Įkraunama...
Įkraunama...

"Rimtesnės" priemonės mūsų defektam šalinti

QUOTE(vikada @ 2008 10 01, 12:04)
ir kas per aparaciukas smile.gif ?


mazas galvaninis aparciukas, kai ji isigijau, uzmirsau kosmetologini kabineta ir visokias ten veido valymo proceduras, bei kaukes. puikia isvalo oda, oda igauna sveika atspalvi (nebenaudoju jokiu pudru) ir plius sumazina rauksles.
Siaip jei idomu, rasyk asmenine zinute, papasakosiu daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.antioksidantai.lt/galvanic- va stai cia ir rasite ta stebukla - kurio procedurasir siu lo pati rekomenduotoja uz 80 lt uz karta kitoje temoje
Atsakyti
QUOTE(solimar @ 2008 10 07, 20:12)
http://www.antioksidantai.lt/galvanic- va stai cia ir rasite ta stebukla - kurio procedurasir siu lo pati rekomenduotoja uz 80 lt uz karta kitoje temoje

ar cia nepanasiai i Derma WAND?nes toki jau turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 09 17, 11:12)
as pirmadieniui uzsirasiau botoksa leistis aplink akis ir baimes jau pilnos kelnes...
kad tik suveiktu, o tai tas rauksles nors su lygintuvu lygink

o as praeitais metais su botoxu kaktos raukslele "naikinau". Efektas gal ir nieo. Ta raukslele nedingsta, bt tiesiog negileja. Tai tesesi 6-7men. Beje, jokio kaukes efekto rolleyes.gif Bt stai kai pasibaige veikimas.... buvau nemaloniai nustebinta, kd raukslele pagylejo, nes raumuo jau spejo suglebti ir "nebedirba kaip anksciau". Taigi dbr pasidariau hialurono rugsties injekcija ir esu lb patenkinta. Pora dienu toj vietoj tik vos patine buvo. DBR lygu kaip buve. Raukslele dingo. O ir efektas 12-18men thumbup.gif Ziuresim kiek laikys biggrin.gif Nes dar tik menuo praejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solimar @ 2008 10 07, 19:12)
http://www.antioksidantai.lt/galvanic- va stai cia ir rasite ta stebukla - kurio procedurasir siu lo pati rekomenduotoja uz 80 lt uz karta kitoje temoje

na kaina nemaza,..... bet jeigu efektas tikrai butu, tai verta isigyti. Bet tai is kur zinoti kad poveikis bus??? juk ne visoms gali vienodai suveikti kaip ir kremai ar sampunai, ar pan.
Atsakyti
Merginos,o Vilniuj pas ka leidziates? kokios kainos?
Atsakyti
na tema vel aprimo, tai pasipasakosiu tongue.gif

mano botoxas akiu kampuciuose po biski nysta po kokiu 2 savaiteliu manau reikes kartoti doh.gif
Atsakyti
vakar susileidau botoksa i pykcio raukslele, ziuresiu kas bus.
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 10 16, 11:31)
na tema vel aprimo, tai pasipasakosiu  tongue.gif

mano botoxas akiu kampuciuose po biski nysta po kokiu 2 savaiteliu manau reikes kartoti doh.gif


kiek laiko laikesi rezultatas pas tave aplink akis?

as siandien eisiu dar papildomai leistis, nes apie viena aki taip ir liko... gerai kad dar nemokamai koreguoja...
O toms kurios bijo leistis botoksa patarsiu daryti tai kol dar nevelu, nes jeigu yra jau rauksles tai ju jau nebeislyginsi, liks vis tiek linijos...

Susidomejau Mezoterapija...
Kas bande drekinancia pvz. su Restylane Vital ? kokie rezultatai?

Papildyta:
QUOTE(vikada @ 2008 10 07, 23:09)
ar cia nepanasiai i Derma WAND?nes toki jau turiu smile.gif


ar patenkinta tuo aparatu? koks nors efektas yra?
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2008 10 17, 14:05)
kiek laiko laikesi rezultatas pas tave aplink akis?

as siandien eisiu dar papildomai leistis, nes apie viena aki taip ir liko... gerai kad dar nemokamai koreguoja...
O toms kurios bijo leistis botoksa patarsiu daryti tai kol dar nevelu, nes jeigu yra jau rauksles tai ju jau nebeislyginsi, liks vis tiek linijos...

Susidomejau Mezoterapija...
Kas bande drekinancia pvz. su Restylane Vital ? kokie rezultatai?

Papildyta:
ar patenkinta tuo aparatu? koks nors efektas yra?

nelabai schmoll.gif rauksliu tai tikrai nepanaikino,tik gal tokiu juodu taskuciu sumazejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiuxxx @ 2008 10 09, 20:11)
na kaina nemaza,..... bet jeigu efektas tikrai butu, tai verta isigyti. Bet tai is kur zinoti kad poveikis bus??? juk ne visoms gali vienodai suveikti kaip ir kremai ar sampunai, ar pan.


Efektas matomas po pirmos proceduros. Del laikymo, tai priklauso nuo odos tipo, bei rauksliu gilumo. Rekomenduojama darytis 1-2 proceduras per savaite.
O siaip nepabandziusi niekada nesuzinosi pades jis tau ar ne ax.gif
Atsakyti
[quote=simsimas2002,2008 10 17, 12:05]
kiek laiko laikesi rezultatas pas tave aplink akis?

man gydytojas minejo,kad apie 3 men laikykis ( sitai vietai budinga, nes labai aktyvus raumenys) tai man panasiai ir laiko

Susidomejau Mezoterapija...
Kas bande drekinancia pvz. su Restylane Vital ? kokie rezultatai?

esu dariusis kokias 3 proceduras paakiams, tai nelabai matesi efektas, nors sake reik 10 pasidaryt tada bus efektas ir po 1-2 per men palaikomaji , bet man per brangu buvo blush2.gif

o apie koki Jus cia aparaciuka kalbat, nelabai randu pavadinimo blush2.gif
Atsakyti