Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai lėlėms

QUOTE(tinosiukas @ 2006 09 18, 14:02)
Panašų į šitą komplektuką aš numezgiau savo dukrytei smile.gif Aišku mezgiau jau seniai, o šią lėlę tik dabar pamačiau smile.gif Čia mano megztas komplektukas smile.gif
Papildyta:
Mano dukrytė išsireikalavo, kad numegzčiau jos lėlei chalatą smile.gif Teko megzti smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image


Labai gražu wub.gif wub.gif
Šaunuolė mamytė - ir dukrytę, ir lėlytę spėja apmegzti thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
Dar puslapis skirtas barbėms su darbelių aprašymaishttp://www.yarn.ru/n...rbie/barbie.htm
Dar http://photo.163.com...n0526/16422911/
Papildyta:
Ir čia gražu wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kas čia pasisems idėjų ax.gif

http://barbie.instructions.ru/
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Ir vėl Barbės lotuliukas.gif http://chastu.narod.ru/master.html thumbup.gif
Atsakyti
Čia puslapiukas apie barbių šeimyną, jų draugus ir gyvenimą smile.gif Viskas iki smulkmenų - kaip tikrų žmonių gyvenime smile.gif
Atsakyti
Oi kiek daug visokių dalykėlių čia radau thumbup.gif Ačiū jums, mergytės....
Tai va, pamėginau ir aš truputį su lėlėmis pažaisti. Nors vaikų dar neturiu, bet lėlės kažkaip visada traukė.
Tai parsinešiau iš dėvėtų rūbų parduotuvės kelias aptriušusias brbes ir ėmiausi darbo. Vienai plaukus iššukavaupagal rastas instrukcijas, kitom dviem išvis nusprendžiau persiūti. Plaukus ėmiau iš tokių senų šinjonų su segtukais (kažkada baisiai madinga buvo). Radau dar pirkti po kelis litus. Tai vienai jau pradėjau siūt tuos plaukus. Ir visai neblogai gaunas... biggrin.gif taigi lėlytės galų gale bus kaip ką tik iš parduotuvės ir dar geriau...
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2006 09 24, 10:18)
Oi kiek daug visokių dalykėlių čia radau  thumbup.gif  Ačiū jums, mergytės....
Tai va, pamėginau ir aš truputį su lėlėmis pažaisti. Nors vaikų dar neturiu, bet lėlės kažkaip visada traukė.
Tai parsinešiau iš dėvėtų rūbų parduotuvės kelias aptriušusias brbes ir ėmiausi darbo. Vienai plaukus iššukavaupagal rastas instrukcijas, kitom dviem išvis nusprendžiau persiūti. Plaukus ėmiau iš tokių senų šinjonų su segtukais (kažkada baisiai madinga buvo). Radau dar pirkti po kelis litus. Tai vienai jau pradėjau siūt tuos plaukus. Ir visai neblogai gaunas... biggrin.gif  taigi lėlytės galų gale bus kaip ką tik iš parduotuvės ir dar geriau...


Oho, ar yra kokios instrukcijos kaip iššukuot ir atnaujint lėlei plaukus ? Mes turim dar vyresniosios labai gražią lėlytę, bet nežinau, ką su jos plaukais daryt g.gif Tokie susivėlę ir kaip sulipę, išmesti gaila, nes lėlytė tvarkinga, dar su ja žaist ir žaist mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, visai nesudėtinga. Reikės kondicionieriaus plaukams (tiks bet koks) ir metalinių šukų. Geriausiai tinka tokios paprstos aštrios šunims šukuoti ar vilnai ten net nežinau. Bet jos tinka geriausiai, pajieškok zoologijos parduotuvėse. Ir svarbu, kad žmogus nebūtų šukuų naudojęs, nes šukos gauna riebalų nuo plaukų ir lėlėms nebetinka.
tai va, pimiausia sušlapini lėlės plaukus drungnu vandeniu, tada visą galvą gerai įtrini kondicionieriumi (patartina negailėti). Tada gerai išskalauji.
Taip išplovus galvą lėlytei, galima pradėt šukuot plaukus - šukuojam po nedidelę sruogelę, pradedant nuo galiukų ir kylant į viršų. Iššukuotas sruogas prisegam, kad nesimaišytų ir šukuojam, kol iššukuojam visus plaukus.
Pamėginkit - aš jau išbandžiau - veikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2006 09 25, 06:23)
Aha, visai nesudėtinga. Reikės kondicionieriaus plaukams (tiks bet koks) ir metalinių šukų. Geriausiai tinka tokios paprstos aštrios šunims šukuoti ar vilnai ten net nežinau. Bet jos tinka geriausiai, pajieškok zoologijos parduotuvėse. Ir svarbu, kad žmogus nebūtų šukuų naudojęs, nes šukos gauna riebalų nuo plaukų ir lėlėms nebetinka.
tai va, pimiausia sušlapini lėlės plaukus drungnu vandeniu, tada visą galvą gerai įtrini kondicionieriumi (patartina negailėti). Tada gerai išskalauji.
Taip išplovus galvą lėlytei, galima pradėt šukuot plaukus - šukuojam po nedidelę sruogelę, pradedant nuo galiukų ir kylant į viršų. Iššukuotas sruogas prisegam, kad nesimaišytų ir šukuojam, kol iššukuojam visus plaukus.
Pamėginkit - aš jau išbandžiau - veikia bigsmile.gif


Ačiū aciuks.gif Gelbėsim lėlytę thumbup.gif
Gal įdėtum čia savo darbelių nuotraukų ax.gif Kai papuoši savo Barbes mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai tik turėsiu galimybę - būtinai pasidalinsiu viskuo...
Atsakyti
Jolancike, kaip sekės šukuot lėlytei plaukus??? Kai bus rezultatai būtinai parašyk... biggrin.gif
Atsakyti
Mano mergaičiukė prisižiūrėjo barbių suknelių čia internete, tai spėkit kokia to pasekmė? blink.gif Ogi aš turėjau ir jos barbes taip aprengti smile.gif Tai ir nėriau suknytes, kaip gi mažosios neklausysi lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Stai kokius rubelius savajai barbei siuvau ir neriau, kai buvau kokiu 10-13 metu. didziaja dali kazkur nukisau, o gal ir ismeciau jau. ir galiu pasakyt, kad ne karto nenaudojau jokiu iskarpu, schemu ar pan. nuolat matuoji ir tiek mirksiukas.gif wisos taip sugebetu, juo labiau kiek paaugusios rolleyes.gif
sekmes bepuosiant dukryciu lelytes mirksiukas.gif kada nors ir as to vel imsiuos biggrin.gif

user posted imageuser posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
Chuliganka, laaaabai gražu thumbup.gif , šaunuolė...
Tinosiuk, kai turėsi galimybę, parodyk savo grožius bigsmile.gif
O aš tai niekaip nebaigiu tų plaukų daryt - vis laiko nėr, bet rezultatas jau po truputį matos... bigsmile.gif
Atsakyti