Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(Renatulyte @ 2008 10 09, 19:05)
o as praeitais metais su botoxu kaktos raukslele "naikinau". Efektas gal ir nieo. Ta raukslele nedingsta, bt tiesiog negileja. Tai tesesi 6-7men. Beje, jokio kaukes efekto  rolleyes.gif  Bt stai kai pasibaige veikimas.... buvau nemaloniai nustebinta, kd raukslele pagylejo, nes raumuo jau spejo suglebti ir "nebedirba kaip anksciau". Taigi dbr pasidariau hialurono rugsties injekcija ir esu lb patenkinta. Pora dienu toj vietoj tik vos patine buvo. DBR lygu kaip buve. Raukslele dingo. O ir efektas 12-18men  thumbup.gif Ziuresim kiek laikys  biggrin.gif Nes dar tik menuo praejo  ax.gif


Aš įsivaizduoju, kad raumens darbo "išjungimas" kaip tik ir yra pagrindinis dalykas, kad raukšlė negilėtų. Keista, kodėl suglebus raumeniui raukšlė pagilėjo. Juk jei raumuo "nebedirba kaip anksčiau", tai žmogus turėtų kaip tik mažiau raukytis, o tuo pačiu raukšlė tikrai neturėtų gilėti...

Kas man galėtų "moksliškiau" paaiškinti, kaip čia yra.. nes noriu pasidaryti šią procedūrą, bet labai neramu, kai paskaitai tokius komentarus..
Aš būtent to ir tikiuosi, kad kol vaistai veiks, as atprasiu raukytis ir po to nebepriprasiu blush2.gif
Atsakyti
Leidausi grozio akademijoj, Savanoriu pr, cia prie geliu turgelio, pas Hana, kaina turbut prikauso nuo suleisto kiekio, tai kiekvienam individualiai, bet siaip tikrai nebrangi prieinama kaina .As labai labai patenkinta.Is pradziu gydytoja issigando, kad man vienoj pusej patino, bet vakare patinimas atslugo , o as toje vietoje visai nebsiraukiu ir net antakiai, vokai atrodo pakilo.Super!
Atsakyti
QUOTE(handra @ 2008 10 31, 01:23)
Dar didesnis smalsumas apimtu, jeigu pasidarytum procedura g.gif
ir pamatytum,bei pajaustum rezultatus  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Geriau viena karta pamatyti, nei simta kartu isgirsi
ko tu bijai? gero rezultato?



sveikos ,

pritariu thumbup.gif
ant savo veido rezultata pamaciau po vienos proceduros. ypac del to, jog jau 9 men kaip normaliai neissimiegu. (maziukas neduoda). tai veidas truputi nutyses. o po proceduros veidukas atrode kaip po pietu miego smile.gif
kai pagalvoji, aparatukas ne taip ir daug kainuoja. nes proceduros veido grozio salonuose atseitu brangiau. o cia per 20 min 2 kart arba 1 k savaitei . ir dar galima draugems padaryti smile.gif



Atsakyti
QUOTE(naujakė2005 @ 2008 10 28, 17:51)
Leidausi grozio akademijoj, Savanoriu pr, cia prie geliu turgelio, pas Hana, kaina turbut prikauso nuo suleisto kiekio, tai kiekvienam individualiai, bet siaip tikrai nebrangi prieinama kaina .As labai labai patenkinta.Is pradziu gydytoja issigando, kad man vienoj pusej patino, bet vakare patinimas atslugo , o as toje vietoje visai nebsiraukiu ir net antakiai, vokai atrodo pakilo.Super!



noriu paklausti, jei ne paslaptis, ta prieinama kaina, tai kiek? ir ar reikejo konsultacijos ir uz ja atskirai moketi. juk beveik visur liepia uzsirasyti, pati konsultacija 10 minuciu trunka, , o meketi nuo 150 iki 200 lt reikia...
Atsakyti
Sveikos merginos ir moterys smile.gif turiu didele problema-spoguota veida, kosmetines priemones nepadeda, gal kas zinote kur Siauliuose daro veido valymus lazeriu?
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 11 04, 10:52)
mane sita tema irgi labai sudomino galvojau apsieisiu be kosmetologes bigsmile.gif , tai paklausiau drauges kuri kosmetologes kursus lanko, ar jie uzsiimeneja su tokiu aparatu... deja ne.. bet ji su grupiokemis tryse buvo pas viena kuri padare sia procedura visoms tik pusei veido. Rezultato nemate nei viena po to... Kita diena irgi jokio skirtumo...
Taigi pirkti neaisku ar apsimoka...
Nesinori daryti antireklamos, nes pati isbandziau kita rauksliu "lyginimo" buda, kuris suveike po beveik triju menesiu... kai jau ir nebelaukiau...

IR KOKS GI TAS BUDAS? IR MAN PARUPO! ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxxx @ 2008 11 05, 23:35)
IR KOKS GI TAS BUDAS? IR MAN PARUPO! ax.gif  ax.gif


sis budas tinka daugiausia kaktos raumenims, kitose vietose ne tokie akivaizdus rezultatai:
- veido gimnastika radau tik rusiskai http://young4ever.ru/News29.html
- atsikratyti blogu yprociu tokiu kaip ziureti is padilbu, o tik is virsaus zemyn kad kakta butu visada atpalaiduota. nuo sito yprocio atsiranda ir rauksles ant kaklo..
- kremu naudotis kuris turi panasu i botoksa veikima
- dar padeda shiatsu (taskinis veido masazas), galima daryti ir paciai ji

visa tai dariau nuo rugpjucio men. nes atrodziau vis blogiau.. verysad.gif
pas mane rauksles, tiksliau pasakius linijos ant kaktos, buvo jau kokius 7 metus, dabar jos matosi tik is arti. kaktos viduryje liko minimalios, o virs antakiu is viso nera... todel botokso ar uzpildu jau nebeprireiks bigsmile.gif
Atsakyti
na ka tema visai pamiršta žiūriu, tai pasisakysiu eilini karta pries 2 d. vėl susileidau botoxo akių kampučiuose ir kaktai tongue.gif prieš šventes leidau sau pasilepinti, laukiu efekto blush2.gif , kaip kitoms sekasi grazintis?
Atsakyti
buvau nuejusi pasiklausineti daktaru ka gi man daryti kad neatsirastu tu rauksleliu ... likau nieko nepesusi... frakcinis lazeris padeda geriausiai apie akis (ne mimikos rauksleles) ten kur man nereikia kol kas. pasake kad man ankstoka botoksa leistis ir is viso per daznai negalima nes nebeveiks (nors as jau leidausi kitur)...
net pinigu neleidzia isleisti unsure.gif gal fotoatjauninimas padetu? papasakokit kas bandet... 4u.gif nes as jau ir rugstinius pylingus isbandziau... nesinori greitai senti nors tu ka...
o rytoj eisiu leistis hialurono rūgšties uzpildus nuo nosies link lūpų kampo, tikiuosi nuotaika pakels pries sventes.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 12 09, 18:26)
buvau nuejusi pasiklausineti daktaru ka gi man daryti kad neatsirastu tu rauksleliu ... likau nieko nepesusi... frakcinis lazeris padeda geriausiai apie akis (ne mimikos rauksleles) ten kur man nereikia kol kas. pasake kad man ankstoka botoksa leistis ir is viso per daznai negalima nes nebeveiks (nors as jau leidausi kitur)...
net pinigu neleidzia isleisti  unsure.gif    gal fotoatjauninimas padetu? papasakokit kas bandet... 4u.gif nes as jau ir rugstinius pylingus isbandziau... nesinori greitai senti nors tu ka...
o rytoj eisiu leistis hialurono rūgšties uzpildus  nuo nosies link lūpų kampo, tikiuosi nuotaika pakels pries sventes..  bigsmile.gif

o kiek jums metu yra? zinau kad negrazus kalusimas ir wisa kita , taciau gal jums tik atrodo kad senai atrodote doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cerol @ 2008 12 10, 19:57)
o kiek jums metu yra? zinau kad negrazus kalusimas ir wisa kita , taciau gal jums tik atrodo kad senai atrodote  doh.gif


33 ziema sueis... problema ne tame kad senai atrodau, bet kad veidas labai greitai senti pradejo. nuo 20 metu iki 30 skirtumas buvo minimalus, o dabar dideliais suoliais pensijos link... doh.gif
Atsakyti
Kur Vilniuje pigiausiai lazeriu šalina pigmentines demes gal kuri žinot?
Atsakyti