Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Shalimar @ 2007 03 09, 13:28)
Karsciu as nemegstu, bet vistik norisi silumos kokios nors biggrin.gif

tuomet turetu tikt smile.gif na tik nakty temperatura gali krist iki 23laipsniu
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2007 03 09, 16:22)
tuomet turetu tikt smile.gif na tik nakty temperatura gali krist iki 23laipsniu

Uzsisakiau biggrin.gif Laukiu patvirtinimo, pasirodo sita viesbuti lietuviams siulo tik pirma sezona, bet rusiskuose puslapuose atsiliepimai nuo baisiausiu iki geriausiu blink.gif As visiskai nesu isranki, bet keista skaityt g.gif Is foto atrodo graziai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 09, 16:34)
Uzsisakiau biggrin.gif Laukiu patvirtinimo, pasirodo sita viesbuti lietuviams siulo tik pirma sezona, bet rusiskuose puslapuose atsiliepimai nuo baisiausiu iki geriausiu blink.gif As visiskai nesu isranki, bet keista skaityt g.gif Is foto atrodo graziai bigsmile.gif


As ir buvau nusiziurejus sita viesbuti del geros kainos su nuolaidom. Bet kai pasiskaiciau atsiliepimus blink.gif Kazkodel issigandau, nors paprastai i tuos atsiliepimus ziuriu labai pro pirstus g.gif

Kitas variantas - Odyssia, kaip ir kazkas klause jau cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajonė @ 2007 03 09, 18:12)
As ir buvau nusiziurejus sita viesbuti del geros kainos su nuolaidom. Bet kai pasiskaiciau atsiliepimus  blink.gif  Kazkodel issigandau, nors paprastai i tuos atsiliepimus ziuriu labai pro pirstus  g.gif

Kitas variantas - Odyssia, kaip ir kazkas klause jau cia  ax.gif

Ai, as tai pamasciau - pati esu dirbus viesbuty, ir kokiu tik sveciu nebuna doh.gif Vieni atvaziuoja vos ne kiekviena savaite ir prisiekineja, kad niekada grazesnio viesbucio su geresniu aptarnavimu nera tureje, kita prakeikia viska doh.gif Pati prakeikiau viena Turkijos viesbuti, o internete apie ji rase visai neblogai blink.gif
Tarkim cia atsiliepimai - nuo geriausiu iki blogiausiu bigsmile.gif
Sitas viesbutis, bent jau is foto, iskart issiskiria is visu, man jis labai grazus, tipiskas graikiskas stilius ir spalvos, o as pati sau susikursiu puikias atostogas cool.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 09 kovo 2007 - 18:38
Shalimar, puikus pasirinkimas... thumbup.gif
tas viešbutis puikioj vietoj, tarp dviejų laaabai gražių miestelių.. Agios Nikolaos, ir Elounda.. ant kalno, taigi turėsi puikų vaizdą į Agios... ir Mirabello įlanką... nu žodžiu, šaunu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 03 09, 19:29)
Shalimar, puikus pasirinkimas... thumbup.gif
tas viešbutis puikioj vietoj, tarp dviejų laaabai gražių miestelių.. Agios Nikolaos, ir Elounda..  ant kalno, taigi turėsi puikų vaizdą į Agios... ir Mirabello įlanką... nu žodžiu, šaunu... bigsmile.gif

As jau spirgu visa, nezinau kaip sulauksiu to rugsejo bigsmile.gif (ir patvirtinimo visu pirma lotuliukas.gif ). O siaip pora tokiu klausimu - tarkim nuo sito viesbucio iki miesto apie 4 km, visiskas juokas pestute nueit, bet skaiciau, kad nera jokio saligatvio, tipo vos ne autostrada reikia eit, kazin kodel palei jura nesigautu g.gif Ar populiarus Kretoj dviraciai, ar vazineja jais kas? Ir del ekskursiju - ar apsimoka labiau pas vietinius pirkti, ar tas pats is lietuviu? Ir svarbiausia - Santorinis wub.gif Kaip geriausia patekti i ji? Savarankiskai ar organizuotai? Man tikrai neuztektu ten pusvalandzio su turistu grupe, norisi daugiau laiko, galima imti su nakvyne, kokia kaina mazdaug? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 09 kovo 2007 - 20:10
QUOTE(Shalimar @ 2007 03 09, 20:09)
As jau spirgu visa, nezinau kaip sulauksiu to rugsejo bigsmile.gif (ir patvirtinimo visu pirma lotuliukas.gif ). O siaip pora tokiu klausimu - tarkim nuo sito viesbucio iki miesto apie 4 km, visiskas juokas pestute nueit, bet skaiciau, kad nera jokio saligatvio, tipo vos ne autostrada reikia eit, kazin kodel palei jura nesigautu g.gif Ar populiarus Kretoj dviraciai, ar vazineja jais kas? Ir del ekskursiju - ar apsimoka labiau pas vietinius pirkti, ar tas pats is lietuviu? Ir svarbiausia - Santorinis wub.gif Kaip geriausia patekti i ji? Savarankiskai ar organizuotai? Man tikrai neuztektu ten pusvalandzio su turistu grupe, norisi daugiau laiko, galima imti su nakvyne, kokia kaina mazdaug? 4u.gif

atsakysiu į tai, ką žinau... ax.gif
nu iki miesto ten pėsčiom nežinau ar patogu bus eit... nes kelias tikrai be šaligatvio... nebent nuo viešbučio yra padarytas koks takas paleii jūrą g.gif ne kartą tuo keliu esu važiavus mašina, ir dviračiu... jei važiuotum vasarą, tai gyventumėm visai šalia... ax.gif bet rugsėjį aš jau būsiu grįžus į suknistą Helsinkį doh.gif o šiaip dėl dviračių, tai vietiniai jais per daug nevažinėja, daugiau mašinom, bet šiaip yra važinėjančių, tai spėju, kad turistai daugiausiai... tame tarpe ir aš... mano tai viena pagrindinių judėjimo priemonių Kretoj... rolleyes.gif
Dėl ekskursijų nedaug žinau, bet ne viena mama čia sakė, kad pas vietinius apsimoka, ypač į Santorini... nes ir dvigubai greitesni keltai, ir pigiau... ir manau, kad ten TIK su nakvyne apsimoka plaukt... būti santorini ir nepamatyt saulėlydžio.... unsure.gif neee schmoll.gif
Atsakyti
Jau nezinau kiek laiko as kliedziu tais santoriniskais saulelydziais bigsmile.gif Be ju niekaip cool.gif Radau keltu kainas, tai i viena puse apie 31 eur, gaunasi 60 i abi. Jei dar pridet viesbuti nakvynei... g.gif Lietuviai uz 100 euru berods siulo, reiks graiku paklausinet tiksliau ax.gif
Cia ne i tema, bet mano pussesere neseniai atsikrauste i Helsinki gyvent ir jai ten nelabai unsure.gif
Šaltmėte, gaila, kad nebus taves...Nieko nera geriau uzsienyje, kaip gidas, pakvaises del tos salies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 03 09, 19:20)
Nerandu nei kainų, nei datų, nieko ten nerandu, gal informacija ten pasenus, nes novaturo kataloge viešbuičo neradau  g.gif dėkui už nuorodą  cool.gif



man irgi keista pasirode.. as tam viesbutyje esu buvusi, bet tada jo irgi kataloguose nebuvo (na, cia buvo pries 4 metus biggrin.gif ) O siaip ta svetaine yra atnaujinta ir butu be galo keista, kad informacija jame nebutu atnaujinta.. anksciau jie nukreipdavo i novaturo puslapi, dabar duoda patys ju puslapyje paziureti. ai, nu ka as zinau biggrin.gif pabandyk paskambinti jiems, juk kontaktai yra ir viska suzinosi ax.gif
Atsakyti
Jei vykti į Santorinį, tai tik per vietines agentūras....Jos siūlo žymiai pigiau.... Mes pvz, su drauge atradom vienoje agentūroje pasiūlymą už 115EUR...čia įėjo 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais plius kelto bilietai.....Viešbutukas buvo liuks...gyvenom Firoje....atplaukėm ketvirtadienio vakarą apie 22val....kitą dieną išsinuomavom mašiniuką (35EUR..benzo užsipylėm už 5EUR ir užteko, nes salos ilgis tik 18km.)..nuvažiavom prie raudono, jaudo ir balto paplūdymių..labai labai gražu....poto važiavom į OLI miestelį, kuris labai labai gražus...namukai balti, sviesiai geltoni....ir ten reikėtų stebėti saulėlydį...prisirenka labai daug žmonių...labai gražu būna kai tik pradeda leistis...galėčiau įdėti nuotraukas tik nžn kaip smile.gif
Tad tikrai patariu pereiti vietines agentūras ir pažiūrėti kokie pasiūlymai dėl santorinį...
mes buvome apsistoje Agios NIkol ir ten tik viena agentūra siūlė plaukti į santorinį vienai nakčiai arba dviem.....
Atsakyti
As jau spirgu visa, nezinau kaip sulauksiu to rugsejo (ir patvirtinimo visu pirma ). O siaip pora tokiu klausimu - tarkim nuo sito viesbucio iki miesto apie 4 km, visiskas juokas pestute nueit, bet skaiciau, kad nera jokio saligatvio, tipo vos ne autostrada reikia eit, kazin kodel palei jura nesigautu Ar populiarus Kretoj dviraciai, ar vazineja jais kas? Ir del ekskursiju - ar apsimoka labiau pas vietinius pirkti, ar tas pats is lietuviu? Ir svarbiausia - Santorinis Kaip geriausia patekti i ji? Savarankiskai ar organizuotai? Man tikrai neuztektu ten pusvalandzio su turistu grupe, norisi daugiau laiko, galima imti su nakvyne, kokia kaina mazdaug?

Keliu eiti ar važiuoti dviračiu ten tikrai nesaugu schmoll.gif .Keliai siauri ir nėra jokių šaligatvių.Su dviračiais ten nelabai kur pavažinėsi,nebent po miestą.Dviračių takų aš ten kažkaip nemčiau.Pajūriu kažin irgi ar nueisi,nes takų specialių pasivaikščiojimams nėra,o pajūrys ne toks fainas ,kaip pas mus.Bet prie viešbučių dažniausiai yra visuomeninio transporto stotelė.Eskursijas geriau per vietinius pirkti.Pigiau, o paslaugos kokybe thumbup.gif ,mes nenusivylėm.I Santorini musų agentūros siūlo plaukti per 4 val su kruiziniu laivu,su vietiniais, mažesniu laiveliu ,per 1 val 45 min nuplukdo. Jie organizuoja ir su nakvynėm į Santorinį.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2007 03 10, 14:43)

Keliu eiti ar važiuoti dviračiu ten tikrai nesaugu schmoll.gif .Keliai siauri ir nėra jokių šaligatvių.Su dviračiais ten nelabai kur pavažinėsi,nebent po miestą.Dviračių takų aš ten kažkaip nemčiau.Pajūriu kažin irgi ar nueisi,nes takų specialių pasivaikščiojimams nėra,o pajūrys ne toks fainas ,kaip pas mus.Bet prie viešbučių dažniausiai yra visuomeninio transporto stotelė.Eskursijas geriau per vietinius pirkti.Pigiau, o paslaugos kokybe  thumbup.gif ,mes nenusivylėm.I Santorini musų agentūros siūlo plaukti per 4 val su kruiziniu laivu,su vietiniais, mažesniu laiveliu ,per 1 val 45 min nuplukdo. Jie organizuoja ir su nakvynėm į Santorinį.

Na žinok biski paprieštarausiu dėl dviračių... ax.gif dviračių takų kaipo tokių nemačiau ir aš, bet yra nemažai šaligatvių... tai aš jais važinėdavau, arba tiesiog pakele... mano maršrutai per dieną būdavo po 10-15 km... kažkurią dieną ir 20 numyniau... cool.gif aišku, į autostradą arba šiaip didelį kelią būtų neprotinga lyst... o po miestą tai geresnio būdo važinėt aš neradau... nebent koks mopedukas dar... nemažai merginų mačiau ir jais važinėjančių thumbup.gif nes su mašina lyst į miestą man ten yra košmaras... blink.gif patyliu apie jų parkavimą arba vidury kelio paliktą mašiną ir įjungtą avarinį, reiškiantį "tuoj grįšiu" doh.gif
Atsakyti