Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai

QUOTE(Ikulia @ 2007 04 27, 09:13)
nezinau su kuo. kazkoks aparatas, kuris isdegino iki saknies ir tada pjove. tai kai degino, skaudejo ir smirdejo.


Kas cia per nauji kankinimo budai? blink.gif
Atsakyti
Labai tingiu skaityt visą temą. Odėl ko jūs tuos apgamus naikinat?
Aš turiu vieną apgamą pasmakrėje, iš jo auga plaukai, labai nervina nes reikia dažnai pešiot, jei nenupešu, tai atrodau kaip ožys su barzda tongue.gif
Vienintelė gydytoja liepė būtinai nuvažiuot į onkologinį ir išsitirt ar jis nepiktybinis doh.gif Ką jūs man patartumėte?
Atsakyti
Sveikos,norejau paklausti tu kurios turi apgameliu ar jus lankotes soliariumuose,as ir turiu apgamu ir ju vis daugeja verysad.gif ,tai pernai dar ejau pasidegint o siemet jau bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2007 04 27, 16:29)
Sveikos,norejau paklausti tu kurios turi apgameliu ar jus lankotes soliariumuose,as ir turiu apgamu ir ju vis daugeja verysad.gif ,tai pernai dar ejau pasidegint o siemet jau bijau blush2.gif

jo as einui soliariuma kai yra galimybiu,man apgamai auga visalaik ir kai neinu ir kai einu,ir dar visi issoke uzknisa,pas mane tai jie paveldimi ir augs iki senatves turbut doh.gif kai pasiziuriu i savo seneliu net bloga daros kokie apgamaipas juos mano ateitis
Atsakyti
Mano tėtis ir visas apgamuotas, vat ir man ta bėda, blush2.gif nieko teks eit pasidegint,juk taip gražu,kaip oda yra įdegusi bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Žinote prisikaičiau apie melanomas, odos vėži ir sunerimau unsure.gif Negi turint daug apgamu ir tarp ju nemažai dideliu, reikia sunerimti ir kreiptis pas daktarus? g.gif

Pasidalinkite savo patirtimi kas turite daug apgamėliu, kur kreipėtės, ar ka darėte?Galir man reikia pas gydytoja apsilankyti?
Atsakyti
as irgi turiu labai daug apgamu, keli didesni, kiti smulkus...net nesuskaiciuociau kiek ju yra...as niekur nesikreipiau, bet buvo kilus tokia mintis, issitirti del sventos ramybes. Bet ir neissityrus gyvenu ramiai, geriau neieskot ligu, kur ju nera ,taip sakant biggrin.gif Skaiciau kad kazkur iki 21 m. daugeja apgamu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 02 gegužės 2007 - 18:08
QUOTE(begike @ 2007 05 02, 20:07)
as irgi turiu labai daug apgamu, keli didesni, kiti smulkus...net nesuskaiciuociau kiek ju yra...as niekur nesikreipiau, bet buvo kilus tokia mintis, issitirti del sventos ramybes. Bet ir neissityrus gyvenu ramiai, geriau neieskot ligu, kur ju nera ,taip sakant  biggrin.gif  Skaiciau kad kazkur iki 21 m. daugeja apgamu... mirksiukas.gif


Oi, jau man tuoj trisdešimt, bet ju vis daugėja ir keleta yra pakitusiu, tai man ir kelia didžiausia nerima blink.gif
Atsakyti
oj, pas mane ju daugybe irgi,Po antro nestumo ju dar daugiau atsirado doh.gif irgi vis delsiu eit-neeit ju tikrint,bet kad ju tiek daug jauciu ilgai uztruks kol kiekviena apziuries lotuliukas.gif o gal kas jau tikrino apgamus ir patars kur Vln galima greitai viens-du del sventos ramybes pasitikrint? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Ne vienas gydytojas, pamatęs mano apgamus, puola klausinėti, ar aš juos pasitikrinau. O nesitikrinau nei karto. unsure.gif Bet prižadėjau sau, kad po gimdymo tai padarysiu. Vienok, du vaikai, iš namų ištrūkti ilgam laikui nelabai kaip yra, tai aktualu, kad ten, kur tikrinsiuosi juos, nebūtų didelių eilių... g.gif

Merginos, o kaip ilgai reikia laukti pasitikrinimo Santariškėse, kai jau turit tą siuntimą (juk tikriausiai nebūna gi taip, kad šiandien gavot siuntimą, o rytoj jau Santariškėse jus tikrina tongue.gif )ir kiek laiko paskui prie kabineto durų, kai jau nuvažiuojate ten? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, likimo draugės!

Irgi esu "turtinga" apgamais. Labai daug jų turiu, kartą paskaičiavau net - ant vienos rankos suskaičiavau virš 50. O apie 10 yra labai didelių, "negražių". Paskutiniuoju metu vis kokia nors gydytoja manęs paklausdavo, ar aš pasitikrinau juos. tai nerimaunu, pažadėjau sau, kad po gimdymo tikrai pasitikrinsiu. Man irgi, kaip ir jum, aktualu, kur geriausia tai padaryti, be to, ir kuo greičiau...
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2007 04 27, 18:51)
jo as einui  soliariuma kai yra galimybiu,man apgamai auga visalaik ir  kai neinu ir kai einu,ir dar visi issoke uzknisa,pas mane tai jie paveldimi ir augs iki senatves turbut doh.gif kai pasiziuriu i savo seneliu net bloga daros kokie apgamaipas juos mano ateitis



Jei yra apgamu, juo labiau jeigu jie paveldėti negalima doh.gif doh.gif eiti į soliariumą.Taip sakė gydytojas.
Atsakyti