Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai

QUOTE(jorė* @ 2007 04 16, 16:26)
Buvau pas K. Babajana GK klinikoje, labai malonus aptarnavimas. biggrin.gif Rado kelis pakitusius apgamus reiks operuoti, aš taip išsigandau  doh.gif ,kad bučiau sutikus ir tą pačią dieną, kad operuotu, bet jis pats pasiulė, kad atsinešti siuntimą.Su siuntimų kainuos 200Lt



cia keturiu ar vieno g.gif su tyrimu ar be g.gif
Papildyta:
QUOTE(mamulia @ 2007 04 08, 15:56)
Kaip išsigandau.... Man atsilupo pusė apgamo sad.gif netyčia, nes po liemenėlės kraštu kaip tik buvo.... Dabar taip niežti tą vietą sad.gif užklijavau pleistu ir taip neramu sad.gif



gal geriau greiciau privaciai nudumt pas specus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2007 04 18, 10:02)

gal geriau greiciau privaciai nudumt pas specus  blink.gif


tai, kad aš Airijoj sad.gif
Atsakyti
bukit geos paaiskinkite blush2.gif
tai jei as is savo BPG paimu siuntima su atitinkamu kodu, gali eiti pas babjana , o tada jis jau ir istirs, ir pasakys kuriuos reikia salinti ir pasalins? ax.gif ax.gif
o cia kur mokejote po 200 lt, tai cia uz keliu apgamu salinima?
Atsakyti
QUOTE(sigulda:) @ 2007 04 18, 18:28)
bukit geos paaiskinkite blush2.gif
tai jei as is savo BPG paimu siuntima su atitinkamu kodu, gali eiti pas babjana , o tada jis jau ir istirs, ir pasakys kuriuos reikia salinti ir pasalins? ax.gif  ax.gif
o cia kur mokejote po 200 lt, tai cia uz keliu apgamu salinima?



Pirmiausiai reikia kreiptis pas K.Babajaną, jis ištirs apgamus.Ir jeigu reiks operuoti tada su siuntimu 200 Lt už vieną apgamą.
Atsakyti
asnesuprantu kodel jum reik moket,as kai naikinausi 4apgamus ejau be siuntimo sumokejau 20lt uz siuntima ir viskas man onkologiniam panaikino nemokamai,dabar irgi noriu pasinaikinti turiu dar kokius 10bet kaskaip neprisiruosiu bijau kaskaip
Atsakyti
QUOTE(jorė* @ 2007 04 26, 11:25)
Pirmiausiai reikia kreiptis pas K.Babajaną, jis ištirs apgamus.Ir jeigu reiks operuoti tada su siuntimu 200 Lt už vieną apgamą.



Aga, tik pasirodo ta siuntima ne visos poliklinikos duoda doh.gif Nes kai as nuvariau del siuntimo, man pareiske, kad jie i privacias klinikas siuntimu neisdavineja, o gali tik i onkologini. Tai dabar laukiu siuntimo ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2007 04 26, 13:47)
Aga, tik pasirodo ta siuntima ne visos poliklinikos duoda doh.gif  Nes kai as nuvariau del siuntimo, man pareiske, kad jie i privacias klinikas siuntimu neisdavineja, o gali tik i onkologini. Tai dabar laukiu siuntimo ten ax.gif

ai i privacias aisku neduoda ten viskas mokama,o as ejau i valstybine ligonine
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 04 26, 11:28)
asnesuprantu kodel jum reik moket,as kai naikinausi 4apgamus ejau be siuntimo sumokejau 20lt  uz  siuntima ir viskas man onkologiniam panaikino nemokamai,dabar irgi noriu pasinaikinti turiu dar kokius 10bet kaskaip neprisiruosiu  bijau kaskaip

As taip dariau.
Kai buvau pas dermatologe poliklinikoje ir parodziau apgamus, kuriu isvaizda man nepatiko, ji kategoriskai pareiske, kad tai mano ismyslas ir apgamai visiskai man neturetu trukdyt. Bet jie man trukde...Paprasiau siuntimo i Santariskes, tai zinokite, 10 minuciu daktare kalbejo, kad man ten nereikia ir siuntimo neduos.
Buvau korektiska, viska isklausiau tyliai ir paprasiau vis del to, kad duotu siuntima. Dave, bet su prierasu, kad siuntimas buvo isduotas, nes to reikalavo paciente(t.y. as) , o gydytojos nuomone to nereikejo.
Santoruose daktaras prieme, apziurejo ir be jokiu kalbu apgamus panaikino (deja, labai skausmingai). Bet rezultatu as patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 26 balandžio 2007 - 19:41
QUOTE(Ikulia @ 2007 04 26, 20:38)
As taip dariau.
Kai buvau pas dermatologe poliklinikoje ir parodziau apgamus, kuriu isvaizda man nepatiko, ji kategoriskai pareiske, kad tai mano ismyslas ir apgamai visiskai man neturetu trukdyt. Bet jie man trukde...Paprasiau siuntimo i Santariskes, tai zinokite, 10 minuciu daktare kalbejo, kad man ten nereikia ir siuntimo neduos.
Buvau korektiska, viska isklausiau tyliai ir paprasiau vis del to, kad duotu siuntima. Dave, bet su prierasu, kad siuntimas buvo isduotas, nes to reikalavo paciente(t.y. as) , o gydytojos nuomone to nereikejo.
Santoruose daktaras prieme, apziurejo ir be jokiu kalbu apgamus panaikino (deja, labai skausmingai). Bet rezultatu as patenkinta.

tai eik be siuntimo sumokesi uz siuntima 20lt ir nebus problemu,o as naikintis noriu ne todel kad man jie keicia forma ar kaska tais bet todel kad jauciu diskomforta,man ziuriu ar mazi jie ar dideli visi isoke nekenciu as ju,man net nejus i saule jie dauginasi nebezinau ka daryt,dabar noriu vel eit naikintis bet neprisiruosiu bijau,ir dar ne visi gydytojai naikina vienas iskart naikino o kitas pasake neprisigalvok nesamoniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 04 26, 20:46)
tai eik be siuntimo sumokesi uz siuntima 20lt ir nebus problemu,o as naikintis noriu ne todel kad man jie  keicia forma ar kaska tais bet todel kad jauciu diskomforta,man  ziuriu ar mazi jie ar dideli visi isoke nekenciu as ju,man  net nejus i saule jie dauginasi nebezinau  ka daryt,dabar noriu vel eit naikintis bet neprisiruosiu bijau,ir dar ne visi gydytojai naikina vienas iskart naikino o kitas pasake  neprisigalvok nesamoniu doh.gif

Rytoj busiu Santoruose ir paklausiu ar tikrai tik 20lt kainuoja.
O tau skaudejo kai naikino? Man labai ir dar taaaaaaaaaaaaip smirdejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 04 26, 21:02)
Rytoj busiu Santoruose ir paklausiu ar tikrai tik 20lt kainuoja.
O tau skaudejo kai naikino? Man labai ir dar taaaaaaaaaaaaip smirdejo  doh.gif

ne neskaudejo nieko nejauciau ir nieks nesmirdejo,tai su kuom tau naikino?man tai uzmarino ir pjove
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 04 27, 08:45)
ne neskaudejo nieko nejauciau ir nieks nesmirdejo,tai su kuom tau naikino?man tai  uzmarino ir pjove
nezinau su kuo. kazkoks aparatas, kuris isdegino iki saknies ir tada pjove. tai kai degino, skaudejo ir smirdejo.
Atsakyti