Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrienos paruošimas

QUOTE(Gintarėja @ 2012 12 26, 15:23)
Aš irgi dariau dešras, tai super gavosi  thumbup.gif  O daugiau tai nieko iš jos nedaryčiau.
Aš tai kepčiau orkaitėje jį  ax.gif

O idomu,ar mesa labai neišsausės orkaitej,nes kazkaip atrodo,kad zvierėna ir taip sausoka...o gal aš klystu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 12 26, 15:39)
O idomu,ar mesa labai neišsausės orkaitej,nes kazkaip atrodo,kad zvierėna ir taip sausoka...o gal aš klystu? g.gif

taip, ji labai sausa, bet prieš kepant ar stirnieną, ar šernieną, visada sumaišau su majonesu ir aliejum, u kepant dedu kiaules taukų, dar žiūrint ką kepu, įpilu obuolių sulčių, ir mėsytė sultinga būna, man dar niekada ji sausa nesigavo. Šerno kumpį neseniai kepiau, tai labai skaniai gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Gintarėja @ 2012 12 26, 16:10)
taip, ji labai sausa, bet prieš kepant ar stirnieną, ar šernieną, visada sumaišau su majonesu ir aliejum, u kepant dedu kiaules taukų, dar žiūrint ką kepu, įpilu obuolių sulčių, ir mėsytė sultinga būna, man dar niekada ji sausa nesigavo. Šerno kumpį neseniai kepiau, tai labai skaniai gavosi.

Aciu labai...reikes ismegint.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 12 26, 16:17)
Aciu labai...reikes ismegint.

Nėra už ką, o marinuoju, tai dedu, visko ką tik turiu, prieskonių mėgiamų, šernienai kadagio uogios labai tinka, ir vorčesterio, ir sojos padažo. Žodžiu, fantazija beribė.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2012 12 26, 15:39)
O idomu,ar mesa labai neišsausės orkaitej,nes kazkaip atrodo,kad zvierėna ir taip sausoka...o gal aš klystu? g.gif


aš kepu kokį kumpio gabalą visada orkaitėj, tik įdedu į kepimo maišelį, prismaigstau lašinukų, mėsytė superinė gaunasi thumbup.gif dar aišku priklauso ir nuo gyvūno jaunumo, kuo jaunesnis tuo mėsa minkštesnė ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš kei kepiau marinuotą petį šerno tai kepdama jį laisčiau. Tikrai buvo minkštas ir skanus smile.gif

Ačiū Cervus Damai dar kartą už patarimus marinuojant 4u.gif
Atsakyti
Seniai jau cia kas berase.. Turiu serno sonkolaukiu ir galvoju ka su jais nuveikus g.gif 4u.gif
Geriau turbut orkaiteje troskinti juos su daug sultinio kokio pries tai pamarinavus kame nors. Kaip Jus juos ruosiate?
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2013 02 18, 16:45)
Seniai jau cia kas berase.. Turiu serno sonkolaukiu ir galvoju ka su jais nuveikus  g.gif  4u.gif
Geriau turbut orkaiteje troskinti juos su daug sultinio kokio pries tai pamarinavus kame nors. Kaip Jus juos ruosiate?


Aš raugintų kopūstų sriubą verdu su jais. Verdu greitpuodyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2013 02 18, 15:45)
Seniai jau cia kas berase.. Turiu serno sonkolaukiu ir galvoju ka su jais nuveikus  g.gif  4u.gif
Geriau turbut orkaiteje troskinti juos su daug sultinio kokio pries tai pamarinavus kame nors. Kaip Jus juos ruosiate?


Su serno onkauliukas liuksiski gaunasi kiek siaip troskinti rauginti kopustai, tiek sriuba. Begalo skanus ir burokeliu barsciai.
Tam reikalui pagelbeja visad greitpuodis.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
QUOTE(Vajuza @ 2013 02 18, 15:45)
Seniai jau cia kas berase.. Turiu serno sonkolaukiu ir galvoju ka su jais nuveikus  g.gif  4u.gif
Geriau turbut orkaiteje troskinti juos su daug sultinio kokio pries tai pamarinavus kame nors. Kaip Jus juos ruosiate?

Aš beveik visada orkaitėje kepu sumarinavus obuolių sultyse, tik va dar papasakojo kitam forume kaip gamina, ne tik šonkaulius bet ir taip šerno kumpį ar kitą mėsytę, suprieskuoniuoja ir per naktį palaiko stiprioj juodoj arbatoj, aišku be cukraus biggrin.gif Tik aš dar nebandžiau.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif vyro draugai vakar nutrenke stirnele verysad.gif ir atnese vyrui dvi kojas ir sonkouliuku,jau isdaryneti,ir nezinau visiskai ka daryti?ar galima ja valgyti?ar reikia tikrinti?patarkit ka man daryti su tom kojom,ir sonkouliukais?Aciu labai as patars 4u.gif ar reikia ja mirkyti ir kiek ir kame?
Atsakyti
Oi,cia gyva visai tema,nes kaip mat mamytes atsake, liuks thumbup.gif Aciu Jums labai,kazka bandysiu issirinkti is Jusu pasiulytu variantu,nes kaip tik ir kopustu raugintu turiu wub.gif
O vat greitpuodzio neturiu,jau uzsimaniau jo,prisiskaiciusi kitoje temoje,baisia noriu jo,bet reiketu dar prie jo priprasti kazkaip,kiek bus pervirusiu sriubu matyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti