksnų, kriauklyčių, akmenukų...
Atsakyti
smagiai supakuot dovanas pats didziausias azartas visoje sventeje biggrin.gif
esu supakavusi draugei dovana i mazdaug centimetro storio sluoksni is laikrascio lotuliukas.gif klijavau po viena lapa negailedama lipnios juostos, ir kazkur dvi dienas tupejau prie tos dovaneles, ejau is tikro net is kaimynu laikrasciu skolintis.. bet ta "vargeli" atpirko drauges reakcija ir komentarai kol ji ta dovanele ispakavo lotuliukas.gif jau dovana buvo dzin, emociju uzteko ir taip lotuliukas.gif
dar eu dejus dovanele i televizoriaus deze. prikisau pilna popieriaus juosteliu (irgi darbe kaupem kokia pora savaiciu is to aparato ) ir dugne "paslepiau" dovanele bigsmile.gif
savo aukletojai mokykloje dovanojom tokia smagia siuksliu deze, aprasinejom ja visokiais " recycle bin" ir pan, pridejom popiergaliu visokiu a'le siuksles ir idejom auksine grandinele su perliuku. mintis buvo tokia jog ir tarp negeru dalyku, gyvenime visada buna ir perliuku, kuriuos reikia moketi atrast.. tuo metu ji buvo tokiam gyvenimo periode, kad ta dovana atrodo pataike tiesiai i desimtuka. per isleistuves ji dar karteli mums padekojo uz supratima.. smile.gif
pernai draugei gimtadienio dovana padariau tai ant ilgo lapo, kokiu 4 metru gal (suklijavau) israsiau visu grazius zodzius apie ja, visus pokstus uz kuriuos jai atleidau ir uz kuriuos dar turiu "atkersyti" biggrin.gif tai skaistydamos abi asarojom is juoko biggrin.gif
dar va prisiminiau, kazkur buvau isgirdus apie tokia dovana ir patys padarem draugui: murine plyta aprisom kaspinu ir pridejom prezervatyvu pakeli, su rasteliu, jog "tevyste sunkesne.." biggrin.gif aisku, tokia dovana dovanojant reikia gerai pazinoti zmogu, kad teisingai priimtu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bransha: 21 gruodžio 2007 - 14:26
QUOTE(Ratata @ 2007 12 19, 21:12)
Ipakavau dovana i pieno pakeli. Iteikimo ceremonijoj neatrodysiu kaip durnelis? Kaip reaguotumet gave tokiam stiliui dovanu ?

Man labai patiktų thumbup.gif bet čia nuo žmogaus priklauso... kaip kam...
O jei ne paslaptis, kas tam pieno pakely yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 12 21, 14:26)
Man labai patiktų  thumbup.gif  bet čia nuo žmogaus priklauso... kaip kam...
O jei ne paslaptis, kas tam pieno pakely yra?  ax.gif

darbo kolegoms,kuriu darbas ofisinis galite padovanoti po siukliadeze su uzrasu ''Labai svarbu'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aureja25 @ 2007 12 22, 12:00)
darbo kolegoms,kuriu darbas ofisinis galite padovanoti po siukliadeze su uzrasu ''Labai svarbu''  biggrin.gif



Liuks idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gisita @ 2007 12 19, 21:57)
Man įpakavimas, tuose tradiciniuose blizgančiuose parduotuvėse parduodamuose maišeliuose  doh.gif  pati mėgstu, kaip nors kitaip įpakuoti, žinoma, tai priklauso ir nuo žmogaus, kuriam dovanosi, ar įvertins, ar patiks... esu ir majonezo kibirėlyje, iš laikraščių padarytame maišelyje, šiaip visokiu detalių mėgstu prikabinėti, plunksnų, kriauklyčių, akmenukų...

Sakyčiau nebloga idėja g.gif reiks panaudot g.gif jei dovana nepatiks bent įpakavimas įspūdį paliks laugh.gif
Atsakyti
aš tai savo draugėms organizuoju gimtadienius ir vis kitoj vietoj. Draugė surašo, ką pakviesti, bet niekada nežino koks ir kur tas gimtadienis vyks. Surenkam pinigus, jai ta šventė nieko nekainuoja, ir pasilinksminam, ir nustebinam, ir dovaną padovanojam. Žodžiu, kai atvyksta, jai būna tikra šventė ir siurprizas. Kol kas draugėms gimtadieniai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Bet juk neidomu kiekviena gimtadieni organizuoti, ir drauges zino, kad jis bus suorganizuotas ir priranti prie to biggrin.gif
Man buvo draugai suorganizave gimtadienio svente, net nenutokiau, kaip nustebau.... blink.gif ir kaip smagu..
Kazkada organizavau draugui gimtadieni, pas ji pati namie biggrin.gif isivaizduojat? ir nieko nesuprato biggrin.gif sukvieciau draugus kuriu nesitikejo, is vaikystes geriausius draugus ir pan, buvo tooooks priblokstas smile.gif
Atsakyti
o as va i drauges gimtadieni varysiu. nupirkau sampo buteli apipurskiau, apkabinejau disko burbuliukais dar vietoj etiketes uzdejau fotke ten is disco laiku o kitoje puseje uzklijavau tosta. , paskui nupirkau 2 taloniukus truliko idejau i voka ir draugei sakysiu cia kelione apmoketa nuvykimas ir gryzimas. tau teks tik kelione isiringti. lotuliukas.gif . o oaskui dar nupirkau papuosalu dezute ir ten i jos vidu idejau
noreciau padovanoti tau visus pasaulio papuosalus bet deja tokiu galimybiu neturiu. lotuliukas.gif
Atsakyti
o cia tai fainiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2007 12 27, 12:54)
Bet juk neidomu kiekviena gimtadieni organizuoti, ir drauges zino, kad jis bus suorganizuotas ir priranti prie to biggrin.gif
Man buvo draugai suorganizave gimtadienio svente, net nenutokiau, kaip nustebau.... blink.gif  ir kaip smagu..
Kazkada organizavau draugui gimtadieni, pas ji pati namie  biggrin.gif  isivaizduojat? ir nieko nesuprato biggrin.gif sukvieciau draugus kuriu nesitikejo, is vaikystes geriausius draugus ir pan, buvo tooooks priblokstas smile.gif


bet įsivaizduok, kad tu superki viską, suruoši, rezervuoji, išleidi krūvą pinigų, o čia še tau trejos devynerios - siurprizas, draugai suorganizavo viską ir tavo pastangos nuėjo vėjais...Taigi, manau, kad siurprizas vis tiek išlieka ir visos draugės labai buvo patenkintos, kad rūpintis niekuo nereikėjo, ir linksma buvo 4u.gif
Atsakyti