Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai lėlėms

Aš norėčiau dukrai pasiūti ar numegzti ką nors BRATZ lėlėms, tik nieko nerandu internete schmoll.gif . Pirkti parduotuvėje rūbelius nerealiai brangu - 2 komplektai rūbelių apie 45 lt verysad.gif

Jei kas turi patirties įdėkite foto biggrin.gif
Atsakyti
Ruta0, pasitelk savo fantazija arba nusiziurek koki drabuzio modeli, kad ir is Bratz internetinio puslapio. abejoju, ar tokioms mazu apimciu lelems reikia kazkokiu schemu. tiesiog siuvi (mezgi) ir matuoji nuolat. bent jau as taip darydavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2006 09 27, 17:35)
Jolancike, kaip sekės šukuot lėlytei plaukus??? Kai bus rezultatai būtinai parašyk... biggrin.gif


Niekaip neprisiruošiau nufotkint lėlytės anksčiau blush2.gif Va kas man išėjo, turint omeny kokia buvo, tai dabar thumbup.gif Galai dar šiek tiek pasivėlę, bet jau niekaip neina labiau patvarkyt ax.gif

user posted image

user posted image

QUOTE(Chuliganka @ 2006 10 02, 22:19)
Stai kokius rubelius savajai barbei siuvau ir neriau, kai buvau kokiu 10-13 metu.


Labai gražu wub.gif wub.gif

QUOTE(Ruta0 @ 2006 10 03, 10:21)
Aš norėčiau dukrai pasiūti ar numegzti ką nors BRATZ lėlėms, tik nieko nerandu internete schmoll.gif . Pirkti parduotuvėje rūbelius nerealiai brangu - 2 komplektai rūbelių apie 45 lt  verysad.gif

Jei kas turi patirties įdėkite foto  biggrin.gif


O Barbių rūbeliai netinka ? Arba šiek tiek pakoregavus iškarpas, juk Bratz šiek tiek smulkesnės mirksiukas.gif Gal paprasčiausiai siauresnius rūbus daryt g.gif Ir trumpesnius šiek tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2006 10 03, 10:20)
Tinosiuk, kai turėsi galimybę, parodyk savo grožius bigsmile.gif


Tai aš jau ten įdėjau savo barbių su nertom suknėm nuotraukytę smile.gif
Atsakyti
Tinosiuk, ką tik apžiūrėjau tavo rankdarbius. Viskas laaabai gražu... thumbup.gif
Jolancike, kokia graži lėlytė thumbup.gif , šaunuolė, kad ją sušukavai. Ko gero daugiau ir nelabai įmanoma padaryti, vis dėl to, tai nebe nauji plaukai. Bet vistiek labai gražu.
O dėl Bratz, tai pamėgink rusaičių paklausinėt, gal jo padės. Pamėgink įlyst į Kimberli portalą į forumus pasižvalgyt. nes rusaitės tai išvis pamišusios dėl lėlių, tiesiog profės.
Nors, nežinau kaip jums, bet man tos Bratz nepatinka - galvos dide;ės proporcijų nulis, Nu bet čia jau skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2006 10 03, 17:37)

Jolancike, kokia graži lėlytė  thumbup.gif , šaunuolė, kad ją sušukavai. Ko gero daugiau ir nelabai įmanoma padaryti, vis dėl to, tai nebe nauji plaukai. Bet vistiek labai gražu.

Nors, nežinau kaip jums, bet man tos Bratz nepatinka - galvos dide;ės proporcijų nulis, Nu bet čia jau skonio reikalas mirksiukas.gif


Aha, man irgi ta lėlytė labai graži wub.gif , ji Mattel firmos, tik jau sena, bet net suknytę originalą išsaugojom thumbup.gif . Todėl kad graži ir stengiaus atgaivint, dabar mano mažė su ja galės žaist, kažkada ji sisiavo kaip baby born'as. lotuliukas.gif
Dėl Bratz tai jo - figūros siaubingos doh.gif Ir pasiūt ką nors tokiom sunku, bet turbūt dauguma mergaičių jomis kaip ir Barbėm perserga, mano didžiajai irgi buvo užėję lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar mažei viską ateičiai sukrovė doh.gif
Atsakyti
Aptikau dar puslapiuką - megzti rūbeliai Baby born ir Annabelei http://www.strickmod...dung_maren.html
Gal kam pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta0 @ 2006 10 03, 10:21)
Aš norėčiau dukrai pasiūti ar numegzti ką nors BRATZ lėlėms, tik nieko nerandu internete schmoll.gif . Pirkti parduotuvėje rūbelius nerealiai brangu - 2 komplektai rūbelių apie 45 lt  verysad.gif

Jei kas turi patirties įdėkite foto  biggrin.gif


Kokią suknytę radau Bratz lėlei wub.gif

user posted image

Nors schemos nėra, bet kažką panašaus galima nunert, juk nesudėtinga mirksiukas.gif
Atsakyti

Va čia yra megzti drabužėliai ir mergytei ir jos šeimininkei lėlytei Barbei bigsmile.gif

Barbe ir aš

Papildyta:
Nu ir nesamonę parašiau blink.gif blush2.gif Norėjau parašyti, kad drabužėliai Barbei ir lėlyteis šeiminkei mergytei smile.gif
Atsakyti
Dabar musu Baby Born nesusals ax.gif Tiesa, dar kelniu reikia blush-anim-cl.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2006 10 09, 14:43)
Dabar musu Baby Born nesusals ax.gif  Tiesa, dar kelniu reikia blush-anim-cl.gif

user posted image


Oho blink.gif Kaip gražu wub.gif wub.gif Čia suvelta ? mastau.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2006 10 09, 15:27)
Oho  blink.gif  Kaip gražu  wub.gif  wub.gif  Čia suvelta ?  mastau.gif    thumb_yello.gif

Taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VITA_V: 09 spalio 2006 - 15:43