Įkraunama...
Įkraunama...

Architektas jusu paslaugoms

QUOTE(nikvik @ 2007 03 23, 19:22)
Kreiptis į tą kuris už protingą kainą protingai ir sąžiningai paruoš projektėlį, o jei radote internete kažką kas patinka jūs nesate tikri jog viskas bus ok (bendravimas, atsiskaitymas ir t.t.)
gerb. wabale, jus kaip architektu klano atstovas, parekomenduokite man koki toki architekta VIlniuje. Labai reikia. Laukiu info i AZ. Reikalingas individualus rpojektas iki statybu leidimo gavimo (realiai iki namo pridavimo:).
P.S. Darbas neskubus.


Deja iš Vilnieciu nelabai ką ir pažįstų. Yra tokia situacija, aš būdamas KLP ruošiu projektą vienai vilnietei cool.gif .
Atsakyti
Turiu klausima, gal padeti galite 4u.gif
Savo namu valdos zemeje turiu ukines paskirties pastata. Ji buvau isirengusi ir verciausi smulkia gamyba. Visuomenes sveikatos centre man pasake, jog reikia keisti pastato paskirti-is ukines i gamybine. Ar tai imanoma? Kiek tai uzima laiko? Kokia apytikriai kaina? Kur kreiptis? Kas keicia? Beje, pastate tera gipskartonio pertvaros, jokiu sienu stumdymo, kadastre uzregistruotas. Musu pastate uzkliuvo tik paskirtis... Bukit geri, padekit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nebijau @ 2007 03 26, 18:48)
Turiu klausima, gal padeti galite 4u.gif
Savo namu valdos zemeje turiu ukines paskirties pastata. Ji buvau isirengusi ir verciausi smulkia gamyba. Visuomenes sveikatos centre man pasake, jog reikia keisti pastato paskirti-is ukines i gamybine. Ar tai imanoma? Kiek tai uzima laiko? Kokia apytikriai kaina? Kur kreiptis? Kas keicia? Beje, pastate tera gipskartonio pertvaros, jokiu sienu stumdymo, kadastre uzregistruotas. Musu pastate uzkliuvo tik paskirtis... Bukit geri, padekit 4u.gif  4u.gif


cool.gif Reikalingas tik normalus projektas gamybinėm patalpoms, toks ir keitimas...
Atsakyti
QUOTE(wabalas @ 2007 03 26, 22:29)
cool.gif Reikalingas tik normalus projektas gamybinėm patalpoms, toks ir keitimas...

O kaip su zeme? Man aiskino, kad reikia daryti jos detaluji plana blink.gif Ir is viso, kad NIEKAS neleidzia namu valdos zemeje keisti pastato paskirti g.gif
Ir kas cia man galetu padeti? 4u.gif
Atsakyti
Buvai pazadejusi sarasiuka, pagalvojau gal dar kam pravers.

Namo pridavimui būtina turėti:

1. Pastato nužymėjimo sklype aktą.

2. Visų paklotų lauko tinklų geodezines nuotraukas: (su irasu diskelyje)
-Vandentiekio
-Fekalinių nuotekų
-Lietaus nuotekų
-Elektros kabelio
-Ryšio kabelio
-Dujotiekio įvado
-Sveikatos centro vandentiekio įvado vandens (arba vandens iš čiaupo) mikrobiologinio tyrimo protokolą.

3. Su paklotų tinklų geodezinėmis nuotraukomis kreiptis į kadastro įmonę tinklų baigtumo 100% įkainojimui.

4. Baigiant apdailos darbus, atlikti pastato, lauko aikštelių, kt. kiemo statinių kadastrinius matavimus 100% baigtumo.

5. Su visų paklotų lauko tinklų geodezinėmis nuotraukomis kreiptis į geodezistą sudaryti topografinę (suvestinė) nuotrauką (į ją įeis ir visi statiniai).

6. Pastato viduje dirbantys turi pateikti:
- Pažymą elektros įrangai (iš Energetikos inspekcijos)
- Pažymą dujų įrangai (iš Energetikos inspekcijos)
- Pažymą šildymo įrangai (iš Energetikos inspekcijos)
- Pažymą žaibosaugos įrengimui
- Priešgaisrinės signalizacijos įrengimo pažyma(arba kopiją sutarties su aptarnaujančią įmonę).

Jeigu pastate nerengiama priešgaisrinė signalizacija, tada kiekviename miegamajame ir koridoriuje prie jų lubose tvirtinami autonominiai dujų jutikliai.

7. Užpildytą statybos darbų žurnalą su statyboje panaudotų medžiagų atitikties deklaracijomis (vykdant statybą ūkio būdu – žurnalo sudėtis yra supaprastinta).
Atsakyti
ka reikia daryti,jei musu architektas pasiemes 3000 avansa,praktiskai tingi dirbti,patys turim viska galvoti,pergalvoti ir tt. mums jo darbas visai netenkina ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 03 27, 13:59)
ka reikia daryti,jei musu architektas pasiemes 3000 avansa,praktiskai tingi dirbti,patys turim viska galvoti,pergalvoti ir tt. mums jo darbas visai netenkina ka daryti?
Nu ka ka, pasiulyti jam susipazinti su TV3 pagalba ir pradeti dirbti, arba atsiimti avansa ar jo dali ir ieskotis kito biggrin.gif Nu kaip kitaip jei visiskai nesusikalbate. blink.gif
Atsakyti
Idemiai perskaiciau visa tema, kadangi "netiketai" parupo ir man visi sie klausimai.

Turiu neaiskumu ir as. Perkame 1 a. nama su mansarda - murini. Norime pakelti antra namo auksta ir pakeisti stoga. Yra 5 metu senumo projektas, kuris mus pilnai tenkina. Ka man toliau reiketu daryti, kad galeciau pradeti statybas?
Atsakyti
Gal gerbiamas architektas galėtų išaiškinti tokią situaciją:
noriu pirkti sklypą, 27arai, nekilnojamo turto registro pažymoje surašytos specialiosios naudojimo sąlygos:
- kelių apsaugos zonos - 0.05ha;
- elektros linijų apsaugos zonos - 0.05ha;
- požeminių vandens telkinių (vandenviečių) sanitarinės apsaugos zonos - 0.27ha;
- nacionaliniai ir regioniniai parkai - 0.27ha.

Kaip gali būti apribotos projektavimo sąlygos atsižvelgiant į aukščiau nurodytas sąlygas g.gif (elektros stulpai eina palei vieną sklypo kraštą, keliukas - palei kitą)
Atsakyti
Gerb architekte, noriu paklausti... ax.gif
Buvau pas architekta del projekto ir jis man liepe gauti vietoves detaluji plana, o as turiu tik geodeziniu matavimu sklypo plana... Skambinau to kaimo matininkui, jis sake, kad tos vietoves detalaus plano nera, ten tiesiog buvo grazinta ar isdalinta kaimieciams zeme ir viskas ir man sako kad reikia tik sklypo toponuotraukos, o architektas sako, jei netures sklypo detalaus plano tai negales pradeti jokiu derinimo darbu... Kai paklausiau architekto kur ta plana man gauti, sake, kad reikia tiesiog ieskoti, kas ji dare ir viskas.

Ar tikrai derinant projekta reikalingas ir detalusis vietoves planas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dario @ 2007 03 27, 21:50)
Nu ka ka, pasiulyti jam susipazinti su TV3 pagalba ir pradeti dirbti, arba atsiimti avansa ar jo dali ir ieskotis kito  biggrin.gif  Nu kaip kitaip jei visiskai nesusikalbate.  blink.gif


Ir as ta pati patarciau, nes paskui jums temps guma dar metus ir visai statybu nepradesite. Blogai, kad sutartyje architektai nenumato konkreciu terminu.g.gif
Atsakyti
QUOTE(alvita @ 2007 03 28, 16:36)
Idemiai perskaiciau visa tema, kadangi "netiketai" parupo ir man visi sie klausimai.

Turiu neaiskumu ir as. Perkame 1 a. nama su mansarda - murini. Norime pakelti antra namo auksta ir pakeisti stoga. Yra 5 metu senumo projektas, kuris mus pilnai tenkina. Ka man toliau reiketu daryti, kad galeciau pradeti statybas?


Prasitęskite sklypo topo nuotrauką ir į savivaldybę, rašote prašymą naujam projektavimo sąlygų sąvadui projekto korektūrai statybos eigoje, žinoma prie prašymo turėsite pridėti atitinkamų dokumentų kopijas, lauksite 20 darbo dienų, o per tą laiką pabandykite susirasti žmogų, kuris padėtų paruošti naują projektų ir patvirtinti visa tai. Štai ir tiek.
Papildyta:
QUOTE(meshkis @ 2007 03 30, 11:29)
Gal gerbiamas architektas galėtų išaiškinti tokią situaciją:
noriu pirkti sklypą, 27arai, nekilnojamo turto registro pažymoje surašytos specialiosios naudojimo sąlygos:
- kelių apsaugos zonos - 0.05ha;
- elektros linijų apsaugos zonos - 0.05ha;
- požeminių vandens telkinių (vandenviečių) sanitarinės apsaugos zonos - 0.27ha;
- nacionaliniai ir regioniniai parkai - 0.27ha.

Kaip gali būti apribotos projektavimo sąlygos atsižvelgiant į aukščiau nurodytas sąlygas  g.gif  (elektros stulpai eina palei vieną sklypo kraštą, keliukas - palei kitą)


Projektavimas ir statybos darbai įmanomi tik tuo atveju, jei atitinkamo objekto valdytojas sutiktų su būsimomis statybomis. Kaip matau iš to kas parašyta panašu, kad netoliese yra geriamo vandens vandenvietė, o parkai iškeldami savo sąlygas gali pasirašyti su statybomis. Patarimas: ramiai aplankyti tas įstaigas, kurios "kuruoja" servitutus.
Papildyta:
QUOTE(mamadonata @ 2007 03 30, 16:45)
Gerb architekte, noriu paklausti... ax.gif 
Buvau pas architekta del projekto ir jis man liepe  gauti vietoves detaluji plana, o as turiu tik geodeziniu matavimu sklypo plana... Skambinau to kaimo matininkui, jis sake, kad tos vietoves detalaus plano nera, ten tiesiog buvo grazinta ar isdalinta kaimieciams zeme ir viskas ir man sako kad reikia tik sklypo toponuotraukos, o architektas sako, jei netures sklypo detalaus plano tai negales pradeti jokiu derinimo darbu... Kai paklausiau architekto kur ta plana man gauti, sake, kad reikia tiesiog ieskoti, kas ji dare ir viskas.

Ar tikrai derinant projekta reikalingas ir detalusis vietoves planas? doh.gif


Na situacija situacijai nelygi. Jei sklypą būtumėt pirkę kažkokiame naujama kvartaliuke tai su detaliuoju jokių prob- paprašai sklypų valdytojo ir paruošia kopiją, bet jei sakai, kad žemė kažkur kaimo vietoje išdalinta - tada šiuo atveju paskyrimo, nuosavybės atstatymo ar įsisgijimo dokumentas reikalingas ir topo nuotrauka. O tas architektas kartais nėra kokių 60-70 m amžiaus. Busiu žiaurus - prašom tokius į pensiją palydėti ir nekelti kvailų bangų.
Tavo atveju kiek suprantu visi žemės nuosavybės dok yra tvarkoj, pasidarai topo (na žiūrint kokioj savivaldybė - kai kur prašo sklypo tiksliųjų kadastrinių matavimų) ir susirandi kokį jauną vaikį su gerai generuojančia galva, žinoma, kad tik visai žalias nebūtų ir susitvarkysite.
Atsakyti