Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

na, mielosios, ar yra tarp jusu irgi isskrendanciu prasitesti vasaros i šią Grakijos salelę? cool.gif
Pati jau turiu rankoje bilietukus, ir laukiu nesulaukiu, kada paliksiu rudenėjančią Lietuvėlę smile.gif Jau spausdinuosi spalvotus Kretos žemėlapius, apibraukau vertus dėmesio miestukus, paplūdimius.. bet jų vis dar mažoka. Ekskursijų vis dar neišsirenku, norėtusi tik i Santorini sala, bet nežinau ar tikrai verta jai paaukoti vieną dieną. Visą kitą ruošiuosi pamatyti autokruizu blush2.gif
Gal patartumėte vertų dėmesio objektų, muziejų, kad ir palikusių įspūdį tavernų, ar kokį naktinį klubą? ax.gif
Atsakyti
Kalimera keliautojos biggrin.gif Dėja jau tenka sveikintis laba diena. 10 dienų buvom per pačius karščius. Kaip buvom Santorini saloje buvo 43. Bet nieko gyvi. Ten tikrai daug lengviau iškesti karštį. Patys graikai stebėjos karščiu. Išvažiuojant atšalo 33, pradėjo debesuotis. Nuotikių apturėjom daug. Važiuodami su motoroleriu užsikalbėjom ir nepamatėm kur rodyklė rodė paklausėm graikų sako gerai važiuojam, bet pasirodo nėvelnio numovėm tiesiai per aplinkui į kalnus. Suprantama ten visur kalnai, bet ten net niekas nevažiuoja kelias tipinis kalnų vos ne kaip Samarijos tarpeklio. Vaizdai aišku fantastiški, bet gerai kas gerai baigias. Dar ką norėčiau pabrėžti iš savo patirties. Kam su skrandžiu nekas ir neatlaiko serpantinų (čia tokia pasirodo esu aš) geriau su motoroleriu ir daugiau pamatai ir nepykina. Buvo 2 dienom su mašina tai prisimenu kaip košmarą nei vaistai nepadėjo. verysad.gif

Visiem geros kelionės
Papildyta:
Lorinte per kokią firmĄ keliausit? Mes buvom per Horizont travel thumbup.gif Gidas Liutauras. Paduosit žemėlapį tai viską smulkiai išaiškins ir pažimės. Merginos mažiavo per Travelmen tai gidė mergina buvo nepamenu vardo tai labai nekas sakė, mūsų gidas jas pašefavo. Tiesa norėjom 2 dienom į santorini, bet dėja toks didelis turistų antpludis , kad toj saloj sunku su viežbučiais ir su transportu.
Atsakyti
Musu isskridimas lygiai uz 10 dieneliu, dar nejauciu keliones jaudulio, bet apie Kreta jau esu prisigaudzius informacijos nemazai 4u.gif
Atsakyti
blink.gif Jooo serpantinai tai nekas. O kai dar veža graikai su savo neoplanais tai košmaras. Mano vyras net buvo pakraupes kaip jie laksto, lenktiniauja nu tikri kamikadžės.O iš gidų nebūtina pirkti tas ekskursijas, bet jei jie bus tokie geranoriški kaip mūsų gidas tai tikrai padė, sudarys maršrutus. Mes buvom perdaug užsikopę ir gitas tikrai gerų patarimų davė, nes sunku įvertinti ką realu ir tikslinga per diena pamatyti. O juk dar norisi ir pailsėti.
Geros nuotaikos jums ir oro.
Atsakyti
Labas,
Kazkada pati klausinejau apie Kreta, dabar galiu nemazai pati papasakoti.
Gyvenom nedideliam viesbuty, nerealiai ten patiko, seimininkai labai svetingi, barmenas irgi. Lietuvaiciai kiti net pavydejo, kad mus taip myli (gaudavom rakes, ambukos, kokteiliu uz dyka). Su Novaturu buvom dviejose kelionese: Santorinyje ir Samarijos tarpeklyje. Buvo nerealu. Tris dienas vazinejom su nuomota masinyte (reikia labai skaityti sutartis, nes jie apgaudineja su tais draudimais, pasako, kad pilnas, o pvz. kokiam stogui ar padangoms jau netaiko draudimo, arba kokia Fransize 100Euru). Su masina ismaisem pietine ir rytine Kreta, turiu netgi zemelapius, su suzymetomis lankomomis vietomis (galiu duoti, jei reikia). Serpantinais vazineti baisu buvo pirma diena, o paskui aju nebe. Susipazinom su graiku, tai su juo ir diskotekose, ir siaip graikiskose tavernose pabuvojom, rakes namines dovanu gavom, muzikos prirase.
Dar gyvenu keliones ispudziais: vaizdais, graiku gyvenimo budu, maistu, graikiska muzika, siltu oru...
Atsakyti
QUOTE(Jurgadem @ 2006 09 03, 10:35)
blink.gif  Jooo serpantinai tai nekas. O kai dar veža graikai su savo neoplanais tai košmaras. Mano vyras net buvo pakraupes kaip jie laksto, lenktiniauja nu tikri kamikadžės.O iš gidų nebūtina pirkti tas ekskursijas, bet jei jie bus tokie geranoriški kaip mūsų gidas tai tikrai padė, sudarys maršrutus. Mes buvom perdaug užsikopę ir gitas tikrai gerų patarimų davė, nes sunku įvertinti ką realu ir tikslinga per diena pamatyti. O juk dar norisi ir pailsėti.
Geros nuotaikos jums ir oro.



graikai super vairuotojai, ju autobusai su kalnu stabdziais, as tiesiog zavejausi, kaip jie lengvai vazineja tais serpantinais, profesionaliai ir be jokiu incidentu...
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Spalio vidury su vyru leksim i Kreta clap.gif clap_1.gif pagaliau papoilsiausim, gal kazkuri panasiu laiku lankesi? kazkaip bijau, kad oras nepavestu fear.gif
dar turiu klausimeli, gal ka zinote apie Iberostar MIRABELLO BEACH viesbutuka. mudu pasiemem viska iskaiciuota plius, bet dabar galvoju gal be reikalo umn.gif nes kai perskaiciau jusu tema, tai... galvoju jei tiek vazinesim g.gif , tai tas iskaiciuota, bus nebe iskaiciuota schmoll.gif
Atsakyti
Mes tai vykstam į Kretą rugsėjo 15d.,todėl tikimės dar gero oro. Na kas liečia spalio mėn. gali būti vėsoka maudymuisi,bet keliavimui pats tas.Iberostar Mirabello Beach viešbutis kiek girdėjau tikrai geras.Mes rinkomės to paties tinklo viešbutį,nes atsiliepimai buvo geri.
Atsakyti
buvom hersonissos maris. Labai geras viesbutis, sodas tiesiog fantastiskas. visas keliones pirkome is vietiniu, ir visos buvo fantastiskai organizuotos. Jokiu velavimu, jokiu nesklandumu. Masiniuka nuomovamoes is kompanijos, kuri bivo vieszbuti. Nebrangu ir patikima.

Pacios atostogos Kretoje tai liuks. Tik kainos galetu buti mazesnes. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute_1980 @ 2006 09 06, 22:29)
Sveikos mergaites 4u.gif
Spalio vidury su vyru leksim i Kreta clap.gif clap_1.gif pagaliau papoilsiausim, gal kazkuri panasiu laiku lankesi? kazkaip bijau, kad oras nepavestu fear.gif
dar turiu klausimeli, gal ka zinote apie Iberostar MIRABELLO BEACH viesbutuka. mudu pasiemem viska iskaiciuota plius, bet dabar galvoju gal be reikalo umn.gif nes kai perskaiciau jusu tema, tai... galvoju jei tiek vazinesim g.gif , tai tas iskaiciuota, bus nebe iskaiciuota schmoll.gif

aš manau, kad ir maudytis tikrai dar galėsit spalio vidury... oras gal ir nebus jau virš 30, kaip kad dabar, manau bus apie 25, bet vanduo tikrai dar nebus atvėsęs. Ten sezonas užsidaro spalio gale thumbup.gif
O apie Mirabello beach rašė čia kažkas anksčiau.. kiek atsimenu, gyrė šį viešbutį.. tik dėl AI tai tikrai, mano manymu, apsimoka imk tik tada, kai planuoji visą dieną tik viešbutį sėdėt.. g.gif unsure.gif
geros kelionės drinks_cheers.gif
Atsakyti
o gal kas keliausit į herisonoss rugsėjo 30 d.Paaiškinkit man kas tas AI?
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2006 09 07, 11:49)
o gal kas keliausit į herisonoss rugsėjo 30 d.Paaiškinkit man kas tas AI?

AI - tai All Inclusive mirksiukas.gif na, angliškas terminas, kai užsakydama viešbutį, užsisakai ir pilną maitinimą (t.y. 3 kart per dieną) ir visus gėrimus, viską. Tada gali valgyt ir gert kiek nori, kol viešbutyje ir nieko papildomai mokėt nereikia.. mano manymu, Kretoj (o ir aplamai niekur Aš to neimčiau) tikrai neapsimoka, nes aš ir vietinę virtuvę mėgstu, ir bendravimą su žmonėmis tavernose, kavinėse.. ir viešbutyje praleisčiau kuo mažiau laiko... (nors man dar ten išvis nė karto neteko gyvent viešbutyje rolleyes.gif )
Atsakyti