Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai lėlėms

jei turėsiu mergytę tai tikrai tokių grožybių pridarysiu smile.gif labai primena vaikystę kai tuom užsiiminėjom iki išnaktų, mezgėm, siuvom, smagu prisimint wub.gif
Atsakyti
Niu va, pagaliau galiu pasigirt blush2.gif biggrin.gif Papuošiau dukriuko lėlę
bigsmile.gif

user posted image

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2006 10 26, 22:47)
Niu va, pagaliau galiu pasigirt  blush2.gif  biggrin.gif  Papuošiau dukriuko lėlę 
bigsmile.gif

  ax.gif


Labai gražu, aš ir savo mergaitę mielai taip puoščiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2006 10 26, 21:47)
Niu va, pagaliau galiu pasigirt  blush2.gif  biggrin.gif  Papuošiau dukriuko lėlę 
bigsmile.gif

user posted image

  ax.gif


Ir ciulptukas kad pritaikytas graziai smile.gif Ech, mano viena dukryte tai dar drabuzeliais nelabai domisi, o kitai patinka tik dainuoti, i leles neziuri. Gal trecioji prasys, kad prigaminciau lelems drabuzeliu. blink.gif
Atsakyti
Tikrai laaaabai gražu thumbup.gif
Aš tai po truputį bandau savo malonumui lėlėm užsiiminėt. Gal kada nors kam nors padovanosiu, jei pati dukters neturėsiu (Bet tikiuos, kad turėsiu) bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės bigsmile.gif Mano dukrytė irgi dar neprašo drabužėlių, tik lėles myluoja abu dvynukai. Bet kai didžiąją auginau irgi buvau pridarius lėlėms drabužėlių kol su mažute sėdėjau namie, paskui kai išeini į darbą dar mažiau lieka laiko. Tai paaugus dukrytė labai dėkinga buvo, visos draugės pavydėjo - dar iki šiol prisimena biggrin.gif Prisirinkau skuduryne visai arba beveik nenešiotų rankom megztų megztinukų leliukams, ten tokių pilna ir siūlai pigiai išeina mirksiukas.gif Tai va iš vieno jau ir numezgiau rolleyes.gif Kiti eilės laukia lotuliukas.gif Reik megzt dar thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė, Jolancike... Oi lauksim lauksim, naujų darbelių lauksim... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta0 @ 2006 10 03, 11:21)
Aš norėčiau dukrai pasiūti ar numegzti ką nors BRATZ lėlėms, tik nieko nerandu internete schmoll.gif . Pirkti parduotuvėje rūbelius nerealiai brangu - 2 komplektai rūbelių apie 45 lt  verysad.gif

Jei kas turi patirties įdėkite foto  biggrin.gif


Na, mūsų rūbeliai Bratz lėlytei nepretenduoja į aukštumas, bet turi vieną privalumą-labai greitai ir paprastai padaromi. Kažkada dukrelei prinėriau, primezgiau, apnėriau medžiagytes ir t.t. Juk mergaitės labai mėgsta lėles perrenginėti įvairiomis progomis. Keli ypač paprasti pavyzdėliai neturinčioms daug laisvo laiko mamytėms.
Nerta palaidinė, sijonėlis ir rankinukas:
user posted image

user posted image

Šilta žieminė suknelė ( arba trumpas paltukas):
user posted image

user posted image

Pliažinė suknutė ( arba sijonukas smile.gif ):
user posted image

Labai patogu rūbelius daryti sujuosiamus, surišamus arba susegamus mažomis prisiūtomis spaudytėmis. Rūbeliams tinka bet koks audinio gabalėlis, truputis siūlų ir išmonės.


Atsakyti
Jolancike, citybird, saunuoles thumbup.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2006 10 27, 21:37)
Jolancike, citybird, saunuoles thumbup.gif labai grazu wub.gif

Ačiū ax.gif . O tokiu veltu megztuku ir aš mielai puoščiausi smile.gif .
Dar Bratz lėlytei- megztas paltukas kimono rankovėmis:
user posted image

user posted image

Iš nugaros:
user posted image

Labai paprasta: iš bet kokių siūlų kokiu norite raštu mezgate stačiakampį, vieną jo dalį palenkiate tiek, kad lėlė galėtų įkišti rankas. Padarote rankoves- ties pažastimis prisiūnate ar prineriate, rankovių galus galite apnerti, o galite ir ne. Įsiuvate sagutę ir padarote jai kilpelę. Nuneriate dirželį ir jį perveriate per paltuko liemenį.

Jolancike, o koks raštelis megztuko ir kelnyčių apačioje, labai dailiai žiūrisi lėliuko rūbeliai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citybird: 27 spalio 2006 - 23:38
Gražūs tie Bratz rūbeliai ir tokie nesudėtingi... thumbup.gif
Bet pati lėlė man kažkodėl vistiek nepatinka lotuliukas.gif . Sorry, bet nepatinka...
O šiaip, tai viskas laaabai šaunu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2006 10 26, 21:47)
Niu va, pagaliau galiu pasigirt  blush2.gif  biggrin.gif  Papuošiau dukriuko lėlę 
bigsmile.gif

user posted image

  ax.gif

thumbup.gif
Mielai toki arba kazka apanasaus savo pupai numegzciau ax.gif
Atsakyti