Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų kenkėjai ir ligos

Turiu knygą, kurioje yra kenkėjų nuotraukos, bet neturiu galimybių įdėti čia. Gal kas kitas atsilieps. O kol kas Tik nuoroda su aprašymais.
http://aplinkotvarka...cation.php?iq=6
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 06 16, 10:00)
Sveikos.
GAl žinot kuo išnaikint skruzdėles, nupjovėm krūmą prie balkono, per kurį jos lipdavo, išploviau visas gėles, bet vistiek jų ten yra, gėlėse dar užsiliko ir neina išnaikint  verysad.gif


Reiketu geles persodinti į naują žemė , nes kitaip vargu ar išnaikinsi, nes skruzdės gali ten padėti kiaušinėliu, ošiaip tie balti milteliai ir man padėjo.
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 07 28, 12:05)
Turiu knygą, kurioje yra kenkėjų nuotraukos, bet neturiu galimybių įdėti čia. Gal kas kitas atsilieps. O kol kas Tik nuoroda su aprašymais.
http://aplinkotvarka...cation.php?iq=6



Ačiū, bet aprašymą turiu, o vat nuotraukų ir nemačiau. Merginos, atsiliepkit, kas žinot kur tuos blogiečius galima atžiūrėti ph34r.gif
Atsakyti
Ar naikina actara mažų muselių baltas lervutes žemėse?
4u.gif
(vėl atsirado, o su musėms gaudyti skirta lipnia juostele terliotis taip sunku blush2.gif )
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif Gal kartais žinot koks čia brudas apstojo mano pipirą g.gif Toks gražus, gaila išmesti, bet kažin ar galima jį pagydyti ir su kuo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 24 rugsėjo 2006 - 18:23
QUOTE(Baronė @ 2006 09 24, 19:22)
Sveikos mergaitės 4u.gif Gal kartais žinot koks čia brudas apstojo mano pipirą g.gif Toks gražus, gaila išmesti, bet kažin ar galima jį pagydyti ir su kuo g.gif

Gerai nesimato, o ten musytės(baltasparniai) ar balti vatos gumulėliai(skydamaris)?
Atsakyti
QUOTE(VUL @ 2006 09 25, 15:37)
Gerai nesimato, o ten musytės(baltasparniai) ar balti vatos gumulėliai(skydamaris)?

Nu kad ne musytės, tokie prilipę taškeliai balti ir viskas, jie nenusivalo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2006 09 25, 15:41)
Nu kad ne musytės, tokie prilipę taškeliai balti ir viskas, jie nenusivalo unsure.gif

Nežinau kas ten, bet aš nusipirkčiau Actaros(insekticidas) , nupurkščiau ir palaistyčiau. Blogiau nebus g.gif .
Atsakyti
gelbekit mano citrina uzpuole kazkokie vabaliukai kurie apviniojo lapelius voratinkliukais ka daryti?
kenkejei ant viso medelio bet patys labeliai nesmarkiai apsukti voratinkliu bet lapukai jau pradeda visi gelsti..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(darkness_lower @ 2006 10 03, 09:33)
gelbekit mano citrina uzpuole kazkokie vabaliukai kurie apviniojo lapelius voratinkliukais ka daryti?
kenkejei ant viso medelio bet patys labeliai nesmarkiai apsukti voratinkliu bet lapukai jau pradeda visi gelsti..sad.gif

jei cia tos bjaurybes voratinklines erkes, tai reikia begti akaricidu pirkti. man syki taip per 5 dienas kelias geles numarino doh.gif blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės gėlių mylėtojos 4u.gif
Turiu didelę bėdą verysad.gif - mano difenbachiją užpuolė rausvų apvalainų vabaliukų kolonija cray.gif , iš jų šonų matyti galybė mažyčių kojyčių. Ar galėtų tai būti skydamariai? Jokių voratinklių ar kitokių apnašų nepastebėjau.
Patarkit prašau, kaip juos sunaikinti mirksiukas.gif , būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
ACIU LABAI SIANDIEN PAT BEGU PIRKT NES LABAI GAILA MAN CITRINUKES sad.gif
Papildyta:
QUOTE(darkness_lower @ 2006 10 03, 10:56)
ACIU LABAI SIANDIEN PAT BEGU PIRKT NES LABAI GAILA MAN CITRINUKES sad.gif


reikia gal visas gelytes nuo ju profilaktiskai akaricidu uzvaryt o druk persikels
Atsakyti